Obdĺžnikové náramkové hodinky s kamerou

AKR-V7 sú elegantné hodinky podlhovastého tvaru so vstavanou kamerou a mikrofónom. Nahrávajú video so zvukom, robia fotografie a dokážu nahrávať samostatný zvuk. Hodinky sa dajú použiť aj ako webová počítačová kamera, alebo USB disk na prenos súborov.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-C6
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKR-V7 sú elegantné hodinky oblého tvaru s jednofarebným displejom a skrytou FULL HD kamerou s mikrofónom. Hodinky sa jednoducho ovládajú. V základnom stave jemne stlačte tlačidlo Zapnúť, aby sa zobrazil čas a dátum (po 10 sekundách zhasne).
V pravom hornom rohu uvidíte stav batérie, ak je batéria vybitá hodinky nebudú vykonávať žiaden záznam, budú naďalej ukazovať čas.

Hodinky po stlačení tlačidla prepnete do pohotovostného režimu a následne podľa stlačeného tlačidla začnú nahrávať buď video so zvukom, samostatný zvuk, alebo fotografiu. Na displeji sa nenápadne zobrazí symbol pre potvrdenie vykonanej funkcie.

Pripojením na počítač môžete hodinky nastaviť na tri druhy rozlíšenia obrazu videa so zvukom, fotografie zachytáva stále v rovnakom rozlíšení, môžete zapnúť nahrávanie s detekciou pohybu, nahrávanie v slučke a určiť dĺžku zaznamenaného súboru. Fabricky sú prednastavené na päť minút, čo znamená že nahrávané video strihajú na päť minútové dĺžky za sebou. Nabíjanie vykonávate priloženým USB káblom buď cez počítač alebo bežnou 5V USB nabíjačkou pre mobilné telefóny ( pozor, nie rýchlo nabíjačkou ). Hodinky sa nabíjajú aj pri sťahovaní a mazaní súborov cez počítač.
Hodinky sa dajú použiť aj ako webová počítačová kamera, stačí ich pripojiť k počítaču káblom a vo windowse 10 spustiť aplikáciu. Obraz sa zobrazí na obrazovke a máte možnosti fotiť alebo nahrávať video.

Vlastnosti zariadenia:

- Elegantný vzhľad, kamera nieje vidieť
- Nahrávanie videa so zvukom v troch rozlíšeniach
- Nahrávanie s detekciou pohybu
- Nahrávanie v slučke - po zaplnení pamäte sa najstarší záznam premaže najnovším
- Nahrávanie samotného zvuku
- Nahrávanie fotografii
- Možnosť použiť ako web kameru pre počítač


Technické špecifikácie:

Uhol obrazu: 65 stupňov
Rozlíšenie videa: 1920x1080px; 1280x720px; 640x480px 30fps
Rozlíšenie fotografie: 1280 x 720px
Nahrávanie video so zvukom: Áno
Nahrávanie zvuku: Áno
Fotografovanie: Áno
Počítačová web kamera: Áno
Batéria: 3,7V 300mAh
Nabíjanie batérii: USB nabíjačka 5V/2A cca 2 hodiny
Dĺžka remienka: 240mm


Obsah balenia:

1x O0bdĺžnikové hodinky

1x USB kábel

1x Používateľský manuál



Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-C6
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa