Náramkové hodinky s nahrávaním obrazu a zvuku

Tieto moderne vyzerajúce hodinky AKR-V12 disponujú nenápadnou, okom neviditeľnou kamerou a mikrofónom. Tieto hodinky dokážu zaznamenávať video vo vysokom rozlíšení spolu so zvukom, robiť fotografie, zaznamenávať samostatný zvuk a zachytávať video s detekciou pohybu pričom môžu byť stále zapojené na nabíjačke čím je docielené ich nonstop nahrávanie. Remienok je ľahko oddeliteľný.

126,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-V12
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Hodinky AKR-V12 sú moderne vyzerajúce a pritom disponujú nenápadnou, okom neviditeľnou kamerou a mikrofónom. Kamera je pod sklom displeja. Tieto hodinky dokážu zaznamenávať video vo vysokom rozlíšení spolu so zvukom, robiť fotografie, zaznamenávať samostatný zvuk a zachytávať video s detekciou pohybu pričom môžu byť stále zapojené na nabíjačke čím je docielené ich nonstop nahrávanie. Hodinky disponujú funkciou nahrávania v slučke ktorá sa dá zapnúť aj vypnúť. Vďaka tejto funkcii dokážu pri zaplnení pamäte premazať najstarší záznam najnovším.


Hodinky sa ľahko ovládajú a video záznamy sa dajú prehrávať aj bez použitia počítača. Hodinky sa dajú zamknúť prepínačom na boku tak aby nikto nevidel že nahrávajú, takto zobrazujú len čas a dátum aj to len po stlačení tlačidla. Ak nieje stlačené žiadne tlačidlo displej je stále čierny. Hodinky majú odnímateľný silikónový remienok.

Hodinky sa dajú nabíjať priamo z počítača alebo bežnou USB nabíjačkou 5V/2A.

Vlastnosti zariadenia:

- Bežne vyzerajúce moderné hodinky s kamerou a mikrofónom
- Možnosť nahrávania videa so zvukom vo viacerých rozlíšeniach
- Nahrávanie videa s detekciou pohybu
- Možnosť nahrávania samostatného zvuku
- Možnosť fotenia
- Možnosť zamknutia obrazovky pri nahrávaní

Technické špecifikácie:

Objektív: F2,25
Uhol obrazu: 65 stupňov
Rozlíšenie videa: 1920x1080 (1080P), 1280x720 (720P), 640x480 (480P)
Snímkovanie: 30fps
Formát videa: AVI
Formát zvuku: WAV
Formát fotky: JPG
Vstavaná pamäť: 32Gb ( cca 4hod. záznamu 1080P )
Spotreba pamäte: 5 min. záznam 1080P - 721Mb
Batéria: 3,7V 300mAh
Čas nabíjania: 1 hod.
Nabíjanie: 5V/2A
Výdrž batérie: 2 hod (video 1080P)
Rozmer remienka: obvod ruky max. 200 mm - min. 125 mm
Rozmer hodiniek: 45 x 45 x 12 mm
Váha: 52g

Obsah balenia:

1x Hodinky s kamerou

1x Remienok

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-V12
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

120,00 € (s DPH)

Tieto moderne vyzerajúce hodinky AKR-V10 disponujú nenápadnou, okom neviditeľnou kamerou a mikrofónom. Tieto hodinky dokážu zaznamenávať video vo vysokom rozlíšení spolu so zvukom, robiť fotografie, zaznamenávať samostatný zvuk a zachytávať video s detekciou pohybu pričom môžu byť stále zapojené na nabíjačke čím je docielené ich nonstop nahrávanie. Remienok je ľahko oddeliteľný.

129,00 € (s DPH)

Tieto elegantné smart hodinky AKROU-17 nepôsobia dojmom že by v sebe ukrývali kameru aj s mikrofónom. Kamera natáča videa so zvukom vo FULL HD rozlíšení alebo samostatne len zvuk. Vďaka displeju máte všetky informácie k dispozícii. Hodinky môžete otáčať vďaka čomu viete nastaviť kameru na miesto záujmu.

89,00 € (s DPH)

Fitness hodinky nezobrazujú čas, ale zato majú v sebe ukrytú nenápadnú miniatúrnu kameru, ktorá zhotovuje video záznam spoločne so zvukom vo Full HD kvalite. Okrem toho zariadenie pracuje aj ako skrytý diktafón, kedy zaznamenáva len čisto zvuk, alebo ako fotoaparát, kedy zhotovuje fotografické snímky.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa