WiFi hodinky s HD skrytou kamerou

Tieto elegantné smart hodinky nepôsobia dojmom že by v sebe ukrývali kameru aj s mikrofónom. Kamera natáča videa v HD rozlíšení a vďaka displeju máte všetky informácie k dispozícii. V hodinkách sa nachádza aj WiFi modul na prenos obrazu do aplikácie kde môžete rekordér nastavovať a ovládať.

99,00 € (s DPH)
Kód:
AKROU-13
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tieto elegantné smart hodinky AKROU-13 nepôsobia dojmom že by v sebe ukrývali kameru aj s mikrofónom. Kamera natáča videa v HD rozlíšení a vďaka displeju máte všetký informácie k dispozícii. Na displeji hodiniek vidíte samozrejme aktuálny čas, stav nahrávania, stav batérie, zapnuté / vypnuté wifi. Hodinky nahrávajú spolu s obrazom aj zretelný a čistý zvuk. Pri zapnutí WiFi a spojení s aplikáciu ho prenášajú do aplikácie, kde môžete vytvárať nahrávky so zvukom aj fotky priamo do pamäte telefónu alebo na SD kartu.V aplikácii vidíte všetky informácie tak isto ako na displeji hodiniek plus si dokážete vyberať z dvoch rozlíšení SD / HD čo nemá vplyv na zaznamenávané video. Obraz na telefóne môžete zväčšovať pre lepšie preskúmanie detailov. Môžete prezerať archýv nahrávok na SD karte / na mobile.

Použitie hodiniek v praxi - AKROU-13

Hodinky sa jednoducho ovládajú, stlačením tlačidiel na boku hodiniek, pri zaznamenávaní videa je obrazovka zhasnutá (čierna), hodinky môžete hocikedy prebudiť pre kontrolu stavu batérie, presného času, hodinky vždy po pár sekundách zhasnú. Hodinky je možné používať ako klasické náramkové hodinky, alebo po odopnutí remienka ako malé vreckové hodinky, na ktorých zadnú stranu je možné pripevniť dodávaný klip čím sa dajú pripevniť na opasok, náprsné vrecko, ruksak, kabelku. Pripevnením uška môžete hodinky nosiť na šnúrke na krku.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonalé kamuflovaná kamera v smart hodinkách s moderným dizajnom
- Jednoduché ovládanie
- Nahrávanie obrazu s kvalitným zvukom
- Sledovanie obrazu a zvuku na diaľku cez P2P WiFi sieť
- Dlhá výdrž na jedno nabitie
- Dôležité informácie na obrazovke hodín
- Rôzne možnosti nosenia

Technické špecifikácie:

Uhol záberu: 65°
Rozlíšenie videa a fotografie: 1280 x 720 px
Počet obrázkov: 25fps
Kódovanie videa: H264 MPEG4 AVC
Dosah WiFi signálu: 30m bez prekážky
Veľkosť úložiska: 32 - 256 Gb micro SD karta
Batéria: 350 mAh
Nabíjanie batérie: USB nabíjačkou 5V/1A
Čas nabíjania: 2 hodiny
Výdrž: 90 minút pri vypnutej WiFi
Výdrž v režime hodiniek: 15 dní
Hrúbka hodiniek: 11 mm
Veľkosť ciferníku: Ø 46 mm
Obvod remienka: 12 - 18,5 cm
Váha hodiniek bez remienka: 23g

Obsah balenia:

1x Smart hodinky s kamerou

1x USB kábel

1x Remienok

1x Klip

1x Uško na zavesenie na šnúrku

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKROU-13
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

140,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

129,00 € (s DPH)

Tieto elegantné smart hodinky AKROU-17 nepôsobia dojmom že by v sebe ukrývali kameru aj s mikrofónom. Kamera natáča videa so zvukom vo FULL HD rozlíšení alebo samostatne len zvuk. Vďaka displeju máte všetky informácie k dispozícii. Hodinky môžete otáčať vďaka čomu viete nastaviť kameru na miesto záujmu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa