Špionážny USB kľúč so skrytou HD kamerou HC13-4

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

34,00 € (s DPH)
Kód:
HC13-4
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento špionážny USB kľúč má skrytú kameru, ktorá dokáže zhotovovať video záznamy so zvukom a fotografie bez vyvolania podozrenia. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla, vďaka ktorému môžete spustiť / vypnúť nahrávanie, alebo fotografovať snímky. Vďaka možnosti micro SD slotu je možné do zariadenia vložiť micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Všetky video záznamy a fotografie je možné potom jednoducho stiahnuť z USB kľúča do počítača štandardným pripojením do USB portu. Zariadenie pritom plní plnohodnotnú funkciu USB kľúča, prostredníctvom ktorého je možné prenášať súbory ako pri bežnom USB kľúči.

Každý video záznam a fotografia má v sebe ukrytú časovú pečiatku s presným zobrazením dátumu a času pre lepšiu orientáciu pri neskoršom hľadaní dôležitých momentov. Časová pečiatkam sa dá aj vypnúť.

Zariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú batériu, vďaka ktorej je možné zhotovovať záznam približne 40 minút na jedno nabitie. Pre nepretržitú prevádzku zariadenia stačí mať USB kľúč pripojený do externého zdroja s USB zásuvkou ako napríklad powerbank, mobilná nabíjačka.

Zariadenie po pripojení do počítača sa ukáže ako USB disk a po stlačení tlačidla sa prepne na web kameru. Obraz tak môžete nahrávať priamo do počítača neobmedzene dlho. Kameru dokáže ovládať aj technicky menej zdatný človek. K prístroju dostanete manuál v slovenskom jazyku.

Vlastnosti zariadenia:

- Na pohľad dokonalá kópia štandardného USB kľúča, ktorý okrem skrytého zhotovovania videí so zvukom, fotografií funguje aj ako web kamera pre počítač.
- Dokáže plniť plnohodnotnú funkciu USB kľúča.
- Každý video záznam a fotografia zobrazujú presný dátum a čas pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov.
- V tele USB kľúča sa okrem skrytého objektívu ukrýva aj citlivý mikrofón.
- Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla.
- Zhotovené video a fotky je možné stiahnuť štandardným pripojením USB kľúča do USB portu počítača.
- Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam až 40 minút na jedno nabitie.
- Pri pripojení USB kľúča do externého zdroja s USB zásuvkou (powerbank, mobilná nabíjačka) zariadenie dokáže zhotovovať video záznam nepretržite do zaplnenia SD karty.
- Dokonale ukrytý indikátor pre jednoduchú orientáciu pri volení správneho režimu.

Technické špecifikácie:

Video formát: AVI
Formát fotografii: JPEG
Video rozlíšenie: 1280x960
Rozlíšenie fotografie: 1600x1200
Počet obrázkov za sekundu: 30 fps
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria
Typ pamäťovej karty: TF karta (micro SD až do veľkosti 32GB FAT32)
Teplota skladovania: -10 °C až 40 °C
Prevádzková vlhkosť: 40% - 90%
Doba nabíjania: 1,5 hod.
Čas záznamu: Približne 40 min.
Veľkosť záznamu: 3Gb = 1 hodina záznamu
Časová pečiatka: Áno (Dátum a čas)
Rozmery: 50x20x10mm
Funkcia USB kľúča: Áno

Obsah balenia:

1x USB s kamerou

1x Príručka používateľaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HC13-4
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa