Tlačidlo panik

Osvedčené riešenie monitorovania domáceho zneužívania od spoločnosti Buddi poskytuje úradom úplnú spoľahlivosť, uistenie obetí a zaisťuje sledovanie a monitorovanie páchateľov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Požiadať o cenovú ponuku

Kód:
AKBU-22
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Požiadať o cenovú ponukuPopis produktu:


Prečo Buddi?

Živé sledovanie pomocou Buddi Smart Tag® zaisťuje rýchlu komunikáciu a inteligentnú analýzu. Používanie nášho intuitívneho softvérového riešenia pomáha orgánom kontrolovať prítomnosť a správanie sa kontrolovanej osoby.


Kontrola osoby

Správa a monitorovanie osoby pomocou zónových obmedzení a upozornení. Živé sledovanie poskytuje 100 % polohy bez výpadkov v údajoch prostredníctvom viacerých kombinovaných technológií, sietí a dvoch SIM kariet.


Monitorovanie priblíženia

Mobilná osobná ochrana pomocou Buddiho spárovaného zariadenia sledovaného. Prispôsobené riešenie s voliteľnými upozorneniami, obojsmernou komunikáciou a diskrétnym vytáčaním hovoru.


Dôvera sledovanej VIP osoby.

Rad osvedčených samostatných riešení zameraných na spoľahlivosť a diskrétnosť. Podporuje odstrašenie a naliehavú akciu zásahovej jednotky.


Upozornenia

Výstrahy s vysokým rizikom je možné hlásiť okamžite, a to aj napriek použitému nakonfigurovanému profilu hlásenia. Po nahlásení bude výstraha okamžite predložená monitorovaciemu pracovníkovi, ktorý môže následne primerane stupňovať reakcie. Systém môže tiež posielať automatické textové správy užívatelom, aby ich informoval o narušení špecifikovanej nepovolenej zóny, aby mohli včas zvrátiť svoj umysel a tím sa ochrániť pred stupňujúcimi reakciami personálu.


Automatická detekcia pádu

Senzor je zabudovaný do náramku Buddi na meranie zmien v pohybe, ku ktorým dochádza počas pádu. To znamená, že pády sú detekované automaticky, takže vaše núdzové kontakty budú informované aj v prípade, že vás pád zneschopní pohybu.


Softvér/systém

• Softvérová platforma Buddi Eagle je intuitívny, užívateľsky prívetivý, webový monitorovací softvér.
• Nastavenie softvéru je jednoduché.
• Zabezpečenie systému – akreditácia IS027001 a certifikácia Cyber ​​Essentials Plus.
• Za nepretržité používanie služieb Buddi vrátane prístupu k tímu podpory Buddi 24/7 je servisný poplatok raz za mesiac.


Vlastnosti zariadenia:


- Stlačením tlačidla zavoláte pomoc
- 24/7 tím zákazníckej podpory
- Dokáže automaticky zistiť, či ste spadol
- Štýlový dizajn formou štipca alebo ako prívesok
- Môže pracovať s vaším smartfónom stačí spárovať
- Vezmite si ho kamkoľvek, vždy funguje


Technické špecifikácie:

Výdrž batérie: 72 hodín
Nabíjanie: USB adaptér 5V/1A
Rozmery: 60 x 46 x 20 mm
Váha: 47g


Obsah balenia:

1x Buddi Smart Tag - AKBU-22

1x USB kábel s adaptérom

1x Nabíjací adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKBU-22
Štítky
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa