Mini GPS GSM tracker s alarmom dverí

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

144,00 € (s DPH)
Kód:
AkMini GPS 13
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Mini GPS tracker AkMini GPS 8 vďaka malým rozmerom je možné umiestniť kamkoľvek, napríklad do ruksaku na túru, tašky, kabelky, kufra, auta, na bicykel, motorku, štvorkolku, pre modelárov a ich modely lietadiel, lodí, dronov, ako aj na obojok domáceho miláčika a tak zabrániť strate. Zariadenie disponuje dlhým pohotovostným režimom deväťdesiatšesť hodín, je ľahko ovládateľné, stabilné, má jednoduché nastavenie. Tento tracker nemá vstavaný magnet. Disponuje funkciou detekcie vibrácii a funkciou detekcie hluku. Tu sa dajú nastaviť štyri citlivosti. Podlá nastavenia v aplikácii môže majiteľovi buď zavolať alebo poslať SMS, alebo správu do aplikácii a možné kombinácie. V aplikácii zároveň  zaznamenáva denník udalosti.

mini gps gsm             mini gps gsm

Nabíjanie zariadenia sa uskutočňuje pomocou USB kábla. Za pomoci pribalených káblov je možné zariadenie pripojiť priamo do zásuvky zapaľovača, alebo aj priamo z poistkovej skrinky.

Toto mini GPS / GSM zariadenie disponuje aj funkciou odpočúvania na diaľku a to pomocou zabudovaného mikrofónu. Stačí na zariadenie zavolať, zariadenie automaticky zdvihne a vy počujete okolitý zvuk.
Pomocou LED kontroliek zistíte záznam o činnosti vášho trackera - stav batérie, hlásenie chyby, hľadanie a pripojenie k sieti, vyhľadávanie signálu na určovanie polohy GPS.

Tracker AkMini GPS 8 môžete ovládať cez aplikáciu mobilného telefónu, tabletu alebo cez internetový prehliadač kde máte všetko pekne pohodlne na celú obrazovku. 

Akruks Windows GPS

Vlastnosti zariadenia:

- Zabudovaný tajný GSM odposluch - prístroj nezvoní, automaticky zdvihne hovor 
- Na zariadenie sa dovolajú len čísla ktoré sú v zozname (max. 5 tel. čísiel) pridanie cez SMS
- Zobrazuje aktuálnu polohu, alebo poslednú polohu pred stratou signálu / vybitím batérie
- Zaznamenáva prejdenú trasu
- Upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie ( Keď je výdrž batérie nižšia ako 10%, prístroj odošle SMS správu, pri 10% pohotovostná doba je 2 hodiny, hovor môžete uskutočniť do 2 minút )
- Možnosť pozerania histórie prejdenej trasy (30 dni dozadu)
- Alarm hluku (citlivosť 45db )
- Alarm pohybu ( 4 úrovne citlivosti )
- Alarm rozpojenia magnetu ( vhodne na dvere bytu )
- Zabudovaný citlivý mikrofón
- Dlhá výdrž batérie  (30 hod. nonstop pri napájaní cez USB kábel)
- Zariadenie je možné ovládať prostredníctvom aplikácie na mobilnom telefóne
- Zariadenie je možné ovládať prostredníctvom SMS príkazov
- Zariadenie je možné ovládať cez internetový prehliadač
- Jednoduchá inštalácia 

Technické špecifikácie:

Sieť 850/900/1800/1900 MHz
GPS čip: GPS SiRf Star IV
Presnosť určovania polohy GPS: 5-15 metrov (pod otvorenou oblohou)
Štandard GPRS: Trieda 12, TCP/IP
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Nie
Citlivosť na hluk: 45 db
Batéria: 500mAh
Výdrž batérie pri práci: 30 hodín
Výdrž batérie hovor: 8-10 hod.
Pracovná teplota: -20 ℃ ~ +70 ℃
Pracovná vlhkosť: 5% ~ 95%
Veľkosť: 40 x 34 x 15 mm
Hmotnosť: 24 gramov
Typ GSM karty: Micro SIM
Komunikácia cez APP iOS-Apple, Android
Komunikácia cez SMS: Pomocou SMS príkazov 
Komunikácia cez internetový prehliadač: Áno


Obsah balenia:

1x GPS tracker

1x USB kábel so stabilizátorom pre napájanie

1x Nabíjačka do auta

1x Závesná šnúrka

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
AkMini GPS 13
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

95,00 € (s DPH)

GSM GPS zariadenie AML-11 vám umožní sledovať polohu a odpočúvanie zvuku z okolia. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systém Android a iOS. V aplikácii a PC môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa