Inteligentná IP kamera s PIR na batérie AKrC53

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

123,00 € (s DPH)
Kód:
AKrC53
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto HD 1080p kamera je vhodná pre ľudí, ktorí chcú mať svoje vlastníctvo pod maximálnou kontrolou bez zbytočných káblov. Využitie nájde kdekoľvek, a to vďaka malým rozmerom a dlhej výdrže z batérii. Využijete ju na kontrolu priestoru v domácnostiach, halách, v interiéri aj exteriéri, v kanceláriách alebo v obchodoch ako bezpečnostnú kameru.

Táto kamera má kvalitný obraz cez deň aj v noci s možnosťou nahrávania zvuku, detekcie pohybu a rozpoznanie pohybu človeka čím zamedzuje falošným poplachom pri pohybe napríklad lístia na strome. Batéria v kamere má dlhú životnosť a súbory sa automaticky ukladajú na vloženú mikro SD kartu alebo na preplatený CLOUD. Kamera disponuje PIR senzorom, ktorý deteguje každý pohyb a túto výstrahu Vám posiela do aplikácie. Všetko podľa toho ako si nastavíte v aplikácii. Vďaka nočnému videniu môžete sledovať obraz aj v úplnej tme, alebo pri slabej viditeľnosti. Pomocou zabudovaného reproduktoru a mikrofónu, dokáže kamera viesť obojsmernú komunikáciu, čiže nejakého nezvaného zlodeja môžete na diaľku upozorniť že ste už volali políciu a máte jeho tvár zaznamenanú v mobilnom zariadení, prípadne môžete zavolať deti hrajúce sa na terase k obedu. Ku kamere sa dá pripojiť solárny panel ( AKSP53 ) ktorý batérie dobíja, čo Vám zabezpečí bezstarostnú nepretržitú prevádzku kamery. Vďaka aplikácie pre Windows môžete obraz sledovať a manažovať aj na vašom domácom počítači.

Kamera sa ľahko montuje vďaka stojančeku ktorý ma obojstrannú lepiacu podložku vhodnú na hladké plochy (sklo, kov, lakované drevo) alebo sadou šraubov a hmoždiniek môžete držiak primontovať na stenu, drevený hranol či obklad.

Ovládanie aplikácie zvládne aj menej zdatný užívateľ, poprípade Vám radi poradíme. Namontovaním kamery získate strážcu 24/7 ktorý nepozná únavu.Vlastnosti zariadenia:

- PIR funkcia - detekcia pohybu, detekcia človeka - žiadne falošné poplachy
- Nočné videnie
- Alarm 
- Dlhá výdrž batérie 
- Odosielanie notifikácií do aplikácie
- Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému reproduktoru a mikrofónu
- Úložisko na SD karte Technické špecifikácie:

Obrazový snímač: GC2053, 1/2,9-palcový snímač CMOS s progresívnym skenovaním 1080p (voliteľné 200W/400W, kompatibilita s PCB)
Citlivosť snímača: 0,3~0,5 Lux (farebný režim), 0 Lux ((ČB režim)
Rozlíšenie:
1080P@30fps+VGA@30fps+360P@4fps JPEG
Uhol obrazu: 104°
Nočné videnie:  Fotosenzitívny filter s automatickým prepínaním, 6ks 850nm SMD IR LED, vzdialenosť IR žiarenia: 5~10 m
Kompresia: H.265 main Profile/H.264 Baseline Profile/MJPEF/JPEG Baseline
Štandard kompresie/bitová rýchlosť: CBR/VBR Dva režimy riadenia kódovej rýchlosti, rozsah výstupnej kódovej rýchlosti je 128~4096 kbps
Detekcia pohybu: Áno, detekcia pohybu človeka, žiadne falošné poplachy
Pamäťová karta: Micro SD karta, podporuje až 256GB kartu (karta nie je súčasťou balenia)
Mikrofón, reproduktor: 38db mikrofón, 8Ω1W reproduktor
Podpora systému: Android, iOS, Windows
Pozeranie živého obrazu: súčasne štyria užívatelia
Pripojenie WiFi: 2,4 ~ 2,4835 GHz, IEEE802.11b/g/n
Sieťový protokol: TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,NTP,P2P
Bezdrôtové bezpečnostné šifrovanie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Napájanie: 2ks Batérie 18650,  5000mAh s možnosťou pripojenia solárneho panelu
Spotreba: 170mAh
Materiál: Tvrdý plast
Odolnosť: IP66
Prevádzkové podmienky: Teplota: -10 ~ 50 ℃, Vlhkosť < 95 %Váha
Váha: 280g (kamera, batérie, držiak)
Rozmery: 95 x 85 x 50mmObsah balenia:

1x IP kamera
1x USB kábel
1x Nastaviteľný držiak na pripevnenie
1x Balenie skrutiek a skrutkovač
1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím  predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKrC53
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

200,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

158,00 € (s DPH)

Táto statická a otočná IP kamera AKC66 komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-30m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa