Inteligentná IP kamera s PIR na batérie AKrC53

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

123,00 € (s DPH)
Kód:
AKrC53
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto HD 1080p kamera je vhodná pre ľudí, ktorí chcú mať svoje vlastníctvo pod maximálnou kontrolou bez zbytočných káblov. Využitie nájde kdekoľvek, a to vďaka malým rozmerom a dlhej výdrže z batérii. Využijete ju na kontrolu priestoru v domácnostiach, halách, v interiéri aj exteriéri, v kanceláriách alebo v obchodoch ako bezpečnostnú kameru.

Táto kamera má kvalitný obraz cez deň aj v noci s možnosťou nahrávania zvuku, detekcie pohybu a rozpoznanie pohybu človeka čím zamedzuje falošným poplachom pri pohybe napríklad lístia na strome. Batéria v kamere má dlhú životnosť a súbory sa automaticky ukladajú na vloženú mikro SD kartu alebo na preplatený CLOUD. Kamera disponuje PIR senzorom, ktorý deteguje každý pohyb a túto výstrahu Vám posiela do aplikácie. Všetko podľa toho ako si nastavíte v aplikácii. Vďaka nočnému videniu môžete sledovať obraz aj v úplnej tme, alebo pri slabej viditeľnosti. Pomocou zabudovaného reproduktoru a mikrofónu, dokáže kamera viesť obojsmernú komunikáciu, čiže nejakého nezvaného zlodeja môžete na diaľku upozorniť že ste už volali políciu a máte jeho tvár zaznamenanú v mobilnom zariadení, prípadne môžete zavolať deti hrajúce sa na terase k obedu. Ku kamere sa dá pripojiť solárny panel ( AKSP53 ) ktorý batérie dobíja, čo Vám zabezpečí bezstarostnú nepretržitú prevádzku kamery. Vďaka aplikácie pre Windows môžete obraz sledovať a manažovať aj na vašom domácom počítači.

Kamera sa ľahko montuje vďaka stojančeku ktorý ma obojstrannú lepiacu podložku vhodnú na hladké plochy (sklo, kov, lakované drevo) alebo sadou šraubov a hmoždiniek môžete držiak primontovať na stenu, drevený hranol či obklad.

Ovládanie aplikácie zvládne aj menej zdatný užívateľ, poprípade Vám radi poradíme. Namontovaním kamery získate strážcu 24/7 ktorý nepozná únavu.Vlastnosti zariadenia:

- PIR funkcia - detekcia pohybu, detekcia človeka - žiadne falošné poplachy
- Nočné videnie
- Alarm 
- Dlhá výdrž batérie 
- Odosielanie notifikácií do aplikácie
- Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému reproduktoru a mikrofónu
- Úložisko na SD karte Technické špecifikácie:

Obrazový snímač: GC2053, 1/2,9-palcový snímač CMOS s progresívnym skenovaním 1080p (voliteľné 200W/400W, kompatibilita s PCB)
Citlivosť snímača: 0,3~0,5 Lux (farebný režim), 0 Lux ((ČB režim)
Rozlíšenie:
1080P@30fps+VGA@30fps+360P@4fps JPEG
Uhol obrazu: 104°
Nočné videnie:  Fotosenzitívny filter s automatickým prepínaním, 6ks 850nm SMD IR LED, vzdialenosť IR žiarenia: 5~10 m
Kompresia: H.265 main Profile/H.264 Baseline Profile/MJPEF/JPEG Baseline
Štandard kompresie/bitová rýchlosť: CBR/VBR Dva režimy riadenia kódovej rýchlosti, rozsah výstupnej kódovej rýchlosti je 128~4096 kbps
Detekcia pohybu: Áno, detekcia pohybu človeka, žiadne falošné poplachy
Pamäťová karta: Micro SD karta, podporuje až 256GB kartu (karta nie je súčasťou balenia)
Mikrofón, reproduktor: 38db mikrofón, 8Ω1W reproduktor
Podpora systému: Android, iOS, Windows
Pozeranie živého obrazu: súčasne štyria užívatelia
Pripojenie WiFi: 2,4 ~ 2,4835 GHz, IEEE802.11b/g/n
Sieťový protokol: TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,NTP,P2P
Bezdrôtové bezpečnostné šifrovanie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Napájanie: 2ks Batérie 18650,  5000mAh s možnosťou pripojenia solárneho panelu
Spotreba: 170mAh
Materiál: Tvrdý plast
Odolnosť: IP66
Prevádzkové podmienky: Teplota: -10 ~ 50 ℃, Vlhkosť < 95 %Váha
Váha: 280g (kamera, batérie, držiak)
Rozmery: 95 x 85 x 50mmObsah balenia:

1x IP kamera
1x USB kábel
1x Nastaviteľný držiak na pripevnenie
1x Balenie skrutiek a skrutkovač
1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím  predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKrC53
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

40,00 € (s DPH)

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

199,00 € (s DPH)

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, magnetický držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa