Inteligentná IP kamera s PIR na batérie AKrC53

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

123,00 € (s DPH)
Kód:
AKrC53
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto HD 1080p kamera je vhodná pre ľudí, ktorí chcú mať svoje vlastníctvo pod maximálnou kontrolou bez zbytočných káblov. Využitie nájde kdekoľvek, a to vďaka malým rozmerom a dlhej výdrže z batérii. Využijete ju na kontrolu priestoru v domácnostiach, halách, v interiéri aj exteriéri, v kanceláriách alebo v obchodoch ako bezpečnostnú kameru.

Táto kamera má kvalitný obraz cez deň aj v noci s možnosťou nahrávania zvuku, detekcie pohybu a rozpoznanie pohybu človeka čím zamedzuje falošným poplachom pri pohybe napríklad lístia na strome. Batéria v kamere má dlhú životnosť a súbory sa automaticky ukladajú na vloženú mikro SD kartu alebo na preplatený CLOUD. Kamera disponuje PIR senzorom, ktorý deteguje každý pohyb a túto výstrahu Vám posiela do aplikácie. Všetko podľa toho ako si nastavíte v aplikácii. Vďaka nočnému videniu môžete sledovať obraz aj v úplnej tme, alebo pri slabej viditeľnosti. Pomocou zabudovaného reproduktoru a mikrofónu, dokáže kamera viesť obojsmernú komunikáciu, čiže nejakého nezvaného zlodeja môžete na diaľku upozorniť že ste už volali políciu a máte jeho tvár zaznamenanú v mobilnom zariadení, prípadne môžete zavolať deti hrajúce sa na terase k obedu. Ku kamere sa dá pripojiť solárny panel ( AKSP53 ) ktorý batérie dobíja, čo Vám zabezpečí bezstarostnú nepretržitú prevádzku kamery. Vďaka aplikácie pre Windows môžete obraz sledovať a manažovať aj na vašom domácom počítači.

Kamera sa ľahko montuje vďaka stojančeku ktorý ma obojstrannú lepiacu podložku vhodnú na hladké plochy (sklo, kov, lakované drevo) alebo sadou šraubov a hmoždiniek môžete držiak primontovať na stenu, drevený hranol či obklad.

Ovládanie aplikácie zvládne aj menej zdatný užívateľ, poprípade Vám radi poradíme. Namontovaním kamery získate strážcu 24/7 ktorý nepozná únavu.Vlastnosti zariadenia:

- PIR funkcia - detekcia pohybu, detekcia človeka - žiadne falošné poplachy
- Nočné videnie
- Alarm 
- Dlhá výdrž batérie 
- Odosielanie notifikácií do aplikácie
- Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému reproduktoru a mikrofónu
- Úložisko na SD karte Technické špecifikácie:

Obrazový snímač: GC2053, 1/2,9-palcový snímač CMOS s progresívnym skenovaním 1080p (voliteľné 200W/400W, kompatibilita s PCB)
Citlivosť snímača: 0,3~0,5 Lux (farebný režim), 0 Lux ((ČB režim)
Rozlíšenie:
1080P@30fps+VGA@30fps+360P@4fps JPEG
Uhol obrazu: 104°
Nočné videnie:  Fotosenzitívny filter s automatickým prepínaním, 6ks 850nm SMD IR LED, vzdialenosť IR žiarenia: 5~10 m
Kompresia: H.265 main Profile/H.264 Baseline Profile/MJPEF/JPEG Baseline
Štandard kompresie/bitová rýchlosť: CBR/VBR Dva režimy riadenia kódovej rýchlosti, rozsah výstupnej kódovej rýchlosti je 128~4096 kbps
Detekcia pohybu: Áno, detekcia pohybu človeka, žiadne falošné poplachy
Pamäťová karta: Micro SD karta, podporuje až 256GB kartu (karta nie je súčasťou balenia)
Mikrofón, reproduktor: 38db mikrofón, 8Ω1W reproduktor
Podpora systému: Android, iOS, Windows
Pozeranie živého obrazu: súčasne štyria užívatelia
Pripojenie WiFi: 2,4 ~ 2,4835 GHz, IEEE802.11b/g/n
Sieťový protokol: TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,NTP,P2P
Bezdrôtové bezpečnostné šifrovanie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Napájanie: 2ks Batérie 18650,  5000mAh s možnosťou pripojenia solárneho panelu
Spotreba: 170mAh
Materiál: Tvrdý plast
Odolnosť: IP66
Prevádzkové podmienky: Teplota: -10 ~ 50 ℃, Vlhkosť < 95 %Váha
Váha: 280g (kamera, batérie, držiak)
Rozmery: 95 x 85 x 50mmObsah balenia:

1x IP kamera
1x USB kábel
1x Nastaviteľný držiak na pripevnenie
1x Balenie skrutiek a skrutkovač
1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím  predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKrC53
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

110,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa zmení na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať pri dostatočnom svetle video 24 hod. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 180 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na váš smartfón.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa