Lawmate – Detektor skrytých kamier, ploštíc a odposluchov

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

159,60 € (s DPH)
Kód:
RD-30
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka zabudovanému hľadáčiku môžete vyhľadávať v priestoroch skryté špionážne kamery. Detektor dokáže odhaliť miniatúrne skryté kamery a šošovky objektívov. Stačí, ak si vyberiete stály alebo blikajúci režim a nazriete do špeciálneho filtra hľadáčika. Keď cez hľadáčik v skúmaných priestoroch uvidíte záblesk svetla mohlo by to naznačovať prítomnosť skrytej kamery.

Detektor sníma RF signál v rozsahu 20 MHz až 6 GHz. To zahŕňa dôležité frekvencie, ktoré bezdrôtové špionážne vysielače najčastejšie používajú. Citlivosť zariadenia pomáha pri hľadaní rádiových vysielačov, ploštíc, odposluchov, skrytých kamier

Jednou s funkcii detektora RD-30 je vyhľadávanie zabudovanej elektroniky v rôznych predmetoch ako sú predlžovačky, zásuvky, vypínače a iné. Prístroj prepnete do príslušného módu, priložíte na predmet a posúvate po obvode skúmaného predmetu Detektor RD-30 detekuje elektromagnetické vlnenie ktoré vysiela akékoľvek elektrické zariadenie poháňané elektrikou pričom zariadenie nemusí vysielať žiadne RF signály.LED ukazovatel

Detektor disponuje akustickým a vibračným režimom detekcie signálu. Pokiaľ pri detekcii skrytých signálov nechcete upozorňovať, je možné zariadenie prepnúť do vibračného režimu. Prístroj môžete nosiť vo vrecku a pri vstúpení do miestnosti a zachytení signálu Vás diskrétne upozorní vibrovaním na prítomnosť signálu. Zariadenie samo o sebe je jednoduché na ovládanie. Všetky funkcie na zariadení je možné ovládať pomocou štyroch tlačidiel.

Pásik LED diód slúži ako kontrolky sily signálu pri detekcii, čím silnejší signál tím viac kontroliek svieti. Na detektore RD-30 si volíte tri stupne citlivosti detektora a ešte ju regulujete vysúvaním antény. Zariadenie je dodávané so šiestimi batériami typu AAA čo Vám umožňuje používať okamžite prístroj 14 hodín v kuse.





Hladáčik

Vlastnosti zariadenia:

- Malá veľkosť a hmotnosť proti špionážneho RF detektora
- Rýchle zistenie výskytu skrytých kamier v monitorovaných priestoroch
- Zariadenie môže byť použité na odhalenie diktafónov, bezdrôtových audio skrytých ploštíc, WiFi kamier
- Možnosť vybrať si akustický režim alebo vibračný režim pre tajnú detekciu
- Široká možnosť skenovania frekvencii od 20MHz do 6GHz
- výdrž 7 hodín prevádzky
- Balenie obsahuje 6x batérie AAA čo postačí na prevádzku 2 x 7 hodín

 RD-30 popis funkcií



Technické špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 20 MHz – 6 GHz
Typ batérii: AAA batérie
Rozmer: 80x52x15.5 mm
Hmotnosť: 40g

Obsah balenia:

1x Detektor skrytých kamier a odposluchov RD-30

6x Batérie AAA

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
RD-30
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).



Požiadať o cenovú ponuku

78,00 € (s DPH)

Detektor skrytých kamier, GSM odpočúvacích zariadení a GPS trackerov je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, objektívmi, plošticami a ďalšími špionážnymi zariadeniami. Vďaka svojim malým rozmerom je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad v kabelke, na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, nevyžaduje žiadne špeciálne technické zručnosti.

895,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Summit ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.



Požiadať o cenovú ponuku

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

520,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Ultra ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa