Detektor skrytých kamier Hubble 2.0

Detektor skrytých kamier Hubble 2.0 je navrhnutý na vyhľadávanie a lokalizáciu skrytých videokamier maskovaných v interiéri vrátane tých, ktoré majú šošovkový typ objektívu, bez ohľadu na ich stav, typ prenosu videa alebo záznam videosignálu.

560,00 € (s DPH)
Kód:
AKH2.0
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Detektor skrytých kamier Hubble 2.0 je navrhnutý na vyhľadávanie a lokalizáciu skrytých videokamier maskovaných v interiéri vrátane tých, ktoré majú šošovkový typ objektívu, bez ohľadu na ich stav, typ prenosu videa alebo záznam videosignálu. Toto zariadenie je užitočné na vyhľadávanie skrytých špionážnych kamier. Ponúka skutočne najlepší pomer cena / kvalita. Princíp činnosti zariadenia je založený na spätnej reflexii svetelného zdroja, ktorý vychádza zo zariadenia a ktorý je umiestnený na tej istej optickej osi (svetelný zdroj - detegovaná kamera - oko operátora). Bez ohľadu na to, či je kamera zapnutá alebo vypnutá, dá sa zistiť, či sa operátor nachádza v zornom poli kamery. Uhol detekcie kamery závisí výlučne od uhla zorného poľa šošovky tejto videokamery.

Vlastnosti zariadenia:

Originálne, pogumované a nárazu vzdorné puzdro.
Prakticky neviditeľné v ruke.
Jasné osvetlenie LED (50 cd).
Rovnomerné osvetlenie celého poľa prieskumu.
Pohodlné nastavenie ostrosti.
Rozsah zaostrenia je od 1 metra do nekonečna.

Technické špecifikácie:

priblíženie (optické): 3x
Pozorovací uhol: ~10°
Rozsah zaostrenia: od 1 m do nekonečno
Vlnová dĺžka zdroja prisvietenia (červená): 625 nm
Jas zdroja prisvietenia: 50 cd
Šírka pásma: 10 MHz
Napájanie: 12V
Napájací zdroj: CR123A / 3V
Výdrž batérie 20 hodín
Výška: 80mm
Šírka: 60mm
Hrúbka: 37mm
Hmotnosť: 130 g

Obsah balenia:

1x Prístroj HUBBLE 2.0

1x Užívateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKH2.0
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

98,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.


Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

54,00 € (s DPH)

Kompaktný detektor skrytých kamier AKD-E01 je vhodný na odhaľovanie rôznych skrytých kamier. Ovláda sa jedným tlačidlom. Je vybavený infračervenými IR LED diódami. Vďaka kompaktným rozmerom je zariadenie ideálnym riešením pre tých, ktorí často cestujú, využívajú hotely a potrebujú byť v kľude. Na jedno nabitie vydrží pracovať 25 hodín.

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

72,00 € (s DPH)

Protišpionážny detektor skrytých kamier AKD-E08 je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, šošovkami, odpočúvacím zariadeniam či rôznym nežiadúcim signálom. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti, je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, všetky funkcie ovládania zaistíte pomocou dvoch tlačidiel. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa