Mini WiFi FULL HD kamera AM-C-63

Mini magnetická kamera s nočným videním, funkciou detekcie pohybu, určená predovšetkým na rýchle použite do interiéru. Vďaka malým rozmerom sa dá šikovne umiestniť. Po zapnutí ihneď nahráva video na vloženú SD kartu bez nutnosti spárovania s aplikáciou. Po spárovaní môžete vidieť obraz vo svojom smartfóne kdekoľvek sa nachádzate. Vďaka detekcie pohybu nahráva len ak zachytí pohyb pred objektívom.

96,00 € (s DPH)
Kód:
AM-C-63
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto mini kamera s magnetickým držiakom je dokonalým zariadením pre sledovanie priestorov a pohybu osôb v domácnosti, či kancelárii, prípadne iného objektu, ktorý potrebujete sledovať a chrániť. Vďaka magnetickému držiaku dokážete kameru namontovať prakticky kdekoľvek. Kamera dokáže zachytiť vysokokvalitné videá o rozlíšení 1080P. Zariadenie sa dokáže automaticky prepnúť medzi funkciami deň a noc, kde použije vstavané Infra LED, čím vám nič neunikne aj v úplnej tme. Na to aby mohla fungovať nonstop potrebuje externé napájanie cez pribalený USB kábel ktorý pripojíte do nabíjačky 5V/1A alebo powerbanky či počítača. Spárovaním s domácou WiFi sieťou môžete obraz sledovať z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet a to priamo vo svojom smart telefóne. 

Záznamy zo zariadenia si možno prezerať a ukladať prostredníctvom mobilnej aplikácie určenej pre operačné systémy iOS, či Android. Taktiež sa záznamy nahrávajú na priloženú micro SD karty s maximálnou kapacitou 32GB. Najstaršie video na karte sa automaticky maže, aby sa uvoľnil priestor pre nové videá. To vám dokonale zabezpečí nahranie záznamu aj v prípade, že je zaplnená celá kapacita micro SD karty.

Zariadenie podporuje wifi sieť o frekvencii 2,4GHz.

Zariadenie má veľmi široké možnosti využitia – či už ako športová kamera, detský monitor, alebo ako bezpečnostná kamera do domácnosti a kancelárie.

Výhodu je najmä veľmi jednoduchá a rýchla montáž zariadenia, ktorú zvládne takmer každý aj bez jediného nástroja.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké Full HD rozlíšenie
- Detekcia pohybu
- Sledovanie na diaľku v reálnom čase
- Možnosť zhotoviť video záznamy a fotografie aj do mobilného telefónu, na SD kartu sa ukladajú automaticky
- Mobilná aplikácia určená pre systémy Android a iOS
- Pozeranie archívu nahrávok na diaľku
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie cez aplikáciu zvládne aj menej zdatný užívateľ
- Funguje aj s externým zdrojom nabíjačkou, powerbankou
- Po zapnutí hneď nahráva bez spárovania s aplikáciou

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1080P (Full HD)
Detekcia pohybu PIR: 5m
IR prisvietenie: Áno neviditeľné 800-900 nm
Podpora WiFi siete: 2,4 GHz
Počet obrázkov za sekundu: 28
Podpora pamäťovej karty: Áno, do veľkosti 32GB
Kodek: MPEG-4  H264
Formát fotografie: JPG
Spotreba pamäte: 5Gb - 24hod
Napájanie: DC-5V (USB)
Rozmery: Ø 40mm x 17,4mm
Obal: Vysokokvalitný plast

Obsah balenia:

1x Mini kamera

1x USB kábel

1x Magnetický držiak

1x Pin na reset

1x Sada podložiek a samolepiek

1x SK užívateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AM-C-63
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

140,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

349,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

325,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

126,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať HD 1080P video v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa