Mini WiFi FULL HD kamera AM-C-63

Mini magnetická kamera s nočným videním, funkciou detekcie pohybu, určená predovšetkým na rýchle použite do interiéru. Vďaka malým rozmerom sa dá šikovne umiestniť. Po zapnutí ihneď nahráva video na vloženú SD kartu bez nutnosti spárovania s aplikáciou. Po spárovaní môžete vidieť obraz vo svojom smartfóne kdekoľvek sa nachádzate. Vďaka detekcie pohybu nahráva len ak zachytí pohyb pred objektívom.

96,00 € (s DPH)
Kód:
AM-C-63
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto mini kamera s magnetickým držiakom je dokonalým zariadením pre sledovanie priestorov a pohybu osôb v domácnosti, či kancelárii, prípadne iného objektu, ktorý potrebujete sledovať a chrániť. Vďaka magnetickému držiaku dokážete kameru namontovať prakticky kdekoľvek. Kamera dokáže zachytiť vysokokvalitné videá o rozlíšení 1080P. Zariadenie sa dokáže automaticky prepnúť medzi funkciami deň a noc, kde použije vstavané Infra LED, čím vám nič neunikne aj v úplnej tme. Na to aby mohla fungovať nonstop potrebuje externé napájanie cez pribalený USB kábel ktorý pripojíte do nabíjačky 5V/1A alebo powerbanky či počítača. Spárovaním s domácou WiFi sieťou môžete obraz sledovať z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet a to priamo vo svojom smart telefóne. 

Záznamy zo zariadenia si možno prezerať a ukladať prostredníctvom mobilnej aplikácie určenej pre operačné systémy iOS, či Android. Taktiež sa záznamy nahrávajú na priloženú micro SD karty s maximálnou kapacitou 32GB. Najstaršie video na karte sa automaticky maže, aby sa uvoľnil priestor pre nové videá. To vám dokonale zabezpečí nahranie záznamu aj v prípade, že je zaplnená celá kapacita micro SD karty.

Zariadenie podporuje wifi sieť o frekvencii 2,4GHz.

Zariadenie má veľmi široké možnosti využitia – či už ako športová kamera, detský monitor, alebo ako bezpečnostná kamera do domácnosti a kancelárie.

Výhodu je najmä veľmi jednoduchá a rýchla montáž zariadenia, ktorú zvládne takmer každý aj bez jediného nástroja.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké Full HD rozlíšenie
- Detekcia pohybu
- Sledovanie na diaľku v reálnom čase
- Možnosť zhotoviť video záznamy a fotografie aj do mobilného telefónu, na SD kartu sa ukladajú automaticky
- Mobilná aplikácia určená pre systémy Android a iOS
- Pozeranie archívu nahrávok na diaľku
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie cez aplikáciu zvládne aj menej zdatný užívateľ
- Funguje aj s externým zdrojom nabíjačkou, powerbankou
- Po zapnutí hneď nahráva bez spárovania s aplikáciou

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1080P (Full HD)
Detekcia pohybu PIR: 5m
IR prisvietenie: Áno neviditeľné 800-900 nm
Podpora WiFi siete: 2,4 GHz
Počet obrázkov za sekundu: 28
Podpora pamäťovej karty: Áno, do veľkosti 32GB
Kodek: MPEG-4  H264
Formát fotografie: JPG
Spotreba pamäte: 5Gb - 24hod
Napájanie: DC-5V (USB)
Rozmery: Ø 40mm x 17,4mm
Obal: Vysokokvalitný plast

Obsah balenia:

1x Mini kamera

1x USB kábel

1x Magnetický držiak

1x Pin na reset

1x Sada podložiek a samolepiek

1x SK užívateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AM-C-63
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa môže zmeniť na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať video 24 hod. na jedno nabitie. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 365 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na Váš smartfón.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

229,00 € (s DPH)

PV-IP6HDi je nová edícia 2017 špionážneho puzdra pre smartfóny iPhone 6 a 6S, ktorá má zabudovanú CMOS mikro kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD 1080p spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia sa cez WiFi modul priamo na zariadenie je možné sledovať a nahrávať v reálnom čase alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie, všetko čo sa pred zariadením odohráva.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa