MINI kľúčenka od auta s kamerou FULL HD

Potrebujete tajne vyhotoviť fotografiu, prípadne videozáznam? Nemáte po ruke podobné zariadenie? Táto mini špionážna kamera dokonale kamuflovaná v kľúčoch od auta je určená práve pre Vás. Kamera s nočným prisvietením a možnosťou fotografovania 12mpx vám pomôže vyhotoviť potrebný dôkaz. Vysoké rozlíšenie FULL HD a detekcia pohybu s 30 obrázkami za sekundu vyhotoví kvalitný záznam obrazu a zvuku.

75,00 € (s DPH)
Kód:
AK-MDCam
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Svoje kľúče od auta môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek pri sebe či už vo vrecku, alebo voľne položené na stole. Preto výnimkou nie je ani toto zariadenie. Dokonale kamuflovaná špionážna kamera v kľúčoch od auta Vám zabezpečí naozaj tajne zhotovené záznamy z pracovných stretnutí, či iných udalostí. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým pripojením k Vášmu počítaču, či notebooku pomocou priloženého USB kábla. Záznamy sa nahrávajú na vloženú micro SD kartu, v prípade zaplnenia jej kapacity sa najstaršie záznamy začnú automaticky vymazávať. To Vám zabezpečí že budú s istotou zaznamenané posledné udalosti.

+ Kameru možno používať či už ako fotoaparát alebo videorekordér spolu so zvukom. Zariadenie je použiteľné aj ako diktafón a USB kľúč.
+ Túto špionážnu kameru je možné pripojiť aj k televízoru alebo projektoru a následne používať televízor / projektor ako displej zariadenia. Môžete si prehrávať videá, záznamy zvuku, prezerať fotografie, atď.
+ Zariadenie disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti.
+ Toto zariadenie je možné použiť aj ako web kameru k počítaču.Záznamy sa dajú veľmi jednoducho prezerať cez USB kábel, prípadne vytiahnutím micro SD karta za použitia čítačky SD kariet. Produkt bol navrhnutý na bežné nosenie aj s možnosťou okamžitého použitia. Výhodou zariadenia je aj veľmi rýchla a jednoduchá obsluha. Slúži aj ako nástroj pre ľudí pracujúcich v podnikoch, vzdelávaní, médiách, cestovnom ruchu a iných odvetviach, kde je potrebné vykonať rýchly a spontánny záznam.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Formát videa: AVI
Video kódek: M-JEPG
Počet snímok za sekundu: 30
Rozlíšenie fotografie: 12 Mpx ( 4032 x 3024 )
Formát fotky: JPG
Pomer strán: 4:3
Rozlíšenie web kamery: 320 x 240
TV výstup CINCH: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Napájanie: DC-5V
Maximálna dĺžka záznamu na 1 nabitie: 100 min.
Podpora pamäťovej karty: max. 32GB
Typ pamäťovej karty: Micro SD 
Typ USB kábla: Mini 8 Pin USB
Nabíjanie štandardná USB nabíjačka: 5V/1A
Rozmery: 33 x 57 x 12 mm
Váha: 61g

Obsah balenia:

1x Kamera ukrytá v bezdrôtovom kľúči od auta

1x USB a Video kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-MDCam
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa