Videovrátnik s vnútornou jednotkou AKR-105SM05

Tento set videovrátnika je inovatívny a nevyužíva internet. Vďaka tomu, že zvonček a vnútorná jednotka sú spojené bezdrôtovo (50m) a môžu byť prevádzkované na batérie, nemusíte riešiť žiadne káble. Zvonček disponuje nočným prisvietením, obojstrannou komunikáciou, je možnosť spárovať Relé pre otváranie dverí cez vnútorný monitor s možnosťou používať aj diaľkový ovládač, všetko súčasťou balenia.

200,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-105SM05
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento set - videovrátnik a vnútorná jednotka sa dá namontovať aj na sklenené dvere a to nalepením bez vŕtania zbytočných dier. Druhou možnosťou je pripojiť ich do elektriky, napájacie transformátory sú súčasťou balenia. V tomto prípade sa nemusíte starať o nabitie batérii ktoré takto slúžia ako záložný zdroj pri výpadku elektrickej energie. Set video-vrátnik AKR-105SM05 má bezdrôtovú komunikáciu 2,4 GHz ktorej dosah je vzdušnou čiarou bez prekážok 50m. Video-vrátnik má možnosť otvárať dvere diaľkovo - bezdrôtovo cez vnútorný monitor s možnosťou používať aj diaľkový ovládač ktorý je súčasťou balenia. Ak RELÉ nespárujete môžete ho s diaľkovým ovládačom použiť osobitne na spúšťanie a vypínanie iného zariadenia.
Ak je potrebné viac RELÉ alebo ovládačov, dajú sa dokúpiť. Na jedno RELÉ sa dajú naparovať 4 ks diaľkových ovládačov. Ak treba viac treba zapojiť viac RELÉ paralelne.
Videovrátnik s vnútornou jednotkouVideovrátnik s vnútornou jednotkou
Cez videovrátnik je možné viesť obojstrannú komunikáciu s návštevou v reálnom čase a zároveň sledovať obraz cez deň aj v noci. Nočné svetlo v úplnej tme dosvieti do vzdialenosti 3m.
Do vnútornej jednotky je možnosť vložiť SD kartu do veľkosti 128GB (nie je súčasťou balenia) na ktorú je možnosť nahrávať videozáznam alebo robiť fotografie stlačením príslušného tlačidla.

Videovrátnik s vnútornou jednotkou  

Pri montáži na zmenu uhlu pohľadu môžete použiť podložky dodávané k videovrátniku v balení.

Videovrátnik s vnútornou jednotkou

Nastavením video-vrátnika môžete zapnúť funkciu nahrávania krátkeho videa so zvukom, alebo vyhotovenia dvoch fotografii po tom ako návštevník zazvoní na zvonček. V menu sa zaznamenáva denník návštev s dátumom a záznamom ktorý si viete hocikedy pozrieť. Samozrejmosťou je funkcia pozretia živého obrazu so zvukom aj keď nikto nezvonil a zaznamenanie videa alebo fotografie. V nastavení je možnosť nastaviť správny čas a výber z 12 druhov zvonenia.Vlastnosti zariadenia:

- Vonkajšia jednotka s kamerou a tlačidlom zvončeka
- Svetelné IR diódy pre obraz v tme 
- Obojsmerná zvuková komunikácia - vstavaný mikrofón a reproduktor
- Funkcia nastavenia hlasitosti a vyzváňacieho tónu z 12 verzií
- Vysoká odolnosť v náročných podmienkach
- Rýchle riešenie pre úplnú kontrolu návštevy
- Moderný dizajn s dotykovou LCD obrazovkouTechnické špecifikácie:


Vonkajšia jednotka: Kamera 720P
Materiál: Plastové prevedenie IP45 
IR nočné videnie: do 3 metrov
Napájanie:  AC 8~24V DC 12~36V
Pracovné napätie: DC 12V
Režim napájania: Batéria Li-ion 3200mAh (B800BE)
Výdrž: 2 mesiace pri bežnom používaní
Odomykanie dverí: Cez RELÉ sparované s videovrátnikom a aj pomocou diaľkového ovládania
Hmotnosť: 168g
Vnútorná jednotka: Dotykový  LCD displej 7-palcová obrazovka
Obojstranná komunikácia: Áno - reproduktor aj mikrofón
Napájanie: DC - 5V
Manipulačná teplota: -20°C ~ 55°C
Hmotnosť: 394g
Balenie obsahuje :

1ks  Set video-vrátnika AKR-105SM05 vonkajšia jednotka + vnútorná jednotka

2ks  Napájací adaptér + spojovacie káble

1ks  Diaľkový ovládač

1ks  Relé na otváranie elektro zámku

1ks  Držiak k vnútornej jednotke

2ks  Držiak k vonkajšej jednotke – k dosiahnutiu požadovaného uhla obrazu

1ks  Obojstranná samolepiaca fólia

1ks  Balíček montážnych skrutiek


Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-105SM05
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

35,00 € (s DPH)

Set bezdrôtové relé + diaľkový ovládač slúži na otváranie bránky, alebo dverí na diaľku. Je ho možné spárovať s videovrátnikom. Ak ho nespárujete môžete ho používať samostatne. Spárovať môžete aj viac diaľkových ovládačov ale maximálne 4ks. s jedným relé alebo viac relé s jedným ovládačom.

300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa