GPS modul na sledovanie vozidla s ochranou proti krádeži - AGP-210

Presné GPS lokalizovanie motorky na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie, internetového prehliadača a SMS funkcie ochrany motocykla proti krádeži.

69,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-210
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS tracker je vhodný na sledovanie presnej polohy motorky. Zariadenie komunikuje prostredníctvom mobilných sieti GSM/GPRS a GPS satelitov. Zariadenie je možné používať so SIM kartou od ľubovoľného mobilného operátora.

Sledovanie GPS polohy je možné uskutočniť priamo cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android. V prípade potreby je možné prihlásením do používateľského účtu využívať zariadenie aj priamo na PC cez ľubovoľný internetový prehliadač. Polohu trackera je možné sledovať okrem mobilnej aplikácie a webového rozhrania aj prostredníctvom vyžiadania presnej polohy cez SMS správy s odkazom na Google Maps.

Tento GPS tracker je vhodným riešením najmä pri zaistení vlastného, či firemného motorového vozidla. Vďaka stálemu napájaniu z autobatérie sa vôbec netreba starať o dobíjanie lokátoru. Lokátor môžete využívať aj ako zabezpečenie proti krádeži. Akonáhle príde k pohybu vozidla, majiteľ dostane SMS správu s upozornením, alebo ho na pohyb upozorní aplikácia pre chytré telefóny.

Konštrukcia GPS zariadenia má malé rozmery a podlieha norme vodotesnosti IPX6 (odolnosť proti prúdu striekajúcej vody). Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora.
Funkcie zariadenia

- Vodeodolnosť

- Online sledovanie pohybu v reálnom čase

- SMS sledovanie polohy

- Určovanie polohy pomocou GPS + GSM modulu

- Zobrazenie histórie pohybu

- Funkcia GEO oplotenia

- Upozornenie na pohyb

- Znehybnenie vozidla (Relé súčiastka)

- Otrasový alarm

- Záložná batéria pre prípad pokusu o domontovanie lokátora

- Upozorňovanie pri prekročení rýchlostiŠpecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 68mm x 40mm x 20mm
Hmotnosť: 90g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 10 metrov
Batéria: 3.7V, 370mAh, Li-ion
Vstupné napätie: 9-75V (Vstup)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač
Obsah balenia:

 

1x GPS tracker

1x Napájací kábel

1x Relé

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-210
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

120,00 € (s DPH)

Monitorovacie GPS zariadenie AGT10 poskytuje možnosť sledovať cez internet presnú polohu vozidla, rýchlosť, spotrebu paliva, teplotu chladiacej kvapaliny a ďalších štandardných diagnostických údajov zo systému OBD2 cez mobilné aplikácie pre iOS, Android, alebo po prihlásení do účtu cez webový prehliadač.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa