Smart video vrátnik na batérie

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

98,40 € (s DPH)
Kód:
ASVBT
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je možné na diaľku ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorú je možné nainštalovať na mobilné zariadenia – telefóny či tablety s operačným systémom iOS, alebo Android. V prípade, že niekto zazvoní, video vrátnik spustí obojsmernú komunikáciu a prenáša obraz na váš smartfón.
V mobilnej aplikácii nie je možné odomknúť dvere.

Video vrátnik

Mobilná aplikácia zabezpečí prenos obrazu a zvuku v reálnom čase. Samozrejmosťou zariadenia je aj možnosť detekcie pohybu, kedy na vaše mobilné zariadenie príde upozornenie skôr, ako dotyčná osoba zazvoní. To vám zabezpečí PIR senzor. Funkcia sa dá aktivovať aj deaktivovať. V aplikácii si môžete nastaviť čas od koľkej do koľkej nechcete byť rušený. Kvalitný obraz vám zabezpečí 2MP senzor kamery s uhlom snímania až 140 stupňov. Cez mobilnú aplikáciu je možné obojsmerne komunikovať, sledovať video na diaľku. Ďalšou podstatnou výhodou zariadenia, ktorú určite oceníte je IR prisvietenie, vďaka čomu dokážete zachytiť obraz do vzdialenosti až 6m a to aj v úplnej tme.

video vrátnik
V mobilnej aplikácii je možné si nastaviť automatické ukladanie fotografií či videa, ktoré vznikli pri zachytení pohybu. Záznamy môžu byť uložené na vloženú SD kartu s kapacitou až 128gb, alebo na Cloudové úložisko, prípadne na oboje.
Ovládanie zariadenia a rovnako aj prostredie mobilnej aplikácie je intuitívne, bez problémov ho zvládne takmer každý.
Taktiež si môžete vybrať aj napájanie zariadenia – či už priamo z elektrickej siete, alebo z batérií. Zariadenie je nutné pripojiť k WiFi sieti.

Video vrátnik môžete umiestniť tak ako do interiéru tak aj do exteriéru vďaka puzdru z kvalitného robustného plastu.

Technické špecifikácie:

Obrazový snímač: ½,7“ CMOS (2MP)
Operačný systém: Hisilicon Lite-OS
Rozlíšenie: 1920 x 1080 P
Zobrazenie: HD/SD, dvojité
Infračervené LED svetlo: Vysokovýkonné IR LED s ICR
Objektív: 1,7mm/F2,0
Uhol zobrazenia: 160°
Minimálne osvetlenie: Farebné: 0,01 Lux; Čierno-biele: 0,001 Lux
WDR: Digitálne WDR
Audio: Dvojcestná komunikácia
Pamäťová karta: Micro SD s maximálnou kapacitou 128GB
Podpora Cloudového úložiska: Áno
Nahrávanie: Spúšťané snímačom pohybu (PIR)
Frekvencia WiFi siete: 2,4 GHz
Podpora operačných systémov: Android, iOS
Vode odolnosť: IP65
Pracovná teplota: -20 - 50°C
Zdroj energie: 2 x lítiová 16580 batéria 3,5 V, 3000 mAh
Elektrický prúd: pri práci 250 mA – pohotovostný režim 300 µA
Pracovný čas na 1 nabitie: 2 – 3 mesiace (pri prebudení 20 x denne)
Nabíjanie batérie: DC 5V 1-2A, micro USB
Aktualizácia firmvéru: OTA (iba bezdrôtovo cez aplikáciu)
Napájanie: DC5V 1A
Port napájania: USB
Spotreba: 0,2W
Rozmery: 61x41x135 mm
Hmotnosť: 235g
  

Obsah balenia:

1x Exteriérový videovrátnik so vstavanou kamerou.

1x Obal so strieškou na videovrátnik.

1x Balenie na inštaláciu - bezpečnostná skrutka, skrutky a hmoždinky určené na uchytenie zariadenia.

2x Batéria 18650 3,5v 3000 mAh.

1x USB nabíjací kábel.

1x Kľúč na dotiahnutie skrutiek.

1x Šraubovák.

2x Obojstranne samolepiaci pásik.

1x Užívateľská príručka.Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
ASVBT
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

198,00 € (s DPH)

Inteligentný vrátnik so systémom rozpoznávania tváre je vhodný pre firmy s oddelenými prevádzkami, alebo pre časti s veľa objektami kde je potrebné separovať zamestnancov. Prístroj disponuje pamäťou pre 300 tvári a PIN kódov. Používateľ nepotrebuje žiadne kľúče odomkne za pomoci svojej tváre ak bude mať do objektu prístup. Prístroj vedie denník a pracuje samostatne, stačí napájanie a zámok.300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa