LawMate PV-BT10i - Skrytá špionážna kamera v Bluetooth reproduktore

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

288,00 € (s DPH)
Kód:
PV-BT10i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Novinka na trhu v oblasti špionážnych zariadení poskytuje dokonale riešenie skrytej kamery v bežne dostupne vyzerajúcom a zároveň plnohodnotnom Bluetooth reproduktore. Zariadenie nahráva video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne s čistým zrozumiteľným zvukom. Všetky zhotovené video záznamy, alebo fotografie sa zaznamenávajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu.


Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné zariadenie spárovať s domácou WiFi sieťou, vďaka čomu je možné sa kedykoľvek prihlásiť na diaľku cez internet do zariadenia, a sledovať tak obraz na živo, alebo zo záznamu, prípadne nastavovať parametre a režimy zariadenia. Reproduktor so skrytou kamerou je možné používať spoločne s bezplatnou aplikáciou pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android.


Všetky zhotovené video záznamy a fotografie je možné prezerať priamo v aplikácii „PVCam Viewer“, alebo na PC (notebooku) jednoduchým vložením micro SD karty do čítačky pamäťových kariet. V aplikácii je možné sledovať živý prenos, zhotovovať fotografie, nastavovať zvuk, voliť režim nahrávania, meniť rozlíšenie nahrávaného videa, alebo nastavovať zobrazenie dátumu a času.


Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam nepretržite 180 minút pri plnom nabití batérie. V prípade, že užívateľ zvolí namiesto možnosti nepretržitého nahrávania, možnosť nahrávania pri detekcii pohybu, zariadenie je schopné pracovať dlhšie, nakoľko nahráva len v prípadoch, keď sa pred objektívom niečo skutočne udeje. Pre fungovanie zariadenia bez obmedzenia na kapacitu batérie je možné mať zariadenie stále pripojené USB káblom k adaptéru.


Zariadenie podporuje pamäťové karty (micro SD) až do veľkosti 32GB, čo v prípade zvoleného režimu nahrávania videa vo vysokom rozlíšení Full HD dokáže zaznamenať až 1000 minút video záznamu. Zákazníkom odporúčame používať micro SD karty typu class10. V samotnom balení k produktu je pribalená micro SD karta s kapacitou 16GB.


BT reproduktor je vybavený niekoľkými LED diódami, vďaka ktorým je jednoducho rozoznateľné v ktorom režime sa zariadenie aktuálne nachádza. LED indikátory je možné jednoducho vypnúť.


Bezdrôtový reproduktor je možné jednoducho spárovať cez Bluetooth so smartfónom, tabletom, alebo notebookom a poslúchať cez neho hudbu.


Zariadenie je vhodné na monitorovanie akýchkoľvek interiérových priestorov, či už v domácnosti, alebo v kancelárii.


Používanie zariadenia je technicky nenáročné a zvládne ho nastavovať a používať aj menej technicky zdatný užívateľ.

LawMate_PV-BT10i_Skryta_spionazna_kamera_v_Bluetooth_reproduktore_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad a funkčnosť štandardného Bluetooth reproduktora s dokonale ukrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom
- Podpora bezplatnej mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android
- Nahrávanie video záznamov a fotografii na vloženú pamäťovú micro SD kartu s možnosťou prehrávania zhotovených dokumentov na PC (vložením micro SD karty do čítačky)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zreteľne zaznamenáva zvuk z okolia zariadenia
Možnosť výberu nahrávacieho režimu z nasledujúcich:

- Nepretržité nahrávanie video záznamu
- Nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu
- Nahrávanie záznamu pomocou určeného časového plánu
- Jednoduché nastavovanie a ovládanie zariadenia
- Možnosť zapnutia notifikačných upozornení o pohybe v mobilnej aplikácii
- Podpora P2P, zariadenie nevyžaduje pridelenie verejne IP adresy
- Zabudovaná vysokokapacitná nabíjateľná batéria s výdržou pri nepretržitom nahrávaní až 180 minút, pri zapnutej detekcii pohybu je výdrž dlhšia
- Po pripojení zariadenia prostredníctvom USB kábla do elektrickej zásuvky je možné zariadenie využívať nepretržite bez obmedzenia na kapacitu batérie
- Možnosť v nahrávkach zapnúť časovú pečiatku s presným zobrazením dátumu a času
- Nízke nároky na pamäť pri vysokom rozlíšení Full HD (16GB – 500 minút)
- LED indikácia pre jednoduchú orientáciu a prehľade fungovania zariadenia (možnosť vypnúť)

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1 / 2,9" progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie senzora: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F 2.0
Objektív: F 2.0
Ohnisková vzdialenosť: 3,64
Uhol zobrazenia: 78°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súborov: MOV, JPG
Režim nahrávania videa: Automatické
Manuálne
Detekcia pohybu
Možnosť nahrávania: 1920x1080, 1280x720, 848x480
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografie: 2M (1600 * 1200)
WiFi: Integrovaný modul
Typ pamäte: micro SD karta s podporou až 32GB
Dátové rozhranie: Čítačka kariet
Formát dátumu a času: Rok/Mesiac/Deň, Hodina:Minúta:Sekunda
Napájací vstup: DC 5V
Spotreba energie: 480mA-530mA (WiFi ON), BT + (20-380mA)
Vstup pre batériu: DC 3.7V / 1400mA (XK504355)

Obsah balenia:

1x Bluetooth reproduktor so skrytou kamerou (LawMate PV-BT10i)

1x USB kábel

1x microSD karta (16GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-BT10i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre vysokokvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa