LawMate PV-BT10i - Skrytá špionážna kamera v Bluetooth reproduktore

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

325,00 € (s DPH)
Kód:
PV-BT10i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Novinka na trhu v oblasti špionážnych zariadení poskytuje dokonale riešenie skrytej kamery v bežne dostupne vyzerajúcom a zároveň plnohodnotnom Bluetooth reproduktore. Zariadenie nahráva video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne s čistým zrozumiteľným zvukom. Všetky zhotovené video záznamy, alebo fotografie sa zaznamenávajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu.


Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné zariadenie spárovať s domácou WiFi sieťou, vďaka čomu je možné sa kedykoľvek prihlásiť na diaľku cez internet do zariadenia, a sledovať tak obraz na živo, alebo zo záznamu, prípadne nastavovať parametre a režimy zariadenia. Reproduktor so skrytou kamerou je možné používať spoločne s bezplatnou aplikáciou pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android.


Všetky zhotovené video záznamy a fotografie je možné prezerať priamo v aplikácii „PVCam Viewer“, alebo na PC (notebooku) jednoduchým vložením micro SD karty do čítačky pamäťových kariet. V aplikácii je možné sledovať živý prenos, zhotovovať fotografie, nastavovať zvuk, voliť režim nahrávania, meniť rozlíšenie nahrávaného videa, alebo nastavovať zobrazenie dátumu a času.


Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam nepretržite 180 minút pri plnom nabití batérie. V prípade, že užívateľ zvolí namiesto možnosti nepretržitého nahrávania, možnosť nahrávania pri detekcii pohybu, zariadenie je schopné pracovať dlhšie, nakoľko nahráva len v prípadoch, keď sa pred objektívom niečo skutočne udeje. Pre fungovanie zariadenia bez obmedzenia na kapacitu batérie je možné mať zariadenie stále pripojené USB káblom k adaptéru.


Zariadenie podporuje pamäťové karty (micro SD) až do veľkosti 32GB, čo v prípade zvoleného režimu nahrávania videa vo vysokom rozlíšení Full HD dokáže zaznamenať až 1000 minút video záznamu. Zákazníkom odporúčame používať micro SD karty typu class10. V samotnom balení k produktu je pribalená micro SD karta s kapacitou 16GB.


BT reproduktor je vybavený niekoľkými LED diódami, vďaka ktorým je jednoducho rozoznateľné v ktorom režime sa zariadenie aktuálne nachádza. LED indikátory je možné jednoducho vypnúť.


Bezdrôtový reproduktor je možné jednoducho spárovať cez Bluetooth so smartfónom, tabletom, alebo notebookom a poslúchať cez neho hudbu.


Zariadenie je vhodné na monitorovanie akýchkoľvek interiérových priestorov, či už v domácnosti, alebo v kancelárii.


Používanie zariadenia je technicky nenáročné a zvládne ho nastavovať a používať aj menej technicky zdatný užívateľ.

LawMate_PV-BT10i_Skryta_spionazna_kamera_v_Bluetooth_reproduktore_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad a funkčnosť štandardného Bluetooth reproduktora s dokonale ukrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom
- Podpora bezplatnej mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android
- Nahrávanie video záznamov a fotografii na vloženú pamäťovú micro SD kartu s možnosťou prehrávania zhotovených dokumentov na PC (vložením micro SD karty do čítačky)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zreteľne zaznamenáva zvuk z okolia zariadenia
Možnosť výberu nahrávacieho režimu z nasledujúcich:

- Nepretržité nahrávanie video záznamu
- Nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu
- Nahrávanie záznamu pomocou určeného časového plánu
- Jednoduché nastavovanie a ovládanie zariadenia
- Možnosť zapnutia notifikačných upozornení o pohybe v mobilnej aplikácii
- Podpora P2P, zariadenie nevyžaduje pridelenie verejne IP adresy
- Zabudovaná vysokokapacitná nabíjateľná batéria s výdržou pri nepretržitom nahrávaní až 180 minút, pri zapnutej detekcii pohybu je výdrž dlhšia
- Po pripojení zariadenia prostredníctvom USB kábla do elektrickej zásuvky je možné zariadenie využívať nepretržite bez obmedzenia na kapacitu batérie
- Možnosť v nahrávkach zapnúť časovú pečiatku s presným zobrazením dátumu a času
- Nízke nároky na pamäť pri vysokom rozlíšení Full HD (16GB – 500 minút)
- LED indikácia pre jednoduchú orientáciu a prehľade fungovania zariadenia (možnosť vypnúť)

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1 / 2,9" progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie senzora: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F 2.0
Objektív: F 2.0
Ohnisková vzdialenosť: 3,64
Uhol zobrazenia: 78°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súborov: MOV, JPG
Režim nahrávania videa: Automatické
Manuálne
Detekcia pohybu
Možnosť nahrávania: 1920x1080, 1280x720, 848x480
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografie: 2M (1600 * 1200)
WiFi: Integrovaný modul
Typ pamäte: micro SD karta s podporou až 32GB
Dátové rozhranie: Čítačka kariet
Formát dátumu a času: Rok/Mesiac/Deň, Hodina:Minúta:Sekunda
Napájací vstup: DC 5V
Spotreba energie: 480mA-530mA (WiFi ON), BT + (20-380mA)
Vstup pre batériu: DC 3.7V / 1400mA (XK504355)

Obsah balenia:

1x Bluetooth reproduktor so skrytou kamerou (LawMate PV-BT10i)

1x USB kábel

1x microSD karta (16GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-BT10i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa