Skrytá špionážna kamera v meteo stanici s nahrávaním vo Full HD 1080P

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

147,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-WS02 (DVR)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Meteo stanicu so skrytou kamerou je možné používať aj bez trvalého napájania do elektrickej siete. Zariadenie má v sebe vymeniteľný akumulátor, ktorý ponúka nahrávanie počas 1,5 až 2 hodín. Súčasťou balenia meteo stanice je aj adaptér do elektriky, vďaka ktorému je možné používať zariadenie nepretržite. Zhotovený video, audio záznam sa ukladá na micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Na pamäťovú kartu je možné nahrávať aj v slučke, kedy sa pri najstaršom zázname nahradí záznam najnovším. Vďaka dodávanému malému ovládaču môžete funkcie skrytej kamery jednoducho ovládať.

Zabudovaná kamera je vybavená CMOS senzorom a záznam zhotovuje vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080). Pri 24 fps kamera vytvára plynulý a čistý obraz.

Okrem skrytých špionážnych funkcií sa meteo stanica chová ako bežný produkt primárne určený pre sledovanie vnútornej a vonkajšej teploty, vlhkosti, času a dátumu. Vnútornú jednotku, ktorá má v sebe zabudovanú kameru a zobrazuje informácie o počasí, dátume a čase je možné, vďaka dodávanému stojanu umiestniť na stole alebo na nočnom stolíku, prípadne je možné zavesiť stanicu aj na stenu pomocou dodávaných hmoždiniek. Vonkajšiu jednotku, je možné taktiež postaviť na akýkoľvek rovný povrch, prípadne podobne ako pri vnútornej jednotke je možné zavesiť vonkajšiu jednotku na stenu. LCD displej vnútornej jednotky má veľkosť 5“ a je modro podsvietený.

Táto meteo stanica so skrytou nenápadnou kamerou je skvelým doplnkom do kancelárie alebo domácnosti. Zariadenie sa dá využiť pri ochrane pred zlodejmi, alebo pri evidencii dôkazových materiálov.Hlavné výhody zariadenia:

- Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD

- Detekcia pohybu šetrí miesto na pamäťovej karte a zabezpečuje nahrávanie dôležitých momentov

- Funkcie skrytej kamery a meteo stanice sa veľmi jednoducho ovládajú

- Zariadenie dokáže fungovať aj v móde bežného diktafónu a zhotovovať len zvukový záznam

- V prípade potreby zhotovenia fotografie má v sebe zariadenie možnosť fotografovania

- Dodávaným diaľkovým ovládaním môžete ovládať všetky funkcie skrytej kamery

- Zariadenie funguje rovnako ako bežné meteo stanice, zobrazuje  vnútornú, vonkajšiu teplotu a vlhkosť (dodávaná vonkajšia jednotka), čas a dátum.

- Vnútornú a vonkajšiu jednotku je možné pomocou dodávaných hmoždiniek zavesiť na stenu

- K zariadeniu je dodávaný stojan, vďaka ktorému môžete vnútornú aj vonkajšiu jednotku položiť na stôl, alebo na akýkoľvek rovný povrch.

- Funguje aj ako bežný budík

- 5“ LCD displej s možnosťou zapnutia trvalého modrého podsvieteniaVlastnosti zariadenia:

Senzor: CMOS
Rozlíšenie videa: 1920x1080
Formát videa: AVI
Počet snímkov za sekundu: 24 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 2592x1944
Formát fotografie: JPG
Nahrávanie samotného zvuku: Áno
Pohybová detekcia: Áno
Možnosť nepretržitého nahrávania: Áno (24 hodín a viac)
Podpora microSD: až 32GB
Kapacita batérie: 3000mA
Doba nabíjania batérie: 5-6 hodín
Podpora OS: Windows, Mac OS, Linux
Minimálne osvetlenie: 1 Lux
LCD displej: 5" modré podsvietenie (Zap./Vyp.)
Funkcie meteo stanice: Čas, dátum, teplota, vlhkosť
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom
Ovládanie: Pomocou pribaleného ovládačaObsah balenia:

1 x Meteo stanica so skrytou kamerou
1 x Vonkajšia vnútorná jednotka
1 x USB kábel
1 x Napájací adaptér
1x Stojan pre vnútornú jednotku
3x Hmoždinky so šróbmi
1x Diaľkové ovládanie
1 x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-WS02 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa