Skrytá špionážna kamera v meteo stanici s nahrávaním vo Full HD 1080P

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

147,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-WS02 (DVR)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Meteo stanicu so skrytou kamerou je možné používať aj bez trvalého napájania do elektrickej siete. Zariadenie má v sebe vymeniteľný akumulátor, ktorý ponúka nahrávanie počas 1,5 až 2 hodín. Súčasťou balenia meteo stanice je aj adaptér do elektriky, vďaka ktorému je možné používať zariadenie nepretržite. Zhotovený video, audio záznam sa ukladá na micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Na pamäťovú kartu je možné nahrávať aj v slučke, kedy sa pri najstaršom zázname nahradí záznam najnovším. Vďaka dodávanému malému ovládaču môžete funkcie skrytej kamery jednoducho ovládať.

Zabudovaná kamera je vybavená CMOS senzorom a záznam zhotovuje vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080). Pri 24 fps kamera vytvára plynulý a čistý obraz.

Okrem skrytých špionážnych funkcií sa meteo stanica chová ako bežný produkt primárne určený pre sledovanie vnútornej a vonkajšej teploty, vlhkosti, času a dátumu. Vnútornú jednotku, ktorá má v sebe zabudovanú kameru a zobrazuje informácie o počasí, dátume a čase je možné, vďaka dodávanému stojanu umiestniť na stole alebo na nočnom stolíku, prípadne je možné zavesiť stanicu aj na stenu pomocou dodávaných hmoždiniek. Vonkajšiu jednotku, je možné taktiež postaviť na akýkoľvek rovný povrch, prípadne podobne ako pri vnútornej jednotke je možné zavesiť vonkajšiu jednotku na stenu. LCD displej vnútornej jednotky má veľkosť 5“ a je modro podsvietený.

Táto meteo stanica so skrytou nenápadnou kamerou je skvelým doplnkom do kancelárie alebo domácnosti. Zariadenie sa dá využiť pri ochrane pred zlodejmi, alebo pri evidencii dôkazových materiálov.Hlavné výhody zariadenia:

- Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD

- Detekcia pohybu šetrí miesto na pamäťovej karte a zabezpečuje nahrávanie dôležitých momentov

- Funkcie skrytej kamery a meteo stanice sa veľmi jednoducho ovládajú

- Zariadenie dokáže fungovať aj v móde bežného diktafónu a zhotovovať len zvukový záznam

- V prípade potreby zhotovenia fotografie má v sebe zariadenie možnosť fotografovania

- Dodávaným diaľkovým ovládaním môžete ovládať všetky funkcie skrytej kamery

- Zariadenie funguje rovnako ako bežné meteo stanice, zobrazuje  vnútornú, vonkajšiu teplotu a vlhkosť (dodávaná vonkajšia jednotka), čas a dátum.

- Vnútornú a vonkajšiu jednotku je možné pomocou dodávaných hmoždiniek zavesiť na stenu

- K zariadeniu je dodávaný stojan, vďaka ktorému môžete vnútornú aj vonkajšiu jednotku položiť na stôl, alebo na akýkoľvek rovný povrch.

- Funguje aj ako bežný budík

- 5“ LCD displej s možnosťou zapnutia trvalého modrého podsvieteniaVlastnosti zariadenia:

Senzor: CMOS
Rozlíšenie videa: 1920x1080
Formát videa: AVI
Počet snímkov za sekundu: 24 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 2592x1944
Formát fotografie: JPG
Nahrávanie samotného zvuku: Áno
Pohybová detekcia: Áno
Možnosť nepretržitého nahrávania: Áno (24 hodín a viac)
Podpora microSD: až 32GB
Kapacita batérie: 3000mA
Doba nabíjania batérie: 5-6 hodín
Podpora OS: Windows, Mac OS, Linux
Minimálne osvetlenie: 1 Lux
LCD displej: 5" modré podsvietenie (Zap./Vyp.)
Funkcie meteo stanice: Čas, dátum, teplota, vlhkosť
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom
Ovládanie: Pomocou pribaleného ovládačaObsah balenia:

1 x Meteo stanica so skrytou kamerou
1 x Vonkajšia vnútorná jednotka
1 x USB kábel
1 x Napájací adaptér
1x Stojan pre vnútornú jednotku
3x Hmoždinky so šróbmi
1x Diaľkové ovládanie
1 x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-WS02 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

100,00 € (s DPH)

AKA030 sú hodiny s ukrytou špionážnou WiFi kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Obraz vo vysokom rozlíšení na mobilnom telefóne je dostatočne svetlý. Video záznam so zvukom sa ukladá na micro SD kartu, pričom môžete robiť video a foto záznamy aj priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho ovláda.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa