Špionážne pero s 2K kamerou a detekciou pohybu

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-019
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Štandardne vyzerajúce guľôčkové pero s dômyselne ukrytou špionážnou kamerou pod odsúvaciu krytkou, umožňuje fotiť a nahrávať kvalitné video nahrávky vo vysokom rozlíšení 2K, bez vyvolania akéhokoľvek podozrenia. Všetky zaznamenané video nahrávky a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD  kartu až do veľkosti 128Gb.
Ovládanie pera je veľmi jednoduché a zvládne ho obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ. Nahrávanie sa spúšťa a zastavuje jedným stlačením tlačidla. Zvolený režim signalizuje ukrytá kontrolka ktorá  počas nahrávania nebliká ani nesvieti. Svieti len pri nastavovaní zariadenia pre lepšiu orientáciu a kontrolu.

Špionážne pero s 2K kamerou a detekciou pohybu

Všetky zhotovené materiály sú označované vodoznakom s presným dátumom a časom zhotovenia. Tie isté informácie sú aj v názve súborov. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní vo väčšom množstve zhotovených záznamov tak ako v zariadení tak aj v počítači. Videá a fotografie sa ukladajú do vlastných zložiek na pamäťovej karte. 

Po pripojení pera k počítaču sa chová ako štandardný flash disk. Zariadenie má v sebe ukrytú nabíjateľnú batériu, ktorú je možné dobíjať jednoduchým pripojením zariadenia k USB portu. Zariadenie je vhodné pre rôzne spôsoby použitia. Často krát ho využívajú novinári, agenti, študenti, právnici, vlastníci firiem, na meetingoch a v domácnosti pri oslavách alebo pre vytváranie rôznych netradičných video materiálov. Samozrejmosťou pera je jeho klasická pôvodná funkcia písania s vymeniteľnou atramentovou tuhou.

Vlastnosti zariadenia:

- Elegantné guľôčkové pero s nenápadnou skrytou kamerou dokáže nahrávať fotografie a kvalitné video záznamy vo vysokom 2K rozlíšení
- Do zariadenia je možné vložiť micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Karta sa vkladá do ukrytého šuplíku vo vnútri pera
- Zariadenie dokáže nahrávať aj pri slabej viditeľnosti
- Vo video nahrávkach a fotografiách sa zobrazuje pečiatka s dátumom a časom
- Funkcia detekcie pohybu pre úsporu úložného miesta
- Zariadenie sa nabíja pripojením pera do USB portu pribaleným káblom
- Samozrejmosťou je pôvodná funkcia guľôčkového pera s vymeniteľnou atramentovou tuhou
- Zabudovaná nabíjateľná vysokokapacitná batéria.
- Pero má nízku hmotnosť a štandardné rozmery bežného pera.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 2K 2304 x 1296 px
Formát videa/ kodek: MPEG-H Part2/HEVC (H.265) (hvc1)
Rozlíšenie fotografie: 2592 x 1520 px
Citlivosť kamery: 0,005 LUX.
Uhol obrazu: 65 stupňov
Nabíjacie napätie: DC-5V/1A
Typ batérie: 460 mAh Lítiová polymérová
Podpora micro SD karty: Max. 128 Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu (SD karta je vymeniteľná).
Spotreba pamäte: 10 min. záznamu so zvukom - 209 Mb
Rozmer: 145 x 14 mm
Hmotnosť: 40 gramov

Obsah balenia:

1x Špionážne pero

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-019
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

119,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero, ktoré nahráva video so zvukom, zvlášť zvukový záznam alebo môžete robiť fotografie vo vysokej kvalite. Disponuje funkciou detekcie pohybu a nahrávať môže aj s pripojením na externý zdroj. Všetky záznamy ukladá do vstavanej pamäte veľkosti 16GB kde sa vmestí cca 2,5 hod. záznamu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa