Špionážna DVR kamera ukrytá v pere HD1080P

Dokonalé riešenie nenápadne ukrytej špionážnej kamery v pere s možnosťou nahrávania v dvoch rozlíšeniach 1920x1080P, 1280x720P. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu do veľkosti 64Gb.

109,00 € (s DPH)
Kód:
AKV-8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ukrytá miniatúrna kamera v pere nahráva čitateľný HD video záznam so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB.

Toto zariadenie je vhodné pre užívateľov, ktorí potrebujú mať prehľad o tom, čo sa deje pred objektívom miniatúrnej kamery ukrytej v pere aj v prípade, že sa akurát fyzicky nenachádzajú pri zariadení

Veľkou výhodou je citlivý mikrofón, ktorý dokáže zaznamenávať zvuky a hlasy. Zariadenie sa ľahko ovláda.

Všetky zhotovené video záznamy a fotografie obsahujú pečiatku s presným označením dátumu a času, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Vlastnosti zariadenia:

- Ukrytá nenápadná mikro HD kamera priamo v tele pera.
- Možnosť vložiť do zariadenia ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 64GB je potrebné kartu sformátovať v pere.
- Zabudovaná vysoko kapacitná dobíjateľná batéria s výdržou až 75 minút pri nepretržitom nahrávaní.
- Vstavaný mikrofón zaznamenáva zvuky a hlasy spolu s videom.
- Zobrazenie presného dátumu a času v nahrávkach a fotografiách pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Technické špecifikácie:

Typ senzora: CMOS (Farebný)
Rozlíšenie videa: 1920x1080P, 1280x720P
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografií: 5 megapixelov
Formát videa a fotografie: AVI, MJPG
Uhol zobrazenia: 100°
Typ pamäte: micro SD karta až do 64GB
Minimálne osvetlenie: 1 lux
Zabudovaný mikrofón: Áno
Batéria: Vysokokapacitná líthiová batéria 260mAh
Dĺžka nabíjania: 120 min.
Dĺžka nahrávania: 75 min. na plne nabitú batériu
Rozmer: 15x150 mm
Rozhranie: USB 2.0

Obsah balenia:

1x WiFi pero s HD mikro kamerou

1x USB kábel

1x Návod na použitieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKV-8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

119,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero, ktoré nahráva video so zvukom, zvlášť zvukový záznam alebo môžete robiť fotografie vo vysokej kvalite. Disponuje funkciou detekcie pohybu a nahrávať môže aj s pripojením na externý zdroj. Všetky záznamy ukladá do vstavanej pamäte veľkosti 16GB kde sa vmestí cca 2,5 hod. záznamu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa