Bluetooth slúchadlá AS-D012

Obmedzujú Vás neustále zamotané káble slúchadiel? Naše slúchadlá vyriešia Váš problém zo zbytočnými káblami. Tieto Bluetooth slúchadlá Vám umožňujú bezdrôtové počúvanie hudby a mnoho iného.

18,00 € (s DPH)
Farba
  • čierna
  • ružová
  • strieborná
Kód:
AS-D012-čierna
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá sa stávajú v dnešnej dobe čoraz populárnejším druhom elektroniky. Hlavnou výhodou Bluetooth slúchadiel je najmä ich praktickosť a samozrejme aj prirodzené počúvanie hudby vďaka čistému zvuku čo umožňujte technológia Bluetooth 5.0. Súčasťou balenia slúchadiel je aj mini dobíjacia stanica s dostatočnou kapacitou batérie, vďaka čomu dokážete udržať slúchadlá neustále nabité.
Po ukončení počúvania ich stačí jednoducho vložiť do mini nabíjacej stanice, ktorá zároveň slúži ako puzdro slúchadiel. Z tejto stanice je možné dobiť doplna obe slúchadlá až 10x.

Slúchadlá je možné použiť buď samostatne, alebo aj obe súčasne, čo určite oceníte napríklad v prípade, že Vám postačí len jedno slúchadlo ako hands-free a tak dokážete používať slúchadlá na striedačku dlhšiu dobu.

Slúchadlá je možné použiť so všetkými bežnými komerčnými zariadeniami s podporou technológie Bluetooth. Dajú sa spárovať so smartfónmi, tabletmi, PC (aj notebookmi), ktoré majú operačný systém Android, iOS alebo Windows. Vďaka funkcii automatického párovania sa slúchadlá ľahko naparujú.

Ovládanie slúchadiel je jednoduché intuitívne cez jedno tlačidlo na každom slúchadle. Cez neho môžete ovládať funkcie, ako sú: prijatie, odmietnutie a ukončenie hovoru, prehrávanie/pauza a zapnutie a vypnutie slúchadiel.

LED kontrolka ukazuje stav slúchadiel.

Vlastnosti zariadenia:

- Automatické párovanie jedného alebo oboch slúchadiel prostredníctvom funkcie Bluetooth
- Použiteľnosť ako Hands-free
- Nabíjacia stanica s veľkokapacitnou batériou
- Veľmi pohodlné nosenie

Technické špecifikácie:

Verzia Bluetooth: 5.0
Čas nabíjania: 1 hodina
Kapacita batérie slúchadla: 40 mAh
Kapacita batérie nabíjacej stanice: 500 mAh
Maximálny čas prehrávania: 2 hodiny
Maximálny dosah: 10 m
Podpora operačných systémov: Android/iOS/Windows

Obsah balenia:

2x Bluetooth slúchadlo

1x Nabíjacia stanica

1x Nabíjací USB kábel

1x Užívateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AS-D012-čierna
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa