Čierna skrinka s ukrytou HD špionážnou kamerou

Zariadenie kombinuje dlhotrvajúcu výdrž batérie v pohotovostnom režime a široké možnosti využitia nahrávania skrytých video záznamov so zvukom.

259,00 € (s DPH)
Kód:
AKG-M356942
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Čierna skrinka so skrytou HD kamerou poskytuje spojenie užitočných funkcii a širokej škály využitia v rôznych situáciách. Zariadenie kombinuje dlhú výdrž nahrávania video záznamov na vloženú pamäťovú kartu až do veľkosti 32GB s dlhou výdržou vysokokapacitne (4800mAh) batérie a nočného videnia pomocou IR prisvietenia.


Zariadenie je vhodné na monitoring rôznych interiérových priestorov. Dokonale sa hodí ako podstavec pod keramiku, či ako nenápadný doplnok v knižnici, kancelárii, alebo kdekoľvek v domácnosti.


Čierna skrinka nahráva HD video záznam spoločne so zvukom na vloženú pamäťovú SD kartu, ktorej slot je dokonale ukrytý v konštrukcii zariadenia. Čierna skrinka je vhodná na dlhodobý monitoring bez nutnosti častého nabíjania zabudovaného akumulátora. V prípade, že by výdrž zariadenia nestačila, stačí, ak zariadenie užívateľ pripojí do elektrickej siete pomocou dodávaného adaptéra.


Samozrejmosťou je mať zapnuté zobrazenie dátumu a času vo video nahrávkach pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov. Všetky funkcie zariadenia sa jednoducho ovládajú pomocou dodávaného diaľkového ovládania.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie video záznamov v HD kvalite 1280x720 alebo 720x480
- Zabudované neviditeľné IR prisvietenie pre nahrávanie video záznamov aj v úplnej tme
- Automatické nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu PIR (možnosť zapnutia/vypnutia)
- Viac režimov nahrávania
- Možnosť zapnúť nahrávanie slučkou - pri zaplnení pamäte micro SD karty sa nahradí posledný zhotovený záznam najnovším
- Zariadenie podporuje micro SD karty až do veľkosti 32GB
- Zobrazenie razítka s dátumom a časom vo video nahrávkach
- Funkcia prehrávania cez A/V výstup, napr. cez TV

Technické špecifikácie:

Video systém: NTSC/PAL
Kompresia: MPEG-4
Video rozlíšenie: 1280x720 / 720x480 / 320x240
Výber kvality nahrávania: Áno
Počet snímkov za sekundu: 1, 2, 3, 5, 13/15, 25/30 fps
Obrazový senzor: 1/4", 720x480 (NTSC) / 720x576 (PAL)
Objektív / Zorný uhol: 2.6mm / 118° (Horizontálne)
Veľkosť videa pri nepretržitom nahrávaní: 2 hodiny - 1GB @ 720x480
Nahrávacie režimy: Nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu, nahrávanie pri detekcii pohybu.
Nahrávanie zvuku: Áno (voliteľné)
A/V pripojenie: RCA kompozitné A/V výstup
Napájanie: Vymeniteľná a nabíjateľná Li-polymérová batéria (4800mAh)
Pamäť: micro SD až do 32GB
Ovládanie: Cez dodávaný diaľkový ovládač
LED indikátory: Červený, žltý, zelený (dajú sa vypnúť pomocou diaľkového ovládania)
Pečiatka s dátumom a časom: Áno
Upgrade firmvéru: Áno, cez micro SD kartu
Pracovné napätie: Operačný mód: 2.6W
Pohotovostný režim: 2.5W
Režim spánku: 0.12W (Približne)
Prevádzková teplota: +0 ~ +40 °C
Rozmery: 120 x 120 x 30.5 mm

Obsah balenia:

1x Black box s ukrytou kamerou

1x Diaľkové ovládanie

1x 12V adaptér

1x A/V výstupný kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKG-M356942
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
155,00 € (s DPH)

AKRTY20 je dômyselné ukrytá kamera v atrape detektoru dymu s otáčaním 330°, neviditeľným nočným videním do 5m, detekciou pohybu, obojsmernou komunikáciou. Zariadenie vyzerá ako ozajstný hlásič dymu čím nevzbudzuje žiadne podozrenie na skrytú kameru. Vďaka otáčaniu a detekcie pohybu budete o všetkom čo sa deje pred objektívom kamery informovaný.

150,00 € (s DPH)

AK-S016 je prachu a vodeodolný PIR senzor so skrytou 2M 1080P FULL HD kamerou. Disponuje batériou s dlhou výdržou 3-4 mesiace a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia na pohyb so živým obrazom a zvukom 24/7, alebo záznamom priamo do vášho mobilného telefónu. Nastavovať zariadenie, sledovať záznamy a živý obraz môžete na diaľku.

135,00 € (s DPH)

AKA-LS007-B je mini čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P IP kamerou, batériou s dlhou výdržou 180 dní a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu.

145,00 € (s DPH)

AKA-L015 je úzka čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P kamerou. Disponuje batériou s dlhou výdržou až pol roka a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia na pohyb so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu.

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

139,00 € (s DPH)

AKA-LS012 je čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P kamerou, batériou s dlhou výdržou až jeden rok a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu.

144,90 € (s DPH)

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD kamerou, PIR senzorom a možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme. Zariadenie vydrží dlho pracovať vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii, na jedno nabitie v prípade že je neustály pohyb pri zariadení približne 12 hodín. Ak pri zariadení nie je pohyb vydrží čakať na pohyb v pohotovostnom režime 7 mesiacov.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

159,00 € (s DPH)

AKTY-018 je vhodný dizajnový kúsok do vášho bytu ktorý v sebe ukrýva kameru s vysokým rozlíšením 2,7K. Obraz z tohoto zariadenia môžete sledovať po spárovaní s vašou WiFi kdekoľvek na svete cez váš mobilný telefón so systémom Android, alebo iOS. Kamera zaznamenáva obraz so zvukom na SD kartu alebo CLOUD-treba si zaplatiť.
Zariadenie má obojsmernú komunikáciu pre použitie ako pestúnka.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa