Full HD 1080P mini špionážna kamera ukrytá v Black Box-e

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

147,90 € (s DPH)
Kód:
HD 1080P Pro Black Box
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie svojou veľkosťou a prevedením pripomína skôr externý hard disk alebo power bank. Vďaka svojím malým rozmerom 10x6 cm je možné zariadenie vložiť alebo ukryť prakticky kamkoľvek. Miniatúrna kamera je ukrytá v prednej časti zariadenia (v strede). Kamera nahráva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom. V tele zariadenia je okrem kamery ukrytý aj citlivý mikrofón, ktorý nahráva zrozumiteľne všetky zvuky z okolia.

V zariadení samozrejme nemôže chýbať ani zabudovaný WiFi IP modul, ktorý užívateľovi zabezpečí, že sa dokáže kedykoľvek cez internet na zariadenie pripojiť, a sledovať tak video záznam v priamom prenose, alebo zo záznamu priamo cez mobilné aplikácie pre iOS, Android a Windows. Všetky zhotovené videá sú označené aktuálnym dátumom a časom a ukladajú sa na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou kapacitou až do 64GB. V prípade, že sa kapacita micro SD karty naplní, je možné zapnúť v nastaveniach funkciu prepisovania posledne zhotoveného záznamu najnovším zhotoveným záznamom.

Na jedno nabitie vnútornej batérie je kamera schopná nahrávať až 10 hodín video záznamu so zvukom. Zariadenie je možné mať non stop pripojené k elektrickej zásuvke priamo cez priložený USB kábel, čím užívateľ zabezpečí nepretržité nahrávanie bez obmedzenia.

Kamera disponuje užitočnou funkciou detekcie pohybu. Ak zariadenie v tomto režime zaznamená pohyb pred objektívom, automaticky začne nahrávať video záznam. Dokonca je možné nastaviť priamo v aplikácii, aby užívateľa smartfónu, alebo tabletu aplikácia upozornila v momente, keď sa pred zariadením niečo udeje.

Kamera je schopná okrem videa zhotovovať aj fotografie, taktiež je možné zapnúť sekvenčné fotenie pri ktorom sa fotografie zhotovujú po cca 30 sekundách.

Zariadenie sa veľmi jednoducho nastavuje aj ovláda.

Využitie zariadenia v praxi:
- Zabezpečenie domácnosti – Vďaka jednoduchému ovládaniu a možnosti umiestnenia sa zariadenie so svojimi funkciami hodí aj ako prvok na zabezpečenie majetku proti zlodejom
- Zabezpečenie a kontrola firmy – Možnosť mať pod kontrolou disciplínu zamestnancov, alebo priestory firmy
- Kontrola detí a starostlivosť o seniorov – Ideálne aj ako riešenie pri kontrole detí, či ako pomoc pri bezpečnosti vašich starých rodičov

Full_HD_1080P_mini_spionazna_kamera_ukryta_v_Black_Box-e_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) so zvukom
- Nastaviteľné rozlíšenie podľa potreby
- Citlivý mikrofón pri nahrávaní zvukov a hlasov z okolia zariadenia
- Zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie s domácou WiFi sieťou, a následné sledovanie video prenosu, alebo archívu z akéhokoľvek miesta na svete s pripojením na internet.
- Podpora aplikácii iOS, Android a software pre Windows
- Možnosť vložiť pod maskované vysúvacie dvierka ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 64GB
- Možné vybrať si z nahrávacích režimov:

1. nepretržité nahrávanie
2. nahrávanie pomocou detekcie pohybu
3. nahrávanie podľa plánovača
- Neobmedzený chod zariadenia je možné zabezpečiť priamym pripojením do elektrickej zásuvky pomocou USB kábla
- Zariadenie okrem videa zhotovuje aj fotografie
- Zobrazenie presného dátumu a času na zhotovených nahrávkach (Zap./Vyp.)
- Vďaka svojim malým rozmerom je možné zariadenie ukryť prakticky kamkoľvek
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria pre nahrávanie video záznamov mimo elektrickej siete
- Možnosť pripojenia sa cez webový prehliadač alebo software pre Windows

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080 a menej podľa voľby
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Vzdialenosť pre zachytenie pohyb. detekcie: 6 metrov
Zabudovaná nabíjateľná Li-batéria s kapacitou: 4000mA
Nahrávací čas: 8 hodín nepretržite (na jedno nabitie)
Kodek: H.264
Typ pamäťovej karty: micro SD až do 64GB
PC operačný systém: Windows
Podpora mobilných systémov: iOS, Android
Podpora web prehliadačov: IE7 a vyššie, Chrome, Firefox, Safari
Nahrávanie: 1 minúta / približne 20 MB
Doba nabíjania: Približne 5-6 hodín

Obsah balenia:

1x Skrytá Full HD kamera v Black Box-e

1x USB kábel

1x USB sieťový adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HD 1080P Pro Black Box
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

126,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

120,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

179,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá miniatúrna kamera v tele stolnej lampy ponúka možnosť otáčania objektívu do 330° jednoduchým potiahnutím prsta po displeji smartfónu, alebo talebu. Obraz z pred objektívu je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie pre iOS a Android.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa