Full HD 1080P mini špionážna kamera ukrytá v Black Box-e

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

147,90 € (s DPH)
Kód:
HD 1080P Pro Black Box
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie svojou veľkosťou a prevedením pripomína skôr externý hard disk alebo power bank. Vďaka svojím malým rozmerom 10x6 cm je možné zariadenie vložiť alebo ukryť prakticky kamkoľvek. Miniatúrna kamera je ukrytá v prednej časti zariadenia (v strede). Kamera nahráva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom. V tele zariadenia je okrem kamery ukrytý aj citlivý mikrofón, ktorý nahráva zrozumiteľne všetky zvuky z okolia.

V zariadení samozrejme nemôže chýbať ani zabudovaný WiFi IP modul, ktorý užívateľovi zabezpečí, že sa dokáže kedykoľvek cez internet na zariadenie pripojiť, a sledovať tak video záznam v priamom prenose, alebo zo záznamu priamo cez mobilné aplikácie pre iOS, Android a Windows. Všetky zhotovené videá sú označené aktuálnym dátumom a časom a ukladajú sa na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou kapacitou až do 64GB. V prípade, že sa kapacita micro SD karty naplní, je možné zapnúť v nastaveniach funkciu prepisovania posledne zhotoveného záznamu najnovším zhotoveným záznamom.

Na jedno nabitie vnútornej batérie je kamera schopná nahrávať až 10 hodín video záznamu so zvukom. Zariadenie je možné mať non stop pripojené k elektrickej zásuvke priamo cez priložený USB kábel, čím užívateľ zabezpečí nepretržité nahrávanie bez obmedzenia.

Kamera disponuje užitočnou funkciou detekcie pohybu. Ak zariadenie v tomto režime zaznamená pohyb pred objektívom, automaticky začne nahrávať video záznam. Dokonca je možné nastaviť priamo v aplikácii, aby užívateľa smartfónu, alebo tabletu aplikácia upozornila v momente, keď sa pred zariadením niečo udeje.

Kamera je schopná okrem videa zhotovovať aj fotografie, taktiež je možné zapnúť sekvenčné fotenie pri ktorom sa fotografie zhotovujú po cca 30 sekundách.

Zariadenie sa veľmi jednoducho nastavuje aj ovláda.

Využitie zariadenia v praxi:
- Zabezpečenie domácnosti – Vďaka jednoduchému ovládaniu a možnosti umiestnenia sa zariadenie so svojimi funkciami hodí aj ako prvok na zabezpečenie majetku proti zlodejom
- Zabezpečenie a kontrola firmy – Možnosť mať pod kontrolou disciplínu zamestnancov, alebo priestory firmy
- Kontrola detí a starostlivosť o seniorov – Ideálne aj ako riešenie pri kontrole detí, či ako pomoc pri bezpečnosti vašich starých rodičov

Full_HD_1080P_mini_spionazna_kamera_ukryta_v_Black_Box-e_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) so zvukom
- Nastaviteľné rozlíšenie podľa potreby
- Citlivý mikrofón pri nahrávaní zvukov a hlasov z okolia zariadenia
- Zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie s domácou WiFi sieťou, a následné sledovanie video prenosu, alebo archívu z akéhokoľvek miesta na svete s pripojením na internet.
- Podpora aplikácii iOS, Android a software pre Windows
- Možnosť vložiť pod maskované vysúvacie dvierka ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 64GB
- Možné vybrať si z nahrávacích režimov:

1. nepretržité nahrávanie
2. nahrávanie pomocou detekcie pohybu
3. nahrávanie podľa plánovača
- Neobmedzený chod zariadenia je možné zabezpečiť priamym pripojením do elektrickej zásuvky pomocou USB kábla
- Zariadenie okrem videa zhotovuje aj fotografie
- Zobrazenie presného dátumu a času na zhotovených nahrávkach (Zap./Vyp.)
- Vďaka svojim malým rozmerom je možné zariadenie ukryť prakticky kamkoľvek
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria pre nahrávanie video záznamov mimo elektrickej siete
- Možnosť pripojenia sa cez webový prehliadač alebo software pre Windows

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080 a menej podľa voľby
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Vzdialenosť pre zachytenie pohyb. detekcie: 6 metrov
Zabudovaná nabíjateľná Li-batéria s kapacitou: 4000mA
Nahrávací čas: 8 hodín nepretržite (na jedno nabitie)
Kodek: H.264
Typ pamäťovej karty: micro SD až do 64GB
PC operačný systém: Windows
Podpora mobilných systémov: iOS, Android
Podpora web prehliadačov: IE7 a vyššie, Chrome, Firefox, Safari
Nahrávanie: 1 minúta / približne 20 MB
Doba nabíjania: Približne 5-6 hodín

Obsah balenia:

1x Skrytá Full HD kamera v Black Box-e

1x USB kábel

1x USB sieťový adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HD 1080P Pro Black Box
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

119,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa môže zmeniť na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať video 24 hod. na jedno nabitie. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 365 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na Váš smartfón.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa