GPS tracker s odposluchom interiéru , SOS a ovládaním cez APP

Modul okrem štandardnej funkcie GPS polohovania poskytuje možnosť pripojenia externého mikrofónu pre odposluch interiéru vozidla. Všetky možnosti zariadenia je možné ovládať na diaľku prostredníctvom webového rozhrania a mobilných aplikácii pre iOS a Android.

199,00 € (s DPH)
Kód:
AK116
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

GPS tracker umožňuje aktívny vzdialený monitoring presnej polohy vozidla, bezpečnostné prvky proti odcudzeniu a možnosť pripojenia externého mikrofónu (odposluchu). Zariadenie sa používa často u súkromných osôb, bezpečnostných služieb, súkromných detektívov, či majiteľov prepravných spoločností. GPS modul je možné prakticky nainštalovať do všetkých možných typov motorových vozidiel.

Zariadenie spája v sebe množstvo užitočných funkcií, ktoré sa jednoducho nastavajú a ovládajú na diaľku prostredníctvom webového rozhrania cez prehliadač, alebo pomocou mobilných aplikácii pre smartfóny, alebo tablety s operačnými systémami iOS, Android. Po prihlásení je možné aktívne sledovať presnú polohu vozidla, a taktiež je možné prehrávať históriu prejdenej trasy, rýchlosť dopravného prostriedku, alebo určiť stanovenú GEO zónu, ktorú keď vozidlo opustí majiteľovi príde oznámenie s informáciou. Vďaka možnosti pripojenia externého mikrofónu je možné monitorovať zvuky v interiéri vozidla (Mikrofón je súčasťou balenia).

Zariadenie vo svojich funkciách ukrýva rôzne bezpečnostné funkcie, ktoré bránia krádeži motorového vozidla. Modul pri pokuse o neoprávnenú manipuláciu s vozidlom okamžite informuje majiteľa vozidla. Zariadenie zasiela v prípade snahy o odtiahnutie, pri pohybe, či náraze SMS správu s presnou informáciou, čo sa s vozidlom aktuálne deje. Modul má v sebe zabudovaný senzor náklonu tzv. gyroskop, ktorý registruje každý náklon, vibrácie, náraz a pohyb vozidla.

Dokonca je možné zaslaním SMS príkazu na mobilné číslo SIM karty, ktorá je vložená v module aktivovať a deaktivovať štartovanie vozidla. Táto možnosť je dostupná, vďaka relé súčiastke (voliteľné príslušenstvo), ktorá pozostáva zo spínača a cievky (elektromagnetu). Pôsobením elektrického prúdu v jednom obvode zapne, alebo preruší elektrický prúd v druhom elektrickom obvode.

Zo zariadenia je možné vyviesť externý kábel s SOS tlačidlom, ktoré slúži pre prípad núdze. Po stlačení tlačidla zariadenie automaticky začne telefonovať predvolenému telefónnemu číslu. Táto funkcia sa často používa u kamionistov, ktorí majú naložený drahý tovar v prívese. Po prípadnom prepadnutí kamiónu zväčša organizovanou skupinou môže šofér nenápadne stlačiť tlačidlo SOS a upozorniť na stav núdze a potrebnú pomoc. SOS kábel sa ponúka ako voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou balenia).

GPS modul má vstavanú vlastnú batériu, ktorá slúži ako záložný zdroj v prípade odpojenia vozidla od prívodu elektrickej energie.

V prípade záujmu o doplnkové príslušenstvo k produktu nás neváhajte kontaktovať (SOS kábel s tlačidlom, relé).

Platforma aplikácie poskytuje:
- Sledovanie v reálnom čase (online monitoring)
- História prejdenej trasy
- Vypínanie chodu motora pomocou relé na diaľku (Cez SMS)
- SOS alarm (Potrebný SOS kábel)
- Počúvanie interiéru vozidla (Potrebné dokúpiť mikrofón)
- Gyroskopický senzor (alarm vibrácii, náklonu, nárazu a pohybu)
- Alarm rýchlosti
- GEO oplotenie zóny
- Alarm odpojenia od napájania
- Alarm nízkej kapacity batérie

Hlavné spôsoby použitia GPS trackera, lokátora (modulu):
-
Vo vozových parkoch
- Pri väčšine motorových vozidiel a motocyklov
- Nákladných vozidlách a kamiónoch
- Pri priemyselných a poľnohospodárskych strojoch

Rozšírené funkcie:
-
Predvolené rozhranie: Vstupný port mikrofónu pre vzdialené monitorovanie
- Možnosť rozšíriť: Vstupný port ADC, ktorý sa používa na detekciu teploty a oleja
- Možnosť rozšíriť: Externý port lítiovej batérie, ktorý sa používa na dlhú životnosť batérie
- Možnosť rozšíriť: Rozširujúci port UART (úroveň TTL), aplikácia rozšírenia sériového portu RS232

GPS_iOS_Android_aplikacie_pre_tracker.jpg

GPS_rozhranie_prehliadaca_pre_tracker.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Podporuje štvorpásmové frekvencie 850/900/1800 / 1900MHz, univerzálne vo svete.
- Široké vstupné napätie: 6-36V DC.
- Presné určovanie polohy GPS pomocou A-GPS a pravidelného nahrávania prostredníctvom služby GPRS. Podporuje sledovanie v reálnom čase a prehrávanie histórie prejdenej trasy.
- Podpora webového rozhrania, mobilných aplikácii a SMS príkazov.
- Zariadenie má zabudovanú vlastnú batériu. Pri vypnutí hlavného napájania zariadenie upozorní majiteľa. V prípade nízkej kapacity batérie zariadenie zašle upozornenie.
- Podpora viacnásobného alarmu (môže byť pridaný voliteľný senzor model B, ktorý slúži pre zvýšenie citlivosti pri vibráciách, odťahu, pohybe, či náraze).
- Podporuje kontrolu stavu ACC na oznamovanie informácii o vozidle.
- Možnosť použitia relé na diaľkovú aktiváciu a deaktiváciu štartovania vozidla.
- Možnosť pripojiť kábel s tlačidlom SOS pre volanie v prípade núdze.
- Možnosť pripojiť externý mikrofón s možnosťou odposluchu interiéru vozidla.
- Podpora viacerých protokolov, môže byť integrovaná do platformy zákazníka.
- Firmware na aktualizáciu OTA

Technické špecifikácie:

Napätie: 12VDC / 24VDC / 36VDC
Pracovné napätie: 30 mA @ 12
Pohotovostné napätie: 10 mA @ 12
Presnosť polohovania GPS: 5-15m (V závislosti od signálu)
Presnosť určovania polohy GSM: Približne 200m (V závislosti od hustoty základňových staníc)
Frekvencia GPS: 1575MHz
Frekvencia GSM: 850/900/1800/1900MHz
Horúci, teplý, studený štart: 3s, 15s, 60s
Kapacita batérie: 200mAh
Rozmery (mm): 79,5 x 38,5 x 13,5 mm
Prevádzková teplota: -20 ℃ ~ 70 ℃
Prevádzková vlhkosť: 20% ~ 80% RH
Hmotnosť: 45g

Obsah balenia:

1x GPS modul (tracker)

1x Napájací kábel

1x Mikrofón

1x Používateľská príručka

Relé (voliteľné)

SOS kábel (voliteľné)Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK116
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa