Sledovacie GPS zariadenie do auta s bezpečnostnými funkciami - AGP-206

Presné GPS online lokalizovanie vozidla s ochranou proti krádeží, históriou prejdenej trasy s SOS núdzovým tlačidlom s možnosťou pripojenia mikrofónu.

144,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-206
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento multifunkčný GPS modul je satelitné sledovacie zariadenie, ktoré možno použiť v automobiloch, elektrických autách, špeciálnych vozidlách, motocykloch a iných vozidlách. Zariadenie môže byť nainštalované v širokom rozsahu napájania. Tento produkt má vo svojej malej konštrukcii integrovaný GPS a GSM modul s anténou.

Zariadenie umožňuje sledovať polohu vozidla v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu a webové rozhranie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android. V prípade potreby je možné prihlásením do používateľského účtu využívať zariadenie aj priamo na PC cez ľubovoľný internetový prehliadač. Polohu trackera je možné sledovať okrem mobilnej aplikácie a webového rozhrania aj prostredníctvom vyžiadania presnej polohy cez SMS správy s odkazom na Google Maps.

GPS tracker je vhodným riešením najmä pri zaistení vlastného, či firemného motorového vozidla. Vďaka stálemu napájaniu z autobatérie sa vôbec netreba starať o dobíjanie lokátoru. Lokátor môžete využívať aj ako zabezpečenie proti krádeži. Akonáhle príde k pohybu vozidla, majiteľ dostane SMS správu s upozornením, alebo ho na pohyb upozorní aplikácia pre chytré telefóny.


Funkcie zariadenia

- Vodeodolnosť

- Online sledovanie pohybu v reálnom čase

- SMS sledovanie polohy

- Zistenie polohy v miestach bez signálu GPS

- Určovanie polohy pomocou GPS + GSM modulu

- Zobrazenie histórie pohybu

- Funkcia GEO oplotenia

- Upozornenie na pohyb

- Znehybnenie vozidla

- Otrasový alarm

- Záložná batéria pre prípad pokusu o domontovanie lokátora

- SOS funkcia

- Možnosť pripojiť externý mikrofón na vzdialenú funkciu monitorovania

- Upozorňovanie pri prekročení rýchlosti

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 94mm x 45mm x 10mm
Hmotnosť: 85g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 370mAh, Li-ion
Vstupné napätie: 9-75V (Vstup)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač


Obsah balenia:

1x GPS tracker

1x Mikrofón

1x SOS káblové tlačidlo

1x Elektrické relé

1x Napájací kábel

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-206
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa