GSM odposluch A8 Miniatúrna špionážna ploštica

Mini bezdrôtová GSM ploštica, ktorá disponuje funkciou aktivácie hlasom, zašle Vám SMS na Váš mobilný telefón, ak v priestore v ktorom je zariadenie nainštalované zaznamená hlas, následne môžete na zariadenie zatelefonovať a počúvať tak čo sa v blízkosti zariadenia deje.

55,00 € (s DPH)
Kód:
A8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento nenápadný mini špionážny odposluch funguje na základe GSM mobilnej siete, vďaka čomu je možné vykonávať odposluch priestorov z akéhokoľvek ľubovoľného miesta. Vďaka malým rozmerom sa zariadenie dokonale hodí pre kontrolu detí, starších ľudí, či pri sledovaní automobilov a rôznych iných predmetov.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov. Stačí ak zatelefonujete na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste pred tým vložili do zariadenia a zariadenie automaticky prijme Váš telefonát. Môžete tak nerušene monitorovať zvuky v oblasti GSM odposluchu. Vďaka dvom zabudovaným citlivým mikrofónom môžete efektívne odpočúvať stredne veľké miestnosti do 4 metrov bez toho, aby ste na výskyt zariadenia upozornili. 

GSM ploštica je napájaná cez zabudovanú Li-Ion batériu, ktorá umožňuje v závislosti od signálu a zvukovej intenzity aktívne odpočúvanie až 3 hodiny bez nabíjania. V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 6 dní. Ak máte aktívny režim detekcie hlasu, zariadenie Vám automaticky zatelefonuje ak zachytí v blízkosti zvuk. Po pripojení zariadenia prostredníctvom dodávaného USB kábla k zdroju energie môže zariadenie pracovať bez obmedzenia, čím môžete monitorovať priestor nepretržite. V zariadení sa dá nastaviť, aby Vám zasielalo SMS správu pri zachytení zvuku.

Ďalšou zaujímavou funkciou zariadenia je SOS tlačidlo, ktoré po stlačení vytočí telefónne číslo, ktoré ste pred tým v zariadení uložili a autorizovali. SOS plní dôležitú funkciu pri stave ohrozenia.

GSM_odposluch_Miniaturna_spionazna_plostica_A8_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvať zariadenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek v reálnom čase s globálny dosahom prostredníctvom siete GSM
- Funkcia detekcie hlasu, zariadenie odošle SMS správu s poplachom, vďaka tomu môžete ihneď zatelefonovať na autorizované číslo a       počúvať, čo sa v tom okamžiku v oblasti odposluchu deje
- Jednoduché ovládanie pomocou SMS príkazov
- Zabudované dva citlivé mikrofóny
- Dlhá pracovná doba zariadenia, nepretržité nahrávanie výdrž až 3 hodiny, v pohotovostnom režime až 6 dní bez nabíjania
- Zariadenie je možné používať nepretržite pripojením k externému zdroju energie
- SOS funkcia v stave ohrozenia po stlačení zatelefonuje na autorizované telefónne číslo

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
SIM uzavretie: Nemá, nutné používať SIM kartu bez PIN kódu
Napájanie: - Zabudovaná Li-Ion batéria (380mAh), 3,7V
-Voliteľný adapter USB DC 5V (500mA)
Pracovná doba zariadenia: - Pri aktívnom odpočúvaní: 2 až 3 hodiny
- V pohotovostnom režime: 5 až 6 dní
- Pripojením k elektrickému zdroju: Nepretržite
Rozmer: 43,2 x 32 x 13,6 mm
Hmotnosť: 30g

Obsah balenia:

1x GSM odpočúvacie zariadenie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
128,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

97,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa