GSM odposluch A8 Miniatúrna špionážna ploštica

Mini bezdrôtová GSM ploštica, ktorá disponuje funkciou aktivácie hlasom, zašle Vám SMS na Váš mobilný telefón, ak v priestore v ktorom je zariadenie nainštalované zaznamená hlas, následne môžete na zariadenie zatelefonovať a počúvať tak čo sa v blízkosti zariadenia deje.

55,00 € (s DPH)
Kód:
A8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento nenápadný mini špionážny odposluch funguje na základe GSM mobilnej siete, vďaka čomu je možné vykonávať odposluch priestorov z akéhokoľvek ľubovoľného miesta. Vďaka malým rozmerom sa zariadenie dokonale hodí pre kontrolu detí, starších ľudí, či pri sledovaní automobilov a rôznych iných predmetov.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov. Stačí ak zatelefonujete na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste pred tým vložili do zariadenia a zariadenie automaticky prijme Váš telefonát. Môžete tak nerušene monitorovať zvuky v oblasti GSM odposluchu. Vďaka dvom zabudovaným citlivým mikrofónom môžete efektívne odpočúvať stredne veľké miestnosti do 4 metrov bez toho, aby ste na výskyt zariadenia upozornili. 

GSM ploštica je napájaná cez zabudovanú Li-Ion batériu, ktorá umožňuje v závislosti od signálu a zvukovej intenzity aktívne odpočúvanie až 3 hodiny bez nabíjania. V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 6 dní. Ak máte aktívny režim detekcie hlasu, zariadenie Vám automaticky zatelefonuje ak zachytí v blízkosti zvuk. Po pripojení zariadenia prostredníctvom dodávaného USB kábla k zdroju energie môže zariadenie pracovať bez obmedzenia, čím môžete monitorovať priestor nepretržite. V zariadení sa dá nastaviť, aby Vám zasielalo SMS správu pri zachytení zvuku.

Ďalšou zaujímavou funkciou zariadenia je SOS tlačidlo, ktoré po stlačení vytočí telefónne číslo, ktoré ste pred tým v zariadení uložili a autorizovali. SOS plní dôležitú funkciu pri stave ohrozenia.

GSM_odposluch_Miniaturna_spionazna_plostica_A8_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvať zariadenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek v reálnom čase s globálny dosahom prostredníctvom siete GSM
- Funkcia detekcie hlasu, zariadenie odošle SMS správu s poplachom, vďaka tomu môžete ihneď zatelefonovať na autorizované číslo a       počúvať, čo sa v tom okamžiku v oblasti odposluchu deje
- Jednoduché ovládanie pomocou SMS príkazov
- Zabudované dva citlivé mikrofóny
- Dlhá pracovná doba zariadenia, nepretržité nahrávanie výdrž až 3 hodiny, v pohotovostnom režime až 6 dní bez nabíjania
- Zariadenie je možné používať nepretržite pripojením k externému zdroju energie
- SOS funkcia v stave ohrozenia po stlačení zatelefonuje na autorizované telefónne číslo

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
SIM uzavretie: Nemá, nutné používať SIM kartu bez PIN kódu
Napájanie: - Zabudovaná Li-Ion batéria (380mAh), 3,7V
-Voliteľný adapter USB DC 5V (500mA)
Pracovná doba zariadenia: - Pri aktívnom odpočúvaní: 2 až 3 hodiny
- V pohotovostnom režime: 5 až 6 dní
- Pripojením k elektrickému zdroju: Nepretržite
Rozmer: 43,2 x 32 x 13,6 mm
Hmotnosť: 30g

Obsah balenia:

1x GSM odpočúvacie zariadenie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

132,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa