GSM odposluch A8 Miniatúrna špionážna ploštica

Mini bezdrôtová GSM ploštica, ktorá disponuje funkciou aktivácie hlasom, zašle Vám SMS na Váš mobilný telefón, ak v priestore v ktorom je zariadenie nainštalované zaznamená hlas, následne môžete na zariadenie zatelefonovať a počúvať tak čo sa v blízkosti zariadenia deje.

55,00 € (s DPH)
Kód:
A8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento nenápadný mini špionážny odposluch funguje na základe GSM mobilnej siete, vďaka čomu je možné vykonávať odposluch priestorov z akéhokoľvek ľubovoľného miesta. Vďaka malým rozmerom sa zariadenie dokonale hodí pre kontrolu detí, starších ľudí, či pri sledovaní automobilov a rôznych iných predmetov.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov. Stačí ak zatelefonujete na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste pred tým vložili do zariadenia a zariadenie automaticky prijme Váš telefonát. Môžete tak nerušene monitorovať zvuky v oblasti GSM odposluchu. Vďaka dvom zabudovaným citlivým mikrofónom môžete efektívne odpočúvať stredne veľké miestnosti do 4 metrov bez toho, aby ste na výskyt zariadenia upozornili. 

GSM ploštica je napájaná cez zabudovanú Li-Ion batériu, ktorá umožňuje v závislosti od signálu a zvukovej intenzity aktívne odpočúvanie až 3 hodiny bez nabíjania. V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 6 dní. Ak máte aktívny režim detekcie hlasu, zariadenie Vám automaticky zatelefonuje ak zachytí v blízkosti zvuk. Po pripojení zariadenia prostredníctvom dodávaného USB kábla k zdroju energie môže zariadenie pracovať bez obmedzenia, čím môžete monitorovať priestor nepretržite. V zariadení sa dá nastaviť, aby Vám zasielalo SMS správu pri zachytení zvuku.

Ďalšou zaujímavou funkciou zariadenia je SOS tlačidlo, ktoré po stlačení vytočí telefónne číslo, ktoré ste pred tým v zariadení uložili a autorizovali. SOS plní dôležitú funkciu pri stave ohrozenia.

GSM_odposluch_Miniaturna_spionazna_plostica_A8_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvať zariadenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek v reálnom čase s globálny dosahom prostredníctvom siete GSM
- Funkcia detekcie hlasu, zariadenie odošle SMS správu s poplachom, vďaka tomu môžete ihneď zatelefonovať na autorizované číslo a       počúvať, čo sa v tom okamžiku v oblasti odposluchu deje
- Jednoduché ovládanie pomocou SMS príkazov
- Zabudované dva citlivé mikrofóny
- Dlhá pracovná doba zariadenia, nepretržité nahrávanie výdrž až 3 hodiny, v pohotovostnom režime až 6 dní bez nabíjania
- Zariadenie je možné používať nepretržite pripojením k externému zdroju energie
- SOS funkcia v stave ohrozenia po stlačení zatelefonuje na autorizované telefónne číslo

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
SIM uzavretie: Nemá, nutné používať SIM kartu bez PIN kódu
Napájanie: - Zabudovaná Li-Ion batéria (380mAh), 3,7V
-Voliteľný adapter USB DC 5V (500mA)
Pracovná doba zariadenia: - Pri aktívnom odpočúvaní: 2 až 3 hodiny
- V pohotovostnom režime: 5 až 6 dní
- Pripojením k elektrickému zdroju: Nepretržite
Rozmer: 43,2 x 32 x 13,6 mm
Hmotnosť: 30g

Obsah balenia:

1x GSM odpočúvacie zariadenie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa