GPS tracker AML-21 s GSM odposluchom

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

97,00 € (s DPH)
Kód:
AML-21
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade potreby počúvať čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste vložili do zariadenia, prístroj automaticky naviaže spojenie a vy budete počuť zvuk. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od zdroja zvuku.

Záznam zvuku je možné nahrávať na pamäťovú kartu pomocou SMS príkazu. Nahrávať zvuk môžete priamo do aplikácie a to pri zapnutej funkcii "detekcia zvuku", následne po pár minútach si ho môžete vypočuť v mobilnom telefóne. 

Všetky nastavenia sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja. 

AML-21
Zariadenie má vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá Vám zabezpečí dlhú výdrž prevádzky prístroja, ale dĺžka záleží aj od nastavenia. V aplikácii môžete vidieť polohu zariadenia aj v reálnom čase

Zariadenie má vzhľadom na svoje malé rozmery a mnoho funkcií veľmi veľa možností využitia. Disponuje SOS tlačidlom pre prípad núdze, pri stlačení uskutoční hovor na vami nastavené telefónne číslo. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme.

Zariadenie môže biť nepretržite napájané cez USB zásuvku pribaleným USB káblom a to buď z počítača, power bank, autonabíjačky, alebo bežnej 5V nabíjačky určenej k nabíjaniu mobilných telefónov. alebo iného externého zdroja, čím sa jeho prevádzkový čas predĺži. Výdrž batérie môžete predĺžiť aj automatickou funkciou vypínania a zapínania pravidelne každý deň vo vami nastavenom čase keď viete že sa nič nebude diať alebo môžete na zariadení aj samostatne vypnúť GPRS dáta čím zariadenie nebude nič odposielať, nebude dvíhať žiadne hovory a čaká len na príkaz na zapnutie. Aj takto sa dá predĺžiť výdrž batérie.

Zariadenie ukladá prejdenú trasu na server a vy si môžete pohodlne kedykoľvek skontrolovať údaje aj z histórie prejdených trás maximálne tri mesiace dozadu buď v aplikácii, alebo pohodlne na veľkej obrazovke cez webové rozhranie v počítači. Prezeranie a nastavovanie zariadenia a tras nevybíja batériu zariadenia, je to komunikácia medzi serverom zo záznamami a vaším zariadením (počítačom). Pri práci s aplikáciou vidíte stav batérie, dátum, čas aj aktuálnu polohu. Nastavenia sú jednoduché a ľahko sa zorientujete vďaka priloženému manuálu v slovenčine.

Pod jedným účtom môžete mať aj viacero zariadení ktorým môžete priradiť z výberu rôzne ikony (na jednu môžete použiť aj vlastný obrázok) a vlastné názvy pre lepšiu orientáciu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Diaľkové nahrávanie zvuku na SD kartu SMS príkazom
- Presné sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase cez aplikáciu, alebo internetovú stránku
- Zaznamenávanie presnej prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Oznámenie správou pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Spätné volanie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Nahrávanie zvuku do aplikácie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia, alebo pohybu
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde robí záznam ak sa objavia v jeho blízkosti
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia 
- Vypnúť / zapnúť GPRS na diaľku čím šetríte batériu a prístroj sa stáva neodhaliteľný
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie

Technické špecifikácie:

Model: AML-21
Komunikačná frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
Typ mikrofónu: Vstavaný silikónový digitálny mikrofón s vysokým rozlíšením
Režim určovania polohy: WIFI + LBS + GPS
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Funkcia plotov: Áno 3 ploty
Funkcia dochádzky: Áno 3 WiFi siete
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Podpora pamäťovej karty: Micro SD 32Gb (formát FAT32)
Typ batérie: Vstavaná, 400 mAh
Výdrž v pohotovostnom režime: 7-10 dní záleží od teploty a frekvencie odosielania GPS polohy
Výdrž pri odpočúvaní: 2-2,5 hod.
Podporované operačné systémy: Android, iOS, Windows
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, cez aplikáciu, alebo počítač
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 43 x 26 x 13 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-21

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-21
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa