GSM odposluch AML-19 skontrolou polohy

Toto mini GSM zariadenie umožňuje monitoring zvuku vo vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

90,00 € (s DPH)
Kód:
AML-19
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade, že potrebujete odpočúvať  čo sa práve odohráva v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste vložili do zariadenia. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Prístroj sa dá ovládať jednoduchými SMS príkazmi. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.
Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja.Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou až 600 mAh, ktorá Vám zabezpečí veľmi dlhú výdrž prístroja v on-line režime.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery, silný magnet a mnoho funkcií, všestranné možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad na kontrolu svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme.

Pod jedným účtom môžete mať aj viacero zariadení ktorým môžete priradiť z výberu rôzne ikony (na jednu môžete použiť aj vlastný obrázok) a vlastné názvy pre lepšiu orientáciu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Nahrávanie zvuku priamo do aplikácie pri zachytení zvuku
- Sledovanie presnej polohy zariadenia v reálnom čase
- Zaznamenávanie presnej prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde robí záznam ak sa objavia v jeho blízkosti
- SOS tlačidlo zavolá na predvolené čísla
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia 
- Vypnúť / zapnúť GPRS na diaľku čím šetríte batériu a prístroj sa stáva neodhaliteľný
- Vstavaný magnet
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie

Technické špecifikácie:


Model: AML-19
Farba: Čierna
Funkcia SOS: Áno - malé tlačítko na obale
Funkcia odposluchu: Áno
GPS: Áno presnosť 5-10m
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Magnet: Áno
Podpora pamäťovej karty: Nie
Typ batérie: Vstavaná
Kapacita batérie: 600 mAh
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Sledovanie a ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, aplikácie, alebo webovej platformy.
Rozmery: 39 x 23 x 17 mm
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-19

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-19
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa