GSM odposluch AML-19 skontrolou polohy

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

90,00 € (s DPH)
Kód:
AML-19
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade, že potrebujete odpočúvať  čo sa práve odohráva v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste vložili do zariadenia. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Prístroj sa dá ovládať jednoduchými SMS príkazmi. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.
Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja.Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou až 600 mAh, ktorá Vám zabezpečí veľmi dlhú výdrž prístroja v on-line režime.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery, silný magnet a mnoho funkcií, všestranné možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad na kontrolu svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme.

Vlastnosti zariadenia:

- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- Viac režimov úspory energie
- Vstavaný silný magnet
- Veľmi malé rozmery
- Jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, aplikácie, alebo webovej stránky

Technické špecifikácie:


Model: AML-19
Farba: Čierna
Funkcia SOS: Áno - malé tlačítko na obale
Funkcia odposluchu: Áno
GPS: Áno presnosť 5-10m
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Magnet: Áno
Podpora pamäťovej karty: Nie
Typ batérie: Vstavaná
Kapacita batérie: 600 mAh
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Sledovanie a ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, aplikácie, alebo webovej platformy.
Rozmery: 39 x 23 x 17 mm
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-19

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-19
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite, pričom môže zvuk aj zaznamenať na vloženú SD kartu. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa