Špionážne IR HD hodinky so skrytou kamerou

Miniatúrna skrytá kamera zabudovaná v hodinkách na ruku s možnosťou nahrávania video záznamu vo Full HD rozlíšení s nočným prisvietením. Hodinky sú vodeodolné a vyrábajú sa s kapacitou pamäte od 4GB DO 32GB.

109,00 € (s DPH)
Kód:
AS 77
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Špionážne zariadenie ukryté v hodinkách dokáže nahrávať video so zvukom v rozlíšení 1920x1080 (FullHD) a zhotovovať fotografie v rozlíšení 4032x3024. Zariadenie je zároveň aj diktafón a má možnosť využitia funkcie nahrávania audio súborov.


Hodinky natáčajú čitateľný záznam aj v tmavých podmienkach, alebo úplnej tme, vďaka zabudovaným IR LED a vďaka zabudovanému špeciálnemu čipu. Hodinky je možné nabíjať prostredníctvom priloženého USB kábla cez USB port počítača, alebo pomocou adaptéra. Súčasťou balenia je šroubovateľná náhradná matica na utesnenie mikrofónu, vďaka ktorej je možné používať hodinky aj pod vodou.

Nenápadná kamera je ukrytá priamo v ciferníku hodiniek a vďaka svojím širokým funkciám je možné ich použiť pri rôznych situáciách a aktivitách ako napríklad pri práci, štúdiu, na ochranu, a podobne. Hodinky sa jednoducho ovládajú bez zložitého nastavovania.


2.jpg

Vlastnosti zariadenia:

Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát fotografie: JPG
USB prenosová rýchlosť: 2.0 (HS)
Funkcia diktafónu: Dokáže nahrávať aj zvuk bez videa
Zabudovaný mikrofón: Synchronizované nahrávanie spoločne s videom
Veľkosť pamäte: 4GB / 8GB / 16GB / 32GB
Podpora systémov: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS, Linux
Funkcia MP3: Áno
Funkcia PC kamery: Možnosť používať ako štandardnú PC kameru
Typ batérie: Lítiová batéria
Celková hmotnosť: 200gObsah balenia:

1x Hodinky s kamerou
1x USB kábel
1x Krytka na ponáranie do vody
1x ManuálUpozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AS 77
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa