30W USB Nabíjací adaptér so skrytou kamerou

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

100,00 € (s DPH)
Kód:
AKG1-10B
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nabíjacia stanica dokáže nabíjať rôzne typy mobilných telefónov, tabletov, headsetov, fotoaparátov. Výkonné rozhranie USB vám umožní vychutnať si pohodlné nabíjanie v jednej nabíjačke. V hornej časti nabíjačky je odvetrávací otvor, ktorý môže uľahčiť odvod tepla vďaka čomu nenastane  problém s prehrievaním nabíjačky.

30W USB Nabíjací adaptér so skrytou kamerou

Toto zariadenie disponuje aj  mini kamerou, ktorá je zabudovaná tak, aby nevzbudzovala žiadne podozrenie. Kamera vidí priamo pred seba v 90 stupňovom obraze, Prepojenie s kamerou je veľmi jednoduché a to vďaka aplikácii pre smartfón, alebo tablet kde sa spáruje zo zariadením pomocou QR kódu. Kamera má možnosť nahrávať video záznamy bez prestávky, pri zistení pohybu alebo podľa časového rozvrhu od - do. Pri detekcii pohybu si môžete vybrať a nastaviť tri stupne citlivosti, máte na výber dve rozlíšenia zaznamenávaného videa so zvukom. Pri prehrávaní uložených videí je možné zhotovovať fotografie z prehrávaného videa, ktoré sa ukladajú do mobilného telefónu. Samozrejmosťou je nahrávanie videa a zhotovovanie fotografii do mobilného telefónu nezávisle na tom čo práve zariadenie robí. V prípade, že sa SD karta zaplní video záznamami, je možné nastaviť funkciu automatického prepisovania najstaršieho zhotoveného záznamu najnovším. V záznamoch je samozrejme možné zapnúť tzv. pečiatku s presným dátumom a časom pre ľahšiu orientáciu pri hľadaní dôležitého momentu. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, ľahko sa prenáša na cesty a päť portov v jednej nabíjačke vám môže pomôcť vyriešiť problém a ušetriť čas pri nabíjaní viac zariadení naraz. Nabíjačka je navrhnutá z odolného plastu s diskovou základňou, vďaka ktorej stojí pevne a je bezpečná.


Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadne ukrytá kamera v bežnej nabíjačke.
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom
- Ovládanie, nastavovanie a prezeranie záznamov v reálnom čase, alebo z archívu z akéhokoľvek miesta na svete s dostupným internetovým pripojením v aplikácii na vašom mobilnom zariadení.
- Podpora viacerých mobilných zariadení - zdieľanie kamery.
- Podpora aplikácií pre populárne platformy operačných systémov iOS a Android pre smartfóny a tablety.
- Možnosť zapnúť / vypnúť funkciu "detekcia pohybu" zariadenie nahrá záznam na SD kartu len v tých momentoch, keď sa pred objektívom skrytej kamery niečo deje.
- Priamo v mobilnej aplikácií je možné nastaviť zasielanie notifikácií o pohybe pred objektívom kamery.
- Vstavaný mikrofón, ktorý zachytí akýkoľvek zvuk, alebo hlas z okolia.
- Možnosť pripojiť zariadenie priamo k elektrickej sieti pomocou kábla pre nepretržitú prevádzku zariadenia.
- Funkcia nahrávania pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa harmonogramu.
- Jednoduchá obsluha zariadenia a taktiež prívetivé užívateľské prostredie v aplikácii.
- Možnosť zapnutia/vypnutia automatického prepisovania posledného zhotoveného záznamu.
- Časová pečiatka s presným dátumom a časom zobrazená vo videu pre ľahšiu orientáciu.
- Odolný kryt.


Technické špecifikácie:

CMOS snímač: 1 Mpx
Kodek: H.264
Počet obrázkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie videa zobrazeného na displeji mobilného zariadenia:
720P, 1080P, 2K, 4K
Rozlíšenie zaznamenávaného videa: 720P, 1080P
Veľkosť vnútornej pamäti: 8GB
Podpora aplikácií: iOS a Android
Výstup: USB 5 x (5V/6A)
Napájanie: 100-240V
Materiál: Čierny lesklý plast
Hmotnosť: 170g
Rozmery: V-112  Š-63  H-38  podstavec  Š-77,5  H-65,6
Certifikácia: CE, RoHS

Obsah balenia:

1x USB Adaptér

1x 1,5m kábel 220V

1x Návod na používanieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKG1-10B
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

126,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

120,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

115,00 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa