Bluetooth reproduktor s Qi nabíjačkou a skrytou wifi kamerou

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

138,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-P027
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto Qi bezdrôtová nabíjačka, Bluetooth reproduktor a Wi-Fi bezpečnostná kamera je vybavená technológiou Bluetooth 5.0, výkonom 3 W a vysokým rozlíšením CMOS 2,0 MP FULL HD 1080P. Je to štýlový a pokrokový dizajn, dokonale kombinuje špičkovú Qi nabíjačku a vylepšený stereo reproduktor.

Okrem toho streamuje živé video na diaľku pomocou bezplatnej aplikácie pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS pre denné a nočné videnie na vzdialenosť 6 metrov s 12 neviditeľnými LED IR diódami.

BT Reproduktor AKR-P027

Túto kameru je možné použiť na vychutnanie si hudby počas prestávok v práci alebo každodennom živote a je prenosná aj na vonkajšie použitie s 4500 mA internou nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží pracovať 8 hodín. Ale je tiež ideálnym strážcom pre osobnú bezpečnosť a ochranu majetku.

Vlastnosti zariadenia:

- Na pohľad dokonalý stereo bezdrôtový Bluetooth hudobný reproduktor.
- Štýlová bezdrôtová Qi nabíjačka.
- Každý video záznam a fotografia zobrazujú presný dátum a čas pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov.
- V tele nabíjačky sa okrem skrytého objektívu ukrýva aj citlivý mikrofón.
- Detekcia pohybu s nahrávaním videa a informáciou o pohybe do aplikácie.
- 6 metrov extrémne ďaleké nočné videnie
- Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu.
- Všetky štandardné funkcie BT reproduktoru. Hranie hudby aj cez audio kábel alebo z SD karty.

Technické špecifikácie:

Snímač: CMOS 2,0 megapixelov
Uhol obrazu: 90 stupňov
Citlivosť detekcie pohybu: do 6 m
Kodek videa: H.264
Formát fotografii: JPEG
Video rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozlíšenie fotografie: 1920 x 1080
Počet obrázkov za sekundu: 25 fps
IR prísvit: áno (12 diód), až do 6 metrov
Napájanie: vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria (4500 mAh)
Typ pamäťovej karty: micro SD karta 4GB-128GB
P2P LAN zobrazenie: do 30 m bez prekážky
Veľkosť záznamu: 1min/20Mb,1hodina/1200Mb
Nahrávanie v slučke: áno
Doba nabíjania: 3 hod.
Výdrž: až 8 hodín prevádzky
Časová pečiatka: áno (Dátum a čas)
Funkcia nabíjačky: áno, Qi bezdrôtová
Váha: 350g
Rozmery: priemer 13cm, výška 6cm

Obsah balenia:

1x BT reproduktor s Qi nabíjačkou

1x Nabíjací USB kábel

1x Čítačka SD kariet

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-P027
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)
98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

89,00 € (s DPH)

Power banka s Wi-Fi HD kamerou, detekciou pohybu, hlásením alarmu o pohybe do aplikácii, výdržou nahrávania 9 hodín na jedno plné nabitie a možnosťou nahrávania do nekonečna pri pripojení na externý zdroj napájania. Prístroj sa ovláda pomocou aplikácie pre Android a iOS, ktorá prenáša obraz aj zvuk do Vášho telefónu, tabletu, ako aj do počítača, na diaľku.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa