Špionážna Wi-Fi kamera ukrytá v lampe s Bluetooth reproduktorom a bezdrôtovou nabíjačkou

BT reproduktor s lampou a nabíjačkou AKM-080 disponuje s ukrytou špionážnou WiFi kamerou. Kvalitný obraz so zvukom je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Video záznam so zvukom sa ukladá na micro SD kartu, a môžete aj robiť video a foto záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje a ovláda. BT reproduktor plní svoju funkciu.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AKM-080
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto multifunkčná lampička AKM-080 5v1 určite poteší každého, kto má rád hudbu. Zároveň si aj dokážete posvietiť na pracovnú dosku a dokonca, aj nabiť telefón! Vďaka modernému designu v tvare písmena G a použitým materiálom je vhodný nielen do izieb a spální, ale isto poteší školákov a študentov, ako funkčné a súčasne dekoratívne zariadenie do ich izieb. Design lampičky zvýrazňujú aj nožičky s gumovými čapičkami, ktoré chránia nábytok pred poškrabaním.

Skrytá kamera je nenápadne ukrytá priamo v Bluetooth reproduktore so svetlom. BT reproduktor okrem funkcie skrytej kamery plní svoju štandardnú funkciu prehrávanie hudby, počúvanie rádia, farebné svetlo svieti, bliká do hudby a zároveň je to bezdrôtová nabíjačka pre mobilné telefóny. Skrytá kamera nahráva kvalitný video záznam spoločne so zvukom.
Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné po spárovaní s WiFi sieťou ku kamere vzdialene pristupovať cez bezplatnú aplikáciu. Kamera sa jednoducho páruje, nastavuje a ovláda. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Po spárovaní je možné zariadenie prakticky ihneď začať plnohodnotne používať. Aplikácia po spárovaní umožňuje bez obmedzení sledovať video záznam na živo, alebo zo zhotovených záznamov „z archívu“ z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Rovnako ako prezeranie videa je možné nastavovať funkcie kamery priamo v aplikácii aj bez toho aby ste museli kameru párovať do WiFi sieti. Kamera vysiela takzvanú P2P sieť na blízko na ktorú sa pripojíte a môžete všetko ovládať tak isto ako cez domácu WiFi.
Nastavenia kamery v aplikácii obsahujú pár rozličných nahrávacích režimov. V zariadení je možné si vybrať z pomedzi troch nahrávacích režimov, ako sú pohybová detekcia, kontinuálne nahrávanie v kuse, nahrávanie podľa denného časového plánovania od - do.

Pri nastavení režimu kontinuálneho nahrávania zariadenie nahráva bez prestávky, pričom ukladá video záznamy na micro SD kartu v časových slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte naplní, zariadenie automaticky začne prepisovať najstarší zhotovený video záznam najnovším.

Pri nastavení nahrávania na princípe zachytenia pohybu zariadenie nahráva len keď je pred objektívom kamery zachytený pohyb. Pri tejto funkcii sa dá nastaviť citlivosť a aj časový rozvrh od - do má strážiť pohyb.  

Poslednou možnosťou je nastavenie režimu nahrávania od-do ktoré sa automaticky spustí a ukončí podľa nastavenia. Dá sa nastaviť dva časové intervaly, kedy bude zariadenie nahrávať.

Vo všetkých video nahrávkach, alebo fotografiách je zaznamenaný presný dátum a čas priamo v obraze. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu v čase pri vyhľadávaní dôležitých momentov v nahrávkach a ako aj dôkaz kedy bol skutok spáchaný.

Všetky video záznamy a fotografie z archívu je kedykoľvek možné stiahnuť priamo do mobilného telefónu, alebo tabletu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Taktiež je možné záznamy prezerať priamo na počítači, notebooku, alebo TV. Zo zariadenia stačí vybrať micro SD kartu a vložiť ju do jedného zo spomínaných zariadení.

Skrytú špionážnu WiFi kameru v BT reproduktore je možné použiť pri množstve dokazujúcich a bezpečnostných prípadoch ako v kancelárii vo firme, tak aj doma.

svetlo

Bluetooth reproduktor je prenosný reproduktor s rádiom, ktorý podporuje Bluetooth, AUX, USB, SD kartu a bezdrôtové nabíjanie. Pripojte sa rýchlo na vzdialenosť až 10 metrov a užite si hlasitý a čistý zvuk. Reproduktor môžete stále napájať cez USB kábel čím si zaručíte nepretržitý chod kamery.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá neviditeľná špionážna kamera v BT reproduktore.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom.
- Ukladanie video záznamov na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do 128Gb.
- Sledovanie na živo, z archívu, nastavovanie a ovládanie priamo v bezplatnej aplikácii pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android.
- Zariadenie je dodávané s vysokokapacitnou batériou, vďaka ktorej je možné zabezpečiť prevádzku zariadenia na niekoľko hodín.
- Tri užitočné nahrávacie režimy video záznamov: nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, podľa denného plánu.
- Jednoduché párovanie, nastavenie a ovládanie v rozhraní bezplatnej aplikácie.
- funkcia bezdrôtová nabíjačka
- funkcia farebné svetlo môže svietiť aj do rytmu hudby
- funkcia Rádio, prehrávanie MP3 z SD karty, USB kľúčaTechnické špecifikácie:


Video rozlíšenie: 1080P
Počet snímkov za sekundu: 20 fps
Kódek: H264 - MPEG4
Batérie: Zabudovaná
Mikrofón: Zabudovaný (Synchronizované nahrávanie zvuku s videom)
Pamät: Zabudovaná
Podpora mobilných aplikácii: Áno, iOS a Android
Typ rozhrania: 5-pin USB
Nabíjacie napätie: DC-5V / 2A
Rozmer ľadvinky: 300 x 130 x 40 mm dĺžka remeňa max 1000 mm
Váha: 228 g aj s batériouObsah balenia:


1x Špionážny BT reproduktor so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x adaptér 5V/1A

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKM-080
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

42,00 € (s DPH)

AKABA-01 je prenosný a univerzálny batériový box, ktorý dokáže napájať 5V,1A rôzne Wi-Fi kamery, batériové kamery, DIY modulové kamery, digitálne produkty, ako sú chytré telefóny, podložky, drony a iné. zariadenia, ktoré sa nabíjajú prúdom 5V/1A kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho hlavnými vlastnosťami sú veľká kapacita, viacúčelovosť, dlhá životnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

138,00 € (s DPH)

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa