USB nabíjací kábel s odposluchom pre Apple a Android

GSM dátový a nabíjací duálny USB kábel 2v1 pre smartfóny a tablety (Android a Apple) okrem nabíjania umožňuje zvukový odposluch na diaľku a lokalizovanie polohy pomocou AGPS, LBS a WiFi.

89,00 € (s DPH)
Kód:
AF-18
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie ukryté v USB dátovom kábli umožňuje vykonávať zvukový odposluch na diaľku. Stačí do zariadenia vložiť SIM kartu bez PIN kódu od ľubovoľného operátora a zatelefonovať na telefónne číslo SIM karty. Po vytočení telefónneho čísla sa hovor automaticky príjme a ihneď je možné počúvať zvuky a hlasy z okolia. V dátovom USB kábli je zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý umožňuje zrozumiteľne zachytávať zvuk aj z niekoľkých metrov.

Odposluch v USB kábli umožňuje zapnutie/vypnutie funkcie VOX (Auto-Call), ktorá pri zachytení zvuku z okolia zariadenia automaticky zatelefonuje majiteľovi SIM karty na predvolené telefónne číslo. V zariadení je taktiež možné si vyžiadať polohu zariadenia pomocou AGPS, LBS a WiFi. Všetky dostupné funkcie je možné ovládať pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android, prípadne prihlásením sa cez webové rozhranie, alebo cez SMS príkazy.

V prípade deaktivovanej funkcie detekcie zvuku je možné kedykoľvek na zariadenie zavolať. Zariadenie prijme prichádzajúci hovor. Zvuk z okolia zariadenia je ihneď možné monitorovať.

Pre funkčnosť odposluchu a funkciu polohovania je nutné mať pripojený kábel cez USB k aktívnemu zdroju energie, ako napríklad k PC, notebooku, Power Banku, alebo do bežnej auto USB nabíjačky, prípadne do akejkoľvek štandardnej USB zásuvky.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia zariadenia je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Dátový kábel umožňuje vďaka duálnym nadstavcom v podobe lightning konektoru (Apple) a micro USB (väčšina Android zariadení) nabíjať a prenášať dáta u smartfónov a tabletov.Vlastnosti zariadenia:


- Štandardný USB dátový a nabíjací kábel v sebe ukrýva nenápadný zvukový audio odposluch, ktorý je dokonale ukrytý pod pevným krytom konektora do ktorého je možné vložiť SIM kartu mobilného operátora
- Zariadenie ponúka možnosť duálnej koncovky na nabíjanie, ktorou je možné dobíjať zariadenia a prenášať dáta prostredníctvom lightning konektoru (Apple) a micro USB (iOS)
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuk z okolia vo vzdialenosti niekoľkých metrov
- Zariadenie poskytuje funkciu detekcie hlasu, kedy pri zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na predvolené telefónne číslo
- Podpora ovládania zariadenia na diaľku prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Funkcie zariadenia je možné taktiež ovládať cez webové rozhranie a SMS príkazy
- AGPS/LBS funkcia zisťovania polohy
- Zariadenie je nenáročné na obsluhu
- Široká možnosť prepojiteľnosti cez USB kábelTechnické špecifikácie:


Dĺžka kábla: 1,03 m
Hrúbka kábla: 0,7 mm
GSM frekvencie: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Podpora siete: GSM / GPRS
Polohovanie: AGPS, LBS, WiFi
Voľba mobilného operátora: Ľubovoľná
Podpora mobilných aplikácii: pre iOS a Android
Podpora webového rozhrania: Áno
Možnosť ovládať cez SMS príkaz: Áno


Obsah balenia:

1x Duálny GSM/GPRS odposluch v USB kábli (ploštica)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AF-18
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa