Krokomer so zabudovanou mikro neviditeľnou špionážnou Full HD (1080P) kamerou

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

109,00 € (s DPH)
Kód:
PEDOMETER-OC-81
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Mimo funkcie skrytého nahrávania video záznamov krokomer plnohodnotne pracuje ako štandardný krokomer na meranie pohybovej aktivity. Displej krokomeru ukazuje presný dátum a čas s počtom krokov, pričom sa dajú nastavovať aj ostatné funkcie krokomera.

Zariadenie má v sebe zabudovanú vlastnú nabíjateľnú batériu, ktorá sa dobíja jednoduchým vybratím krokomera zo silikónového remienka a zapojením dodávaného micro USB kábla k zdroju energie. USB kábel slúži aj na prenos zhotovených video záznamov a fotografií zo zariadenia do PC. V prípade potreby je možné micro SD kartu zo zariadenia kedykoľvek vybrať a prehrať na akomkoľvek zariadení s čítačkou na pamäťové karty.

Nahrávanie videa alebo fotografovanie sa jednoducho realizuje pomocou postranných tlačidiel (K1/K2) viď. obrázok, ktorými sa spúšťa a zastavuje nahrávanie a fotografovanie. Video záznamy sa nahrávajú vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P). Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý spoločne s nahrávaným videom zaznamenáva zvuky z okolia.

Krokomer_so_zabudovanou_mikro_neviditelnou_spionaznou_Full_HD_kamerou_Popis.jpg

Všetky zhotovené video záznamy a fotografie majú v sebe vyobrazený presný dátum a čas zhotovenia video nahrávky a fotografie pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Vlastnosti zariadenia:

- Mikro kamera nahráva video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom za pomoci citlivého mikrofónu
- Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovolne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Jednoduché ovládanie zariadenia
- Možnosť prehrávať video záznamy na akomkoľvek PC s čítačkou pamäťových kariet
- Zobrazenie presného dátumu a času vo video nahrávkach
- Nahrávanie v slučkách, pri zaplnení pamäte sa najstaršie zhotovený video záznam prepíše najnovším
- Funkcia fotenia snímkov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát videa: AVI
Rozlíšenie fotografie: 2560x1440
Formát fotografie: JPG
Kapacita batérie: 350 mAh
Nabíjanie: DC-5V (micro USB)
Podpora pamäte: do 32GB
Funkcia krokomera: Áno
Výdrž batérie: 2 až 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Krokomer so skrytou kamerou

1x Silikónový remienok

1x Nabíjací USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PEDOMETER-OC-81
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

140,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

129,00 € (s DPH)

Tieto elegantné smart hodinky AKROU-17 nepôsobia dojmom že by v sebe ukrývali kameru aj s mikrofónom. Kamera natáča videa so zvukom vo FULL HD rozlíšení alebo samostatne len zvuk. Vďaka displeju máte všetky informácie k dispozícii. Hodinky môžete otáčať vďaka čomu viete nastaviť kameru na miesto záujmu.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa