Špionážna Full HD kamera skrytá v bezdrôtovej nabíjačke

Špionážna Full HD kamera skrytá v bezdrôtovej nabíjačke na telefón disponuje aj nočným videním. Táto nabíjačka prenáša vďaka WiFi obraz a zvuk do aplikácie vo vašom smartfóne nech sa nachádzate kdekoľvek. Zariadenie je kvalitne spracované, kameru nie je vidno.

130,00 € (s DPH)
Kód:
AkMn-61
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto kvalitná špionážna kamera bola zapracovaná do mobilnej bezdrôtovej nabíjačky, čiže ju vôbec nevidno. Zariadenie môžete položiť na stôl s tým, že ostatní si budú myslieť, že ide o bezdrôtovú nabíjačku a vy si monitorujete potrebný priestor – či už dom, byt, kanceláriu a mnoho iného. Kamera v prístroji je naklonená o 30 stupňov hore tak aby pri položení prístroja na nižší stôl bol obraz primerane zachytený.

Vďaka funkcie WiFi pripojenia môžete z akéhokoľvek miesta na svete sledovať živý obraz.

Prostredníctvom aplikácie môžete taktiež zachytávať fotografie, nahrávať videá so zvukom priamo do mobilného telefónu, nastavovať zariadenie, ak máte v prístroji vloženú SD kartu môžete na diaľku prehrávať videá z archívu a to všetko na mobilných telefónoch a tabletoch s operačným systémom Android / iOS (Apple).

Zariadenie je vybavené detekciou pohybu – keď objektív kamery zachytí akýkoľvek pohyb, upozorní Vás formou správy v mobilnej aplikácii. Taktiež zariadenie automaticky nasníma obrázok, vďaka čomu nepremeškáte žiadny dôležitý okamih.

Zariadenie disponuje neviditeľným infra svetlom vďaka ktorému vidí aj v úplnej tme do vzdialenosti 6m. Zapínanie nočného režimu je automatické vďaka senzoru na zadnej strane zariadenia.

Všetky záznamy sa ukladajú na vloženú SD kartu a je ich možné sledovať buď cez smartfón na diaľku alebo vybratím SD karty z prístroja a následným prehraním cez čítačku v počítači.

Kontrolky a SD karta sú dokonalo ukryté.

Toto zariadenie má veľmi jednoduché nastavenia ktoré zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatná osoba.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá kamera v bezdrôtovej nabíjačke
- Rýchle nabíjanie
- Vysoké rozlíšenie so zvukom
- Nočné videnie - kamera vidí obraz aj v noci
- Detekcia pohybu
- Nahrávanie v slučke - najstarší záznam premaže novým
- Podpora vysokokapacitných SD kariet 
- Prehrávanie a mazanie záznamov na diaľku
- Bezplatná aplikácia pre iOS a Android
- Ľahko prenosné a skladné
- Jednoduchá inštalácia a obsluha

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1980x1080 Full HD
Nočné videnie: Áno, dosah 6m
Kódovanie videa: H264
Úložisko: max. 128Gb
Bezdrôtové nabíjanie: Áno
Podporované mobily pre Rýchle nabíjanie: Samsung Galaxy Note 8, S8, S8 Plus, S7, S7 Edge, S6 Edge Plus, Note 5.
Podporované mobily pre štandardné nabíjanie: iPhone X,8 Plus,8 a väčšinu zariadení s podporou qi ako LG G6, S6, S6 Edge a väčšinu modelov MOTO.HTC a Nokia a iné
Typ úložiska: Micro SD karta, max. 128GB
Napájanie: USB adaptér 5V/1A


Obsah balenia:

1x Bezdrôtová nabíjačka s ukrytou kamerou

1x Adaptér

1x Manuál

Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkMn-61
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

114,00 € (s DPH)

AKR-IP025 je moderne vyzerajúca funkčná nabíjačka mobilných telefónov, tabletov so zabudovanou kvalitnou kamerou 1080p a automaticky prepínacím nočným videním na vzdialenosť 6m dokonale ukrytým za polopriesvitným tmavým sklom bez toho aby upútala nejaké podozrenie. Na nabíjačke počas prevádzky nič nesvieti.  

138,00 € (s DPH)

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

89,00 € (s DPH)

Power banka s Wi-Fi HD kamerou, detekciou pohybu, hlásením alarmu o pohybe do aplikácii, výdržou nahrávania 9 hodín na jedno plné nabitie a možnosťou nahrávania do nekonečna pri pripojení na externý zdroj napájania. Prístroj sa ovláda pomocou aplikácie pre Android a iOS, ktorá prenáša obraz aj zvuk do Vášho telefónu, tabletu, ako aj do počítača, na diaľku.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa