Stolové hodiny s WiFi kamerou a nočným videním do 5 m

Malé hodinky s ukazovateľom teploty, vlhkosti, budíkom a WiFi HD 1080p kamerou. Hodiny majú detekciu pohybu a neviditeľné nočné IR svietenie pre nočné videnie s dosahom 5-6 m. Taktiež majú obojsmernú komunikáciu a spolupracujú so systémom Android a iOS

128,00 € (s DPH)
Kód:
AKIP006
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Ide o malé jednoduché stolné hodiny s časom, dátumom, miestnymi údajmi o teplote a vlhkosti, ktoré sa po pripojení k Wi-Fi sieti automaticky synchronizujú z internetu.

Hodinky majú zabudovanú výkonnú nenápadnú Wi-Fi kameru s rozlíšením 1080p, ktorá je dodávaná so silným nočným videním s dĺžkou 5 - 6 metrov pre živé vysielanie videa vo dne i v noci.

Keď kamera zachytí pohyb, prístroj začne ukladať a posielať oznámenie v reálnom čase s obrazom do aplikácie a na kartu, ktorej kapacita môže byť až 128Gb.

Môže to byť ideálny lojálny strážca inteligentnej domácnosti a firmy na ochranu bezpečnosti a majetku.

Vlastnosti:

> 1,0 megapixelová kamera CMOS

> HD 1080P (1280*720)

> Záznam videa 1 min. / 12 Mb

> H.264 komprimovaný formát

> Počet obrázkov za sekundu 25 Fps

> WiFi Živé vysielanie obrazu možné vidieť hocikde a hocikedy s prístupom na internet

> P2P LAN pohľad bez WiFi

> Aplikácia vzdialene zaznamená video a fotografie

> Automatické prepínanie denný / nočný režim

> 5m IR neviditeľné nočné videnie

> Detekcia pohybu a hlásenia alarmu Push

> Podpora obojsmerného mikrofónu

> Spolupracujú so systémom Android a iOS

> Výdrž batérie bez dobíjania 3-4 hodiny

> Napojené na kábel môžu ísť nonstop

> Kapacita batérie 3000 Mah

> Adaptér 5V 2A

> Nabíjací čas batérie 5-6 hodín

> Veľkosť hodín 10.9*3.9*4.6 cm

> Certifikáty: CE, RoHs

Obsah balenia:

1 x WiFi kamera v hodinkách

1 x Batéria 18650 3,7v 3000 mAh

1 x kábel USB

1 x Nabíjačka 5V

1 x Čítačka SD kariet

1 x Manuál

Podrobnosti o produkte
AKIP006
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa