Wi-Fi budík s meračom ovzdušia a skrytou kamerou

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

134,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP70 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nový elegantný budík s funkciou meracieho prístroja na kvalitu ovzdušia HCHO (Formaldehyd), TVOC (Zmes látok znečisťujúcich ovzdušie) s dôkladne maskovanou špionážnou kamerou. Ukrytá kamera v zariadení zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom, ktorý ukladá na ľubovoľne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Vo vnútri konštrukcie hodín je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokonale zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.

Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné sa pripájať na špionážnu kameru ukrytú v zariadení cez bezplatnú aplikáciu pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, a ovládať tak funkcie skrytej kamery na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Mobilná aplikácia umožňuje sledovať živý video záznam, záznam z archívu alebo nastavovať a ovládať zariadenie. Zariadenie sa jednoducho páruje s domácou WiFi sieťou pomocou troch jednoduchých krokov. Po spárovaní je možné zariadenie ihneď používať.

Medzi hlavné vlastnosti skrytej kamery patria možnosti ako nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu a fotografovanie. Každý zhotovený video záznam, alebo fotografia sú označené aktuálnou pečiatkou s presným dátumom a časom. Zariadenie dokáže upozorniť užívateľa o pohybe v snímanom priestore, a to cez notifikáciu na smartfóne alebo tablete.

Pri zapnutej funkcii detekcie pohybu je možné nastavovať samotnú citlivosť na pohyb, aby sa zamedzilo zbytočným spusteniam nahrávania video záznamov a plytvaniu miesta na pamäťovej karte. Ak sa užívateľ rozhodne pre funkciu nepretržitého nahrávania v slučkách, zariadenie sa chová tak, že pri zaplnení pamäte sa posledný zhotovený video záznam nahradí najnovším. Pre jednoduchú predstavu - 1 nahrávaná minúta zaberie na pamäťovej karte približne +/- 18MB, pri 1 hodine je to +/- 1,08GB.

Zariadenie má v sebe vloženú nabíjateľnú vysokokapacitnú batériu 3000mAh, ktorá vydrží nahrávať nepretržite video záznam 3 až 4 hodiny. Okrem možnosti napájania priamo z batérie je taktiež možné mať zariadenie pripojené prostredníctvom dodávaného USB adaptéra, ktorý zabezpečí nepretržitú prevádzku bez obmedzení na prísun elektrickej energie.

Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj inštaluje. Všetky zhotovené video záznamy je možné prezerať buď cez smartfón a tablet, alebo vybratím micro SD karty na akomkoľvek zariadení s čítačkou na pamäťové karty SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, TV, atď.).

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadná skrytá kamera v konštrukcii budíka.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení 1080P.
- Podpora mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android.
- Možnosť nastavovať, sledovať prenos na živo, alebo z archívu na diaľku cez internet.
- Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú veľkosť vloženej micro SD karty až do veľkosti 128GB.
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.
- Možnosť vybrať si z 3 režimov nahrávania (detekcia pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu).
- Vysokokapacitná batéria s dlhou výdržou 3 až 4 hodiny na jedno nabitie pri nepretržitom nahrávaní.
- Možnosť napájať zariadenie priamo z elektrickej zásuvky pomocou dodávaného adaptéra, čím sa zabezpečí prevádzka bez obmedzenia na kapacitu batérie.
- Jednoduché nastavenie a inštalácia zariadenia.
- Možnosť prehrať na akomkoľvek zariadení s podporou micro SD a multimediálnych prehrávačov.

Technické špecifikácie:

CMOS objektív: 1.0 mega pixel
WiFi modul: Áno
Video rozlíšenie: 1920x1080
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Uhol zobrazenia: 90°
Podpora micro SD: od 4GB do 128GB
Kapacita batérie: 3000mAh
Životnosť batérie: 3 - 4 hodiny
Nabíjanie batérie: 5 - 6 Hodín
Podpora aplikácii: iOS/Android
Podpora PC: Áno (software)
Podpora ovládania cez web prehliadač: Áno (IE7+, Chrome, Firefox, Safari)

Obsah balenia:

1x WiFi (Full HD) kamera v budíku

1x USB kábel

1x 5V 2A AC napájací adaptér

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP70 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa