Wi-Fi budík s meračom ovzdušia a skrytou kamerou

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

134,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP70 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nový elegantný budík s funkciou meracieho prístroja na kvalitu ovzdušia HCHO (Formaldehyd), TVOC (Zmes látok znečisťujúcich ovzdušie) s dôkladne maskovanou špionážnou kamerou. Ukrytá kamera v zariadení zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom, ktorý ukladá na ľubovoľne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Vo vnútri konštrukcie hodín je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokonale zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.

Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné sa pripájať na špionážnu kameru ukrytú v zariadení cez bezplatnú aplikáciu pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, a ovládať tak funkcie skrytej kamery na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Mobilná aplikácia umožňuje sledovať živý video záznam, záznam z archívu alebo nastavovať a ovládať zariadenie. Zariadenie sa jednoducho páruje s domácou WiFi sieťou pomocou troch jednoduchých krokov. Po spárovaní je možné zariadenie ihneď používať.

Medzi hlavné vlastnosti skrytej kamery patria možnosti ako nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu a fotografovanie. Každý zhotovený video záznam, alebo fotografia sú označené aktuálnou pečiatkou s presným dátumom a časom. Zariadenie dokáže upozorniť užívateľa o pohybe v snímanom priestore, a to cez notifikáciu na smartfóne alebo tablete.

Pri zapnutej funkcii detekcie pohybu je možné nastavovať samotnú citlivosť na pohyb, aby sa zamedzilo zbytočným spusteniam nahrávania video záznamov a plytvaniu miesta na pamäťovej karte. Ak sa užívateľ rozhodne pre funkciu nepretržitého nahrávania v slučkách, zariadenie sa chová tak, že pri zaplnení pamäte sa posledný zhotovený video záznam nahradí najnovším. Pre jednoduchú predstavu - 1 nahrávaná minúta zaberie na pamäťovej karte približne +/- 18MB, pri 1 hodine je to +/- 1,08GB.

Zariadenie má v sebe vloženú nabíjateľnú vysokokapacitnú batériu 3000mAh, ktorá vydrží nahrávať nepretržite video záznam 3 až 4 hodiny. Okrem možnosti napájania priamo z batérie je taktiež možné mať zariadenie pripojené prostredníctvom dodávaného USB adaptéra, ktorý zabezpečí nepretržitú prevádzku bez obmedzení na prísun elektrickej energie.

Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj inštaluje. Všetky zhotovené video záznamy je možné prezerať buď cez smartfón a tablet, alebo vybratím micro SD karty na akomkoľvek zariadení s čítačkou na pamäťové karty SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, TV, atď.).

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadná skrytá kamera v konštrukcii budíka.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení 1080P.
- Podpora mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android.
- Možnosť nastavovať, sledovať prenos na živo, alebo z archívu na diaľku cez internet.
- Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú veľkosť vloženej micro SD karty až do veľkosti 128GB.
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.
- Možnosť vybrať si z 3 režimov nahrávania (detekcia pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu).
- Vysokokapacitná batéria s dlhou výdržou 3 až 4 hodiny na jedno nabitie pri nepretržitom nahrávaní.
- Možnosť napájať zariadenie priamo z elektrickej zásuvky pomocou dodávaného adaptéra, čím sa zabezpečí prevádzka bez obmedzenia na kapacitu batérie.
- Jednoduché nastavenie a inštalácia zariadenia.
- Možnosť prehrať na akomkoľvek zariadení s podporou micro SD a multimediálnych prehrávačov.

Technické špecifikácie:

CMOS objektív: 1.0 mega pixel
WiFi modul: Áno
Video rozlíšenie: 1920x1080
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Uhol zobrazenia: 90°
Podpora micro SD: od 4GB do 128GB
Kapacita batérie: 3000mAh
Životnosť batérie: 3 - 4 hodiny
Nabíjanie batérie: 5 - 6 Hodín
Podpora aplikácii: iOS/Android
Podpora PC: Áno (software)
Podpora ovládania cez web prehliadač: Áno (IE7+, Chrome, Firefox, Safari)

Obsah balenia:

1x WiFi (Full HD) kamera v budíku

1x USB kábel

1x 5V 2A AC napájací adaptér

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP70 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa