Špionážna Wi-Fi Full HD kamera ukrytá v budíku v tvare kocky

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP29 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento štandardný digitálny budík so skrytou kamerou nahráva video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Živý obraz zo skrytej kamery, alebo zo záznamu sa dá sledovať kedykoľvek prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy prípadne fotografie sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Ďalšou skvelou výhodou budíka sú zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým je možné snímať obraz z pred kamery aj v úplnej tme do vzdialenosti 2 až 3 metrov.


Budík má vlastnú nabíjateľnú batériu (3000mAh), ktorá dokáže zabezpečiť až 4 hodiny nepretržitého video záznamu. Samozrejme je možné mať zariadenie pripojené pomocou USB kábla a adaptéra k elektrickej zásuvke, čím sa zabezpečí nepretržitá prevádzka bez obmedzenia.


Kamera poskytuje na výber až 3 nahrávacie režimy, vďaka ktorým je možné zaznamenávať video záznamy, a to konkrétne nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu alebo nahrávanie pri zadaní nahrávania pri dennom harmonograme. Všetky videá a zhotovené fotografie majú v sebe zobrazený presný dátum a čas zhotovenia. V prípade, že sa zaplní miesto na pamäťovej karte, tak sa najstarší zhotovený video záznam automaticky nahrádza najnovším zhotoveným video záznamom.

Spionazna_WiFi_Full_HD_kamera_ukryta_v_budiku_v_tvare_kocky_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom
- Zabudovaný WiFi modul po spárovaní s domácou / firemnou WiFi sieťou poskytuje vzdialené pripojenie cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android, priamo v aplikácii je možné zariadenie nastavovať a ovládať, no hlavne prezerať živý video záznam, alebo video záznamy a fotografie z archívu.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 128GB
- Budík ma v sebe zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým dokáže kamera nahrávať video záznam aj v úplnej tme
- Zariadenie disponuje vysokokapacitnou nabíjateľnou batériou, ktorá dokáže zabezpečiť až 4 hodiny nepretržitého nahrávania
- Zariadenie je možné mať priamo pripojené k elektrickej zásuvke, čím sa zabezpečí nepretržité zaznamenávanie video záznamov bez obmedzenia na kapacitu batérie
- V nahrávkach je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamov
- Zariadenie zhotovuje video záznamy v slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte zaplní, tak sa najstarší zhotovený video záznam nahrádza najnovším video záznamom
- Možnosť vybrať si z pomedzi 3 nahrávacích režimov (nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, nahrávanie pri časovom harmonograme)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva zvuky z okolia zariadenia

Technické špecifikácie:

CMOS objektív: 1.0 mega pixel
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD - 1080P)
WiFi modul: Áno
P2P funkcia: Áno
IR nočné prisvietenie: Áno do 2 až 3 metrov
Kodek: H.264
Pohybová detekcia a notifikácie: Áno
Formát času: 12/24
Podpora pamäte: až do 128GB (micro SD)
Uhol zobrazenia: 120°
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kapacita batérie: 3000mAh (18650 - 3.7V) 
Nabíjací čas: 5-6 hodín
Pracovný čas: 3 až 4 hodiny
Podpora mobilných aplikácii: iOS a Android
Podpora OS: Windows
Podpora web prehliadačov: Áno
Rozmery zariadenia: 8x8x8 cm
Hmotnosť: 0,5 kg

Obsah balenia:

1x Skrytá kamera v budíku

1x USB kábel

1x Nabíjateľná 3000 mAh batéria

1x 5V 2A AC adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP29 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa