Power banka so skrytou HD Wi-Fi kamerou

Power banka s Wi-Fi HD kamerou, detekciou pohybu, hlásením alarmu o pohybe do aplikácii, výdržou nahrávania 9 hodín na jedno plné nabitie a možnosťou nahrávania do nekonečna pri pripojení na externý zdroj napájania. Prístroj sa ovláda pomocou aplikácie pre Android a iOS, ktorá prenáša obraz aj zvuk do Vášho telefónu, tabletu, ako aj do počítača, na diaľku.

89,00 € (s DPH)
Kód:
AK-IP036
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Power banka na prvý pohľad sa neodlišuje od bežnej power banky, dokonca spĺňa všetky jej atribúty. Tento produkt má nielen funkciu Wi-Fi kamery, ale funguje aj ako klasická power banka. Dokáže na diaľku streamovať živé video a dá sa použiť na dobíjanie mobilného telefónu, tabletu a to pomocou dvoch výstupov USB. S veľkým pozorovacím uhlom 120° umožňuje pokryť široké zorné pole sledovaného priestoru. Sledovanie v reálnom čase ponúka lepší vizuálny komfort s obrazmi vyššej kvality.
Okrem toho podporuje LED svetielko, dá sa zapnúť alebo vypnúť pomocou aplikácie a navyše jej ovládanie a nastavovanie je veľmi jednoduché.

Slúži najmä na efektívne, spoľahlivé monitorovanie na zabezpečenie domácnosti či kancelárie. Vezmite si túto power banku na cesty, na Vaše pracovisko a v prípade potreby dobite svoj smartfón,  zároveň však poslúži aj ako pomocník - spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery,  ihneď posiela oznam do aplikácie. Záznamy sa ukladajú na micro SD kartu s maximálnou kapacitou 128GB. Cez Wi-Fi je možné sledovať obraz a zvuk naživo a to všetko prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.  Slúži najmä na efektívne, spoľahlivé monitorovanie na zabezpečenie domácnosti či kancelárie. Vezmite si túto power banku na cesty, na Vaše pracovisko a v prípade potreby dobite svoj smartfón,  zároveň však poslúži aj ako pomocník - spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery,  ihneď posiela oznam do aplikácie. Záznamy sa ukladajú na micro SD kartu s maximálnou kapacitou 128GB. Cez Wi-Fi je možné sledovať obraz a zvuk naživo a to všetko prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.  Slúži najmä na efektívne, spoľahlivé monitorovanie na zabezpečenie domácnosti či kancelárie. Vezmite si túto power banku na cesty, na Vaše pracovisko a v prípade potreby dobite svoj smartfón,  zároveň však poslúži aj ako pomocník - spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery,  ihneď posiela oznam do aplikácie. Záznamy sa ukladajú na micro SD kartu s maximálnou kapacitou 128GB. Cez Wi-Fi je možné sledovať obraz a zvuk naživo a to všetko prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.

 

Slúži najmä na efektívne, spoľahlivé monitorovanie na zabezpečenie domácnosti či kancelárie. V aplikácii si môžete nastaviť aby nahrávala pri pohybe, alebo podľa časového rozvrhu od - do, alebo bez prestávky, alebo aby nenahrávala. Ovládanie prebieha v reálnom čase a ak potrebujete je možnosť zachytiť video so zvukom priamo do mobilu alebo vytvárať fotografie. Samozrejmosťou je sledovanie živého obrazu so zvukom, alebo prehrávanie videí z archívu. Záznamy sa ukladajú na micro SD kartu s maximálnou kapacitou 128GB.
Vezmite si túto power banku na cesty, na Vaše pracovisko a v prípade potreby dobite svoj smartfón, zároveň však poslúži aj ako pomocník - spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery, ihneď posiela oznam do aplikácie. 
Cez Wi-Fi je možné sledovať obraz a zvuk naživo a to všetko prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.

power banka so skrytou Wi-Fi kamerou   

power banka so skrytou Wi-Fi kamerou Slúži najmä na efektívne, spoľahlivé monitorovanie na zabezpečenie domácnosti či kancelárie. Vezmite si túto power banku na cesty, na Vaše pracovisko a v prípade potreby dobite svoj smartfón,  zároveň však poslúži aj ako pomocník - spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery,  ihneď posiela oznam do aplikácie. Záznamy sa ukladajú na micro SD kartu s maximálnou kapacitou 128GB. Cez Wi-Fi je možné sledovať obraz a zvuk naživo a to všetko prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.


Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa v telefóne: 1920 x 1080
Rozlíšenie videa na SD karte: 1280 x 720
Počet snímok za sekundu: 20 fps
Uhol zobrazenia: 120°
Typ snímača: 1.0 Mega pixel CMOS 
Kompresia videa: H.264
Veľkosť záznamu: 1min / 3MB,  60 minút / 180MB
Výdrž nahrávania pri plnom nabití: 9 hodín prevádzky
Pri nabíjaní powerbanky: Môže nahrávať nonstop
Detekcia pohybu: Áno (tri stupne citlivosti)
Nastavenie nahrávania: Nonstop, podľa pohybu, podľa rozvrhu, vypnuté
Nahrávanie v slučke: Áno (voliteľné)
Typ pamäte: Micro SD karta (max 128GB)
Rozhranie: Micro USB 2.0
Dosah P2P siete: 30m
Aplikácia pre operačný systém: iOS, Android, Windows
Kapacita batérie 2800mA
Čas nabíjania: 8 hodín
Nabíjanie adaptérom: 5V/ 2A
Rozmery: 114 x 60 x 15 mm
Váha: 111g

Obsah balenia:

1x Power banka s kamerou

1x USB kábel

1x Adaptér

1x Čítačka SD kariet

1x Resetovací pin

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AK-IP036
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

119,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero, ktoré nahráva video so zvukom, zvlášť zvukový záznam alebo môžete robiť fotografie vo vysokej kvalite. Disponuje funkciou detekcie pohybu a nahrávať môže aj s pripojením na externý zdroj. Všetky záznamy ukladá do vstavanej pamäte veľkosti 16GB kde sa vmestí cca 2,5 hod. záznamu.

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa