USB nabíjací kábel s odposluchom pre Apple a Android

GSM dátový a nabíjací duálny USB kábel 2v1 pre smartfóny a tablety (Android a Apple) okrem nabíjania umožňuje zvukový odposluch na diaľku a lokalizovanie polohy pomocou AGPS, LBS a WiFi.

89,00 € (s DPH)
Kód:
AF-18
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie ukryté v USB dátovom kábli umožňuje vykonávať zvukový odposluch na diaľku. Stačí do zariadenia vložiť SIM kartu bez PIN kódu od ľubovoľného operátora a zatelefonovať na telefónne číslo SIM karty. Po vytočení telefónneho čísla sa hovor automaticky príjme a ihneď je možné počúvať zvuky a hlasy z okolia. V dátovom USB kábli je zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý umožňuje zrozumiteľne zachytávať zvuk aj z niekoľkých metrov.


Odposluch v USB kábli umožňuje zapnutie/vypnutie funkcie VOX (Auto-Call), ktorá pri zachytení zvuku z okolia zariadenia automaticky zatelefonuje majiteľovi SIM karty na predvolené telefónne číslo. V zariadení je taktiež možné si vyžiadať polohu zariadenia pomocou AGPS, LBS a WiFi. Všetky dostupné funkcie je možné ovládať pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android, prípadne prihlásením sa cez webové rozhranie, alebo cez SMS príkazy.


V prípade deaktivovanej funkcie detekcie zvuku je možné kedykoľvek na zariadenie zavolať. Zariadenie prijme prichádzajúci hovor. Zvuk z okolia zariadenia je ihneď možné monitorovať.


Pre funkčnosť odposluchu a funkciu polohovania je nutné mať pripojený kábel cez USB k aktívnemu zdroju energie, ako napríklad k PC, notebooku, Power Banku, alebo do bežnej auto USB nabíjačky, prípadne do akejkoľvek štandardnej USB zásuvky.


Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia zariadenia je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.


Dátový kábel umožňuje vďaka duálnym nadstavcom v podobe lightning konektoru (Apple) a micro USB (väčšina Android zariadení) nabíjať a prenášať dáta u smartfónov a tabletov.

Vlastnosti zariadenia:

- Štandardný USB dátový a nabíjací kábel v sebe ukrýva nenápadný zvukový audio odposluch, ktorý je dokonale ukrytý pod pevným krytom konektora do ktorého je možné vložiť SIM kartu mobilného operátora
- Zariadenie ponúka možnosť duálnej koncovky na nabíjanie, ktorou je možné dobíjať zariadenia a prenášať dáta prostredníctvom lightning konektoru (Apple) a micro USB (iOS)
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuk z okolia vo vzdialenosti niekoľkých metrov
- Zariadenie poskytuje funkciu detekcie hlasu, kedy pri zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na predvolené telefónne číslo
- Podpora ovládania zariadenia na diaľku prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Funkcie zariadenia je možné taktiež ovládať cez webové rozhranie a SMS príkazy
- AGPS/LBS funkcia zisťovania polohy
- Zariadenie je nenáročné na obsluhu
- Široká možnosť prepojiteľnosti cez USB kábel

Technické špecifikácie:

Dĺžka kábla: 1,03 m
Hrúbka kábla: 0,7 mm
GSM frekvencie: 850/900/1800/1900MHz
Podpora siete: GSM/GPRS
Polohovanie: AGPS, LBS, WiFi
Voľba mobilného operátora: Ľubovoľná
Podpora mobilných aplikácii: iOS a Android
Podpora webového rozhrania: Áno
Možnosť ovládať cez SMS príkaz: Áno

Obsah balenia:

1x Duálny GSM/GPRS odposluch v USB kábli (ploštica)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AF-18
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

95,00 € (s DPH)

AKR7023 ja ľahká prenosná LED lampa s vstavanou batériou a odposluchom s kvalitným zvukom s dosahom 2 - 4 m. Odposluch má funkciu automatického volania pri zachytení okolitého zvuku. Odposluch funguje nezávisle na tom čo robí lampa. Lampa AKR7023 môže biť aj stále pripojená na elektrickú sieť cez bežnú nabíjačku 5V/1A. LED lampa má dotykové zapínanie troch teplôt svetla.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

97,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

128,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa