USB nabíjací kábel s odposluchom pre Apple a Android

GSM dátový a nabíjací duálny USB kábel 2v1 pre smartfóny a tablety (Android a Apple) okrem nabíjania umožňuje zvukový odposluch na diaľku a lokalizovanie polohy pomocou AGPS, LBS a WiFi.

89,00 € (s DPH)
Kód:
AF-18
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie ukryté v USB dátovom kábli umožňuje vykonávať zvukový odposluch na diaľku. Stačí do zariadenia vložiť SIM kartu bez PIN kódu od ľubovoľného operátora a zatelefonovať na telefónne číslo SIM karty. Po vytočení telefónneho čísla sa hovor automaticky príjme a ihneď je možné počúvať zvuky a hlasy z okolia. V dátovom USB kábli je zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý umožňuje zrozumiteľne zachytávať zvuk aj z niekoľkých metrov.


Odposluch v USB kábli umožňuje zapnutie/vypnutie funkcie VOX (Auto-Call), ktorá pri zachytení zvuku z okolia zariadenia automaticky zatelefonuje majiteľovi SIM karty na predvolené telefónne číslo. V zariadení je taktiež možné si vyžiadať polohu zariadenia pomocou AGPS, LBS a WiFi. Všetky dostupné funkcie je možné ovládať pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android, prípadne prihlásením sa cez webové rozhranie, alebo cez SMS príkazy.


V prípade deaktivovanej funkcie detekcie zvuku je možné kedykoľvek na zariadenie zavolať. Zariadenie prijme prichádzajúci hovor. Zvuk z okolia zariadenia je ihneď možné monitorovať.


Pre funkčnosť odposluchu a funkciu polohovania je nutné mať pripojený kábel cez USB k aktívnemu zdroju energie, ako napríklad k PC, notebooku, Power Banku, alebo do bežnej auto USB nabíjačky, prípadne do akejkoľvek štandardnej USB zásuvky.


Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia zariadenia je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.


Dátový kábel umožňuje vďaka duálnym nadstavcom v podobe lightning konektoru (Apple) a micro USB (väčšina Android zariadení) nabíjať a prenášať dáta u smartfónov a tabletov.

Vlastnosti zariadenia:

- Štandardný USB dátový a nabíjací kábel v sebe ukrýva nenápadný zvukový audio odposluch, ktorý je dokonale ukrytý pod pevným krytom konektora do ktorého je možné vložiť SIM kartu mobilného operátora
- Zariadenie ponúka možnosť duálnej koncovky na nabíjanie, ktorou je možné dobíjať zariadenia a prenášať dáta prostredníctvom lightning konektoru (Apple) a micro USB (iOS)
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuk z okolia vo vzdialenosti niekoľkých metrov
- Zariadenie poskytuje funkciu detekcie hlasu, kedy pri zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na predvolené telefónne číslo
- Podpora ovládania zariadenia na diaľku prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Funkcie zariadenia je možné taktiež ovládať cez webové rozhranie a SMS príkazy
- AGPS/LBS funkcia zisťovania polohy
- Zariadenie je nenáročné na obsluhu
- Široká možnosť prepojiteľnosti cez USB kábel

Technické špecifikácie:

Dĺžka kábla: 1,03 m
Hrúbka kábla: 0,7 mm
GSM frekvencie: 850/900/1800/1900MHz
Podpora siete: GSM/GPRS
Polohovanie: AGPS, LBS, WiFi
Voľba mobilného operátora: Ľubovoľná
Podpora mobilných aplikácii: iOS a Android
Podpora webového rozhrania: Áno
Možnosť ovládať cez SMS príkaz: Áno

Obsah balenia:

1x Duálny GSM/GPRS odposluch v USB kábli (ploštica)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AF-18
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním pomocou SMS správ, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu, odpočúvania alebo nahrávania na SD kartu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa