Diktafón v prívesku v tvare šesťuholníku

AK-RM6 je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, v aute kde pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 12,5 hodín zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AK-RM6
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón ukrytý v prívesku nebudí žiadne podozrenie pričom zaznamenáva kvalitný zvuk. Diktafón AK-RM6 sa jednoducho ovláda jedným prepínačom zapnúť vypnúť. Po prepnutí prepínača sa spustí nahrávanie podľa prednastavených parametrov - vizuálna kontrola: zasvieti červená kontrolka po chvíli 5-krát zabliká a zhasne. Počas nahrávania nesvieti žiadna kontrolka. Na jedno nabitie dokáže diktafón zaznamenať 12,5 hodín záznamu v kuse.

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadný vzhľad
- Kvalitný záznam možnosť nastavovania kvality
- Dlhá výdrž nahrávania
- Nahrávanie počas nabíjania
- Nahrávanie podľa rozvrhu od - do a koľko dní
- Jednoduché ovládanie
- Slušný dosah mikrofónu do 10m.
- Nastaviteľný dátum a čas

Technické špecifikácie:

Formát záznamu: WAV, 192 kbps
Nahrávku ukladá: Do 5 hodinových blokov - dá sa zmeniť
Pamäť: 32GB
Dĺžka záznamu do zaplnenia pamäti: 400 hodín v strednej kvalite záznamu
Batéria nabíjateľná: Polymérová batéria 3,7V 110mAh
Výdrž batérie: 12,5 hodín nahrávania na jedno nabitie do plna.
Nabíjanie: Nabíjačkou 5V/1A  
Čas nabíjania: 1 hod.
Rozmery zariadenia: 30 x 30 x 10 mm
Hmotnosť: 7 g

Obsah balenia:

1x Diktafón prívesok

1x USB nabíjací kábel

1x Slúchadlá s ovládačom

1x Manuál SK

Podrobnosti o produkte
AK-RM6
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-Q70 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie 144 hodín nahrávania v kuse, alebo detekciou zvuku alebo si môžete nastaviť čas od-do a koľko dní má nahrávať. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01 WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01
Časovo obmedzená ponuka
108,00 € (s DPH) 128,00 €

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

135,00 € (s DPH)

AKR-821 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 128Gb. Diktafón sa jednoducho používa. AKR-821 diktafón disponuje aj funkciou detekcie hlasu čím nahráva len keď zachytí hlas vo svojom okolí. Diktafón môžete použiť ako MP3 prehrávač alebo si môžete prehrávať nahrávky cez slúchadlá.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa