Diktafón v prívesku v tvare šesťuholníku

AK-RM6 je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, v aute kde pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 12,5 hodín zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AK-RM6
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón ukrytý v prívesku nebudí žiadne podozrenie pričom zaznamenáva kvalitný zvuk. Diktafón AK-RM6 sa jednoducho ovláda jedným prepínačom zapnúť vypnúť. Po prepnutí prepínača sa spustí nahrávanie podľa prednastavených parametrov - vizuálna kontrola: zasvieti červená kontrolka po chvíli 5-krát zabliká a zhasne. Počas nahrávania nesvieti žiadna kontrolka. Na jedno nabitie dokáže diktafón zaznamenať 12,5 hodín záznamu v kuse.

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadný vzhľad
- Kvalitný záznam možnosť nastavovania kvality
- Dlhá výdrž nahrávania
- Nahrávanie počas nabíjania
- Nahrávanie podľa rozvrhu od - do a koľko dní
- Jednoduché ovládanie
- Slušný dosah mikrofónu do 10m.
- Nastaviteľný dátum a čas

Technické špecifikácie:

Formát záznamu: WAV, 192 kbps
Nahrávku ukladá: Do 5 hodinových blokov - dá sa zmeniť
Pamäť: 32GB
Dĺžka záznamu do zaplnenia pamäti: 400 hodín v strednej kvalite záznamu
Batéria nabíjateľná: Polymérová batéria 3,7V 110mAh
Výdrž batérie: 12,5 hodín nahrávania na jedno nabitie do plna.
Nabíjanie: Nabíjačkou 5V/1A  
Čas nabíjania: 1 hod.
Rozmery zariadenia: 30 x 30 x 10 mm
Hmotnosť: 7 g

Obsah balenia:

1x Diktafón prívesok

1x USB nabíjací kábel

1x Slúchadlá s ovládačom

1x Manuál SK

Podrobnosti o produkte
AK-RM6
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

135,00 € (s DPH)

AKR-821 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 128Gb. Diktafón sa jednoducho používa. AKR-821 diktafón disponuje aj funkciou detekcie hlasu čím nahráva len keď zachytí hlas vo svojom okolí. Diktafón môžete použiť ako MP3 prehrávač alebo si môžete prehrávať nahrávky cez slúchadlá.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

180,00 € (s DPH)

Diktafón v pere v tenkom dizajne dokáže zreteľne snímať rozhovory na vzdialenosť 5-10m s možnosťou manuálneho alebo automatického spustenia pri detekcii hlasu. Výdrž diktafónu je 16-20hodín podľa nastavenia kvality záznamu. Prehrávať záznamy dokáže aj bez počítača vďaka ovládaču a slúchadiel.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa