GPS tracker AML-11 s GSM odposluchom a dlhou výdržou batérie

GSM GPS zariadenie AML-11 vám umožní sledovať polohu a odpočúvanie zvuku z okolia. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systém Android a iOS. V aplikácii a PC môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

95,00 € (s DPH)
Kód:
AML-11
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM GPS zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Do prístroja je potrebné vložíť SIM kartu aby mohol začať komunikovať s vami. Mobilná sieť GSM vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade potreby môžete počúvať čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty ktorú ste vložili do zariadenia. Ak ste si nadefinovali svoje telefónne číslo do zariadenia ako hlavné prístroj automaticky naviaže spojenie a vy budete môcť počúvať zvuk. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od zdroja zvuku.

Záznam zvuku je možné nahrávať na pamäťovú kartu vloženú v prístroji. Nahrávanie sa spúšťa pomocou SMS príkazu. Nahrávať zvuk môžete aj priamo do aplikácie a to pri zapnutej funkcii "detekcia zvuku", následne po pár minútach si ho môžete vypočuť v mobilnom telefóne. 

Všetky nastavenia sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Veľmi jednoducho môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie (všetko to isté ako SMS príkazy) ktorá je v cene prístroja. 


Zariadenie má vstavanú batériu s kapacitou 5000 mAh, ktorá vám zabezpečí dlhú výdrž prevádzky prístroja, ale dĺžka záleží aj od nastavenia. V aplikácii môžete vidieť polohu zariadenia v reálnom čase

Zariadenie má vzhľadom na svoje malé rozmery a mnoho funkcií veľmi veľa možností využitia. Disponuje SOS tlačidlom pre prípad núdze. Tlačidlo sa ale nachádza pod krytom, takže sa k nemu dá dosť ťažko dostať. Pri stlačení uskutoční hovor na vami nastavené telefónne číslo. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme. Zariadenie má vstavaný silný magnet vďaka ktorému ho môžete rýchlo a ľahko pripevniť na hladkú kovovú plochu. Zariadenie je vode odolné IP67

Zariadenie môže biť nepretržite napájané cez USB zásuvku pribaleným USB káblom a to buď z počítača, power bank, autonabíjačky, alebo bežnej 5V nabíjačky určenej k nabíjaniu mobilných telefónov, alebo iného externého zdroja, čím sa jeho prevádzkový čas predĺži. Výdrž batérie môžete predĺžiť aj automatickou funkciou vypínania a zapínania pravidelne každý deň vo vami nastavenom čase keď viete že sa nič nebude diať, alebo môžete na zariadení aj samostatne vypnúť GPRS dáta čím zariadenie nebude nič odposielať, nebude dvíhať žiadne hovory a čaká len na príkaz na zapnutie. Aj takto sa dá predĺžiť výdrž batérie. V aplikácii si môžete nastaviť dva časové úseky a konkrétne dni v týždni kedy nechcete biť rušený alarmom prístroja.

Zariadenie ukladá prejdenú trasu na server a vy si môžete pohodlne kedykoľvek skontrolovať údaje aj z histórie prejdených trás maximálne tri mesiace dozadu buď v aplikácii, alebo pohodlne na veľkej obrazovke cez webový prehliadač v počítači. Prezeranie a nastavovanie zariadenia a tras nevybíja batériu zariadenia, je to komunikácia medzi serverom - záznamami - vaším telefónom, počítačom. Pri práci s aplikáciou vidíte stav batérie, dátum, čas aj aktuálnu polohu. Nastavenia sú jednoduché a ľahko sa zorientujete vďaka priloženému manuálu v slovenčine.

Pod jedným účtom môžete mať aj viacero zariadení ktorým môžete priradiť z výberu rôzne ikony (na jednu môžete použiť aj vlastný obrázok) a vlastné názvy pre lepšiu orientáciu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Presné sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase cez aplikáciu, alebo internetovú stránku
- Zaznamenávanie presnej prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Oznámenie správou pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Spätné volanie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Diaľkové nahrávanie zvuku na SD kartu
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia, alebo pohybu
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde urobí záznam do denníka ak sa objavia v jeho blízkosti
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia na diaľku čím šetríte batériu 
- Malé rozmery proti výkonu
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie prístroja
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie prístroja

Technické špecifikácie:

Model: AML-11
Komunikačná frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
Typ mikrofónu: Vstavaný silikónový digitálny mikrofón s vysokým rozlíšením
Režim určovania polohy: WIFI + LBS + GPS
Funkcia SOS: Áno ale tlačidlo je pod krytom
Funkcia odpočúvania: Áno
Funkcia plotov: Áno 3 ploty
Funkcia vypnutia/zapnutia: Áno, naprogramované použivateľom
Funkcia dochádzky: Áno 3 WiFi siete
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Podpora pamäťovej karty: Micro SD 32Gb (formát FAT32)
Typ batérie: Vstavaná, 5000 mAh
Výdrž v pohotovostnom režime: 1-3 mesiace záleží od teploty a frekvencie odosielania GPS polohy
Výdrž pri odpočúvaní: približne 30 hod.
Podporované operačné systémy: Android, iOS, Windows
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, cez aplikáciu, alebo počítač
Magnet: Áno, silný
Vode odolnosť: IP67
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 80 x 45 x 30 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-11

1x USB kábel

1x pomôcka na otvorenie krytu prístroja

1x Manuál SKUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-11
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa