Diktafón s magnetom a dlhou výdržou šesť dní

Diktafón AKR-Q70 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie 144 hodín nahrávania v kuse, alebo detekciou zvuku alebo si môžete nastaviť čas od-do a koľko dní má nahrávať. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-Q70
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón AKR-Q70 malých rozmerov so zabudovaným výkonným procesorom na redukciu šumu, umožňuje vysokú kvalitu záznamu. Nahrávka aj hudba sú pri prehrávaní čisté a zrozumiteľné. Všetky funkcie sa ovládajú pomocou posúvacieho prepínača na tele diktafónu a pribalených slúchadiel s tlačidlami. Vďaka týmto slúchadlám s ovládacími tlačidlami sa zaobídete aj bez počítača, môžete jednotlivé nahrávky, mp3 skladby púšťať, pretáčať, vymazávať.
Úplné nabitie pomocou USB kábla trvá približne 6 hodín a pri plnom nabití dokáže nahrávať až 6 dní. V pohotovostnom režime ( pri zapnutej funkcii detekcie zvuku ) vydrží 365dní ale s pribúdajúcimi nahrávkami sa doba skracuje. Mini diktafón má zabudovaný magnet s ktorým sa udrží na rovnej kovovej ploche, takže ho môžete využiť aj na nenápadné nahrávanie, napríklad umiestnením pod stôl, posteľ alebo stoličku.
Rekordér je vybavený hlasovým aktivačným systémom. Nahrávanie sa aktivuje v prítomnosti zvukov a hlasov, kedy začne automaticky nahrávať. Akonáhle hladina zvuku poklesne, zariadenie zastaví záznam, čím sa šetrí pamäť. Citlivosť na detekciu hlasu si môžete nastaviť v prístroji cez textový súbor. Tak isto si môžete nastaviť citlivosť mikrofónu a časový úsek od do kedy má zariadenie nahrávať ako aj počet za sebou idúcich dní.

Pomocou dodaného USB káblu stačí rekordér pripojiť k USB portu počítača. Nahrávky môžete kopírovať do počítača, ale aj z vášho počítača. Rekordér funguje ako USB kľúč takže môžete na ňom prenášať aj súbory, mp3 skladby ktoré sa dajú počúvať cez slúchadlá.
Zariadenie je veľmi odolné a spoľahlivé. Vo svojom dizajne nemá žiadne pohyblivé ani ľahko poškoditeľné časti. 

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie zvuku jedným prepnutím prepínača
- Prehrávanie, mazanie súborov pomocou slúchadiel s ovládačom bez potreby počítača
- MP3 prehrávač a zároveň využiteľný na prenášanie súborov ako USB kľúč
- Režim aktivácie hlasom s nastaviteľnou citlivosťou na hlas
- Nastaviteľný čas od - do čím sa dá predĺžiť výdrž batérie
- PCM redukcia šumu
- Automatické ukladanie záznamov
- Jednoduché ovládanie
- Oblý tvar diktafónu bez pohyblivých častí
- Zabudovaný magnet na pripevnenie ku kovovým častiam

Technické špecifikácie:

Materiál krytu: Tvrdý plast
Pamäť: Vstavaná - 32GB
Ovládanie: Hlavný prepínač na diktafóne + slúchadlá s ovládačom
Prehrávanie nahrávok: cez počítač pomocou dodaného USB káblu, alebo za pomoci ovládacieho káblu na slúchadlách s konektorom USB typ "C"
Kontrolka: červená a modrá
Frekvencia:  48KHz
Bitová rýchlosť nahrávania: 192KBPS nastaviteľné
Formát záznamu zvuku: WAV, MP3 podľa výberu
Formát prehrávania

WAV, MP3, WMA

Citlivosť pri detekcii hlasu: Nastaviteľné
Citlivosť mikrofónu: Nastaviteľné, alebo automatické zosilňovanie
Výdrž nahrávania pri plne nabitej batérie: 144 hod. nahrávania bez prestávky
Komunikácia s počítačom: Rozhranie USB 2.0 USB typ "C"
Napájací zdroj: Zabudovaná lítiová batéria 18650 3.7V 3350mAh
Doba do úplného nabitia: 6 hodín
Veľkosť: 25 x 20 x 70 mm
Váha: 66 gramov

Obsah balenia:

1x Diktafón 

1x USB kábel

1x Slúchadlá s ovládaním

1x Manuál SKUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-Q70
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

135,00 € (s DPH)

AKR-821 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 128Gb. Diktafón sa jednoducho používa. AKR-821 diktafón disponuje aj funkciou detekcie hlasu čím nahráva len keď zachytí hlas vo svojom okolí. Diktafón môžete použiť ako MP3 prehrávač alebo si môžete prehrávať nahrávky cez slúchadlá.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa