Detektor RF - merač frekvencie SEL SP-71R RAKSA

Extrémne citlivá detekcia a identifikácia digitálnych a analógových odposluchov, miniatúrny merač frekvencií, frekvenčný rozsah 50-3800MHz, zvukový a vibračný pracovný režim, farebný OLED displej.

612,00 € (s DPH)
Kód:
SEL SP-71R RAKSA
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento profesionálny prístroj je určený pre detekciu a lokalizáciu rádiových zariadení, GSM odposluchov, mobilných telefónov, lokalizátorov, skrytých ploštíc a iných podobných zariadení.

Zariadenie vyhľadáva akékoľvek formy bezdrôtových ploštíc, bezdrôtových skrytých kamier, monitorovacích zariadení aj odposluchov v mobilných telefónoch. Detektor RAKSA sa radí medzi najlepšie detektory na trhu aj z dôvodu, že je jednoduchý na obsluhu aj pre laika.

Detektor sám skenuje hodnoty akýchkoľvek dostupných signálov v miestnosti a následne automaticky informuje o akýchkoľvek výkyvoch v priestoroch. Keď detektor zaregistruje nový signál, automaticky vypíše na displeji o aký signál sa jedná. Všetky zistené upozornenia si detektor ukladá, čim je možné si prezerať históriu zistených signálov.

 

Hlavné funkcie zariadenia:

- Vyhľadáva ploštice, GPS lokátory, GSM odposluchy, skryté bezdrôtové kamery, mobilné telefóny

- Zariadenie má jednoduché ovládanie, ktoré zvládne aj začiatočník

- Skenuje frekvencie od 50MHz do 3300MHz

- Odhalí aj profesionálne formy ploštíc a odposluchov

- Zariadenie sa automaticky prispôsobuje prostrediu v ktorom je používané

- Slúži aj pre trvalú ochranu priestorov

- Mimo bežných signálov zariadenie dokáže nájsť aj ťažko detekovateľné signály ako Wi-MAX, DECT, Bluetooth, 3G, 4G, WiFi

- Funkcia trvalej ochrany poskytuje hodnoty akýchkoľvek signálov v miestnosti


Užitočné režimy detektoru RAKSA:

 

Umiestnenie a lokalizácia odposluchov:

Detektor umožňuje presne určiť polohu odpočúvacieho zariadenia. Nezáleží pri tom, či sa jedná o mobilný telefón, zariadenie skryté na nedostupnom alebo neviditeľnom mieste ako napríklad v budíku, kvetináči, zásuvkách či inom predmete.


Skenovanie digitálnych signálov

Detektor lokalizuje a vyhľadáva signály GPS lokalizátorov, GSM mobilných sieti ako UMTS(3G), CDMA, DECT, Bluetooth, WiFi a iných pásiem 2,4 GHz


Presné určovanie typu signálu:

Zariadenie analyzuje typ signálu na základe prenosu, či už je to rádiový odposluch, ploštica, mobilný telefón, DECT a podobne.


Monitorovací režim:

Zariadenie nepretržite monitoruje rôzne druhy rádiových signálov, odposluchov a kamier. Raksu je možné nastaviť na konkrétny limit signálu. Zariadenie upozorňuje užívateľa o prípadnom prekročení. Vďaka algoritmom, ktoré sa adoptujú, nehrozí falošný alarm s dôsledkom premenlivých signálov na pozadí.


Monitorovanie zvuku

Prístroj identifikuje a analyzuje signál zvukovej odozvy (funkcia je dostupná pre režim snímania štandardných a rozdielových prehľadávaní, pričom detekcia zahŕňa všetky analógové a digitálne prenosy bez ohľadu na silu signálu.


Režim prehľadávania a rozdielového prehľadávania:

Režim rozdielového prehľadávania umožňuje merať analógové odposluchy precíznejšie ako štandardný režim. Užívateľ zariadenia dokáže nastaviť referenčný bod od ktorého sa meria skutočná sila hľadaného signálu vysielača. Pomocou režimu prehľadávania viete merať silu signálu v celom pásme. Na obrazovke sa zobrazuje intenzita a frekvencia detekovaných signálov. Zariadenie signalizuje silu akusticky (hlasitosť alarmu odpovedá vzdialenosti detektoru od zdroja odposluchu).


Záznam detekovaných alarmov:

Detektor dokáže zaznamenať až 200 rôznych alarmov, pri čom ukladá presne typ signálu a jeho silu, dátum a čas detekcie.


Maximálna diskrétnosť:

Detektor je možné používať aj za prítomnosti tretích osôb, stačí ho uložiť do vrecka a zapnúť vibračný režim. Tento tichý režim užívateľa nenápadne informuje o potenciálnych, detekovaných hrozbách.


Vzhľad zariadenia a použiteľnosť:

Zariadenie sa jednoducho používa, vďaka svojím malým rozmerom a šikovne umiestneným tlačidlám.

Prístroj má prehľadný, čitateľný displej, ktorý informuje užívateľa o prehľadávaných frekvenciách. Menu zariadenia umožňuje ovládať všetky funkcie detektoru, prehliadať si všetky výsledky, detekované signály, logy alarmu, atď.


Rozsah detekcie zariadenia:

- Rádiové vysielače s digitálnou moduláciou (FSK, PSK, atď.)

- Zariadenia WiFi a Bluetooth

- Bezdrôtové video kamery

- Vysielače so širokopásmovou moduláciou a pásmom do 10 MHz

- Telefóny v štandarde DECT

- Rádiové analógové vysielače (AM, FM, PM)

- Telefóny, ploštice a odposluchy:

                - GSM 850/900/1800/1900

                - UMTS (3G) 850/900/1800/1900/2100

                - CDMA450 (A-H) 800/1900
Technické parametre:

Frekvenčný rozsah: 40 - 3800 MHz
Citlivosť: 70 mV / m
Dynamický rozsah: 50 dB
Pásmo: 10 MHz
Životnosť batérie: v ostaných pracovných režimoch 3 h
Displej : OLED 128 х 64
Celkové rozmery: 77 х 43 х 18 mm
Hmotnosť : 35 g
Podrobnosti o produkte
SEL SP-71R RAKSA
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

Nahrávať hlas, rozhovor či vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje nápady, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičky AKP-11 dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

Nahrávať hlas, rozhovor či vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje nápady, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičky AKP-12 dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

895,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Summit ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

520,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Ultra ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

Nahrávať rozhovor či vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje nápady, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičiek HARP dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy, informácie a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa