Detektor skrytých elektronických zariadení Cayman AKR-CAY401

Detektor AKR-CAY401 je klasická verzia detektoru AKR-CAY400, je bez teleskopického ramena. Tento detektor je schopný vyhľadať elektronické zariadenia ako sú mobilné telefóny, SIM karty, diktafóny, ploštice a iné zariadenia obsahujúce polovodičové komponenty. Toto zariadenie dokáže vyhľadať aj zariadenia, ktoré nie sú v prevádzke alebo sú vypnuté

12 993,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-CAY401
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Hlavnou charakteristickou črtou nelineárnych prechodových detektorov CAYMAN je multifrekvenčný režim ožarovania, ktorý poskytuje široké spektrum výhod:
· zvýšená selektivita (schopnosť rozlíšiť elektronické súčiastky na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
· zvýšená pravdepodobnosť detekcie elektronických zariadení za čiastočne tienenými povrchmi (ako je mriežková „sieťovina“)
· optimálny pomer sily žiarenia a dosahu detekcie
· schopnosť identifikovať detegované objekty v režime zvuku
· vysoká citlivosť detekcie pri nízkom výstupnom výkone
· schopnosť efektívnej prevádzky v komplikovanom rušivom prostredí (vystužené konštrukcie, korózia a pod.).
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena  Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramenaDetektor Cayman verzia bez teleskopického ramena 
Ďalšie výhody a vlastnosti zariadenia:

· modernizovaná anténa, ktorá zvyšuje selektivitu detektora

· znížená hmotnosť a celkové rozmery zariadenia

· zjednodušený systém kontroly a indikácie

· používanie bežných napájacích batérií

· originálny algoritmus spracovania signálu umožňuje znížiť falošné odozvy a zvýšiť selektivitu a rýchlosť reakcie

· aktualizácia softvéru prebieha cez USB

· Detektor je dodávaný v nárazuvzdornom obale
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena

Vlastnosti zariadenia:

- Schopnosť identifikovať detegované objekty v audio režime
- Optimálny pomer výkonu zariadenia a detekčného rozsahu
- Schopnosť efektívnej prevádzky v zložitom interferenčnom prostredí
- Zvýšená selektivita (schopnosť rozlišovať elektronické komponenty na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
- Umožňuje redukovať falošné reakcie a zvyšovať selektivitu a rýchlosť reakcie
- Dlhá výdrž batérie, 3-4 h
- Detektor je dodávaný v nárazuvzdornom balení (v kufríku)
- Pripojenie cez USB 

Technické špecifikácie: 

Rozmery: 250mm x 1500mmx (s teleskopickým ramenom) x 130mm
Rozsah frekvencie: 2-3 GHz
Maximálny výkon: Menej ako 2W
Anténa: Kruhovo polarizované
Prevádzkové režimy: "vyhľadávanie", "audio", "prispôsobenie"
Rozsah nastavenia citlivosti v manuálnom režime:  40dB
Vizuálna indikácia: 3 pásiky po 16 LED
Reproduktor:  Vstavaný
Slúchadlá: Áno
Batéria: Lítium-iónové dobíjacie batérie 3,V (typ 18650)
Výdrž batérie: V závislosti od režimu, cca 3-4 hodiny
Nabíjanie: Nie viac ako 3 hodiny
Hmotnosť celej sady: 3,7 kg

Obsah balenia:

1x Detektor Cayman 400 

1x znovu nabíjacia batéria

1x nabíjačka

1x slúchadlá

1x manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-CAY401
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

54,00 € (s DPH)

Kompaktný detektor skrytých kamier AKD-E01 je vhodný na odhaľovanie rôznych skrytých kamier. Ovláda sa jedným tlačidlom. Je vybavený infračervenými IR LED diódami. Vďaka kompaktným rozmerom je zariadenie ideálnym riešením pre tých, ktorí často cestujú, využívajú hotely a potrebujú byť v kľude. Na jedno nabitie vydrží pracovať 25 hodín.

72,00 € (s DPH)

Protišpionážny detektor skrytých kamier AKD-E08 je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, šošovkami, odpočúvacím zariadeniam či rôznym nežiadúcim signálom. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti, je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, všetky funkcie ovládania zaistíte pomocou dvoch tlačidiel. 

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

98,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

38,00 € (s DPH)

AKSH-04 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa