Detektor skrytých elektronických zariadení Cayman AKR-CAY401

Detektor AKR-CAY401 je klasická verzia detektoru AKR-CAY400, je bez teleskopického ramena. Tento detektor je schopný vyhľadať elektronické zariadenia ako sú mobilné telefóny, SIM karty, diktafóny, ploštice a iné zariadenia obsahujúce polovodičové komponenty. Toto zariadenie dokáže vyhľadať aj zariadenia, ktoré nie sú v prevádzke alebo sú vypnuté

8 640,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-CAY401
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Hlavnou charakteristickou črtou nelineárnych prechodových detektorov CAYMAN je multifrekvenčný režim ožarovania, ktorý poskytuje široké spektrum výhod:
· zvýšená selektivita (schopnosť rozlíšiť elektronické súčiastky na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
· zvýšená pravdepodobnosť detekcie elektronických zariadení za čiastočne tienenými povrchmi (ako je mriežková „sieťovina“)
· optimálny pomer sily žiarenia a dosahu detekcie
· schopnosť identifikovať detegované objekty v režime zvuku
· vysoká citlivosť detekcie pri nízkom výstupnom výkone
· schopnosť efektívnej prevádzky v komplikovanom rušivom prostredí (vystužené konštrukcie, korózia a pod.).
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena  Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramenaDetektor Cayman verzia bez teleskopického ramena 
Ďalšie výhody a vlastnosti zariadenia:

· modernizovaná anténa, ktorá zvyšuje selektivitu detektora

· znížená hmotnosť a celkové rozmery zariadenia

· zjednodušený systém kontroly a indikácie

· používanie bežných napájacích batérií

· originálny algoritmus spracovania signálu umožňuje znížiť falošné odozvy a zvýšiť selektivitu a rýchlosť reakcie

· aktualizácia softvéru prebieha cez USB

· Detektor je dodávaný v nárazuvzdornom obale
Detektor Cayman verzia bez teleskopického ramena

Vlastnosti zariadenia:

- Schopnosť identifikovať detegované objekty v audio režime
- Optimálny pomer výkonu zariadenia a detekčného rozsahu
- Schopnosť efektívnej prevádzky v zložitom interferenčnom prostredí
- Zvýšená selektivita (schopnosť rozlišovať elektronické komponenty na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
- Umožňuje redukovať falošné reakcie a zvyšovať selektivitu a rýchlosť reakcie
- Dlhá výdrž batérie, 3-4 h
- Detektor je dodávaný v nárazuvzdornom balení (v kufríku)
- Pripojenie cez USB 

Technické špecifikácie: 

Rozmery: 250mm x 1500mmx (s teleskopickým ramenom) x 130mm
Rozsah frekvencie: 2-3 GHz
Maximálny výkon: Menej ako 2W
Anténa: Kruhovo polarizované
Prevádzkové režimy: "vyhľadávanie", "audio", "prispôsobenie"
Rozsah nastavenia citlivosti v manuálnom režime:  40dB
Vizuálna indikácia: 3 pásiky po 16 LED
Reproduktor:  Vstavaný
Slúchadlá: Áno
Batéria: Lítium-iónové dobíjacie batérie 3,V (typ 18650)
Výdrž batérie: V závislosti od režimu, cca 3-4 hodiny
Nabíjanie: Nie viac ako 3 hodiny
Hmotnosť celej sady: 3,7 kg

Obsah balenia:

1x Detektor Cayman 400 

1x znovu nabíjacia batéria

1x nabíjačka

1x slúchadlá

1x manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-CAY401
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
72,00 € (s DPH)

Protišpionážny detektor skrytých kamier AKD-E08 je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, šošovkami, odpočúvacím zariadeniam či rôznym nežiadúcim signálom. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti, je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, všetky funkcie ovládania zaistíte pomocou dvoch tlačidiel. 

895,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Summit ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

9 600,00 € (s DPH)

AKR-CAY400 je profesionálny detektor vybavený teleskopickým ramenom, určený na vyhľadávanie a detekciu skrytých elektronických zariadení. Tento detektor je schopný vyhľadať elektronické zariadenia ako sú mobilné telefóny, SIM karty, zariadenia určené na skrytý odposluch, ploštice, diktafóny a iné zariadenia obsahujúce polovodičové komponenty. Dokáže vyhľadať zariadenia aj vo vypnutom stave

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

38,00 € (s DPH)

AKSH-04 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

520,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Ultra ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

98,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa